Ten uroczy kamienny dom wakacyjny znajduje się w małej, spokojnej wiosce niedaleko miejscowości Ibenik, w Parku Narodowym Krka. Na galerię prowadzą strome schody, a sypialnia z łazienką ma osobne wejście na zadaszony taras. Latem można spędzać przyjemne chwile przy basenie lub korzystać z udogodnień dla dzieci. Warto wybrać się na spokojny spacer do pięknych wodospadów Krka, które znajdują się niedaleko domu wakacyjnego. Znajduje się tu również zabytkowe miasto Skradin i starożytna Scardona, ładne miejsce z bogatą ofertą gastronomiczną. Pierwsza plaża i morze oddalone są o około 10 kilometrów.


Dom wakacyjny
Sibenik-Konjevrate
CDJ634
Domy wakacyjne - Sibenik-Konjevrate , Chorwacja
- Sleeps up to 5
- 1 bedroom
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Elementy wyposażenia
All Inclusive
Basen na zewnatrz. : 15 m2
Bezplatny parking na dzialce : 2 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom wakacyjny : 75 m2
Dzialka ogrodzona
Ekspres do kawy.
Grill
Koszty zuzycia w cenie
Meble ogrod. wysokiej jakosci
Meble ogrodowe.
Piecyk-koza.
Pralka automatyczna.
Widok na okolice
WiFi
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja