Langwedocja - domy i apartamenty wakacyjne

Langwedocja - magiczne miejsce na niezapomniane wakacje

Langwedocja - domy i apartamenty wakacyjne

Region Langwedocja - Roussillon jest oddzielony od Lazurowego Wybrzeża ujściem rzeki Rodan. W krajobrazie zachodniego ujścia Rodanu charakterystycznym są rozległe równiny, wzgórza oraz 180 kilometrowa, piaszczysta plaża, która biegnie aż do granicy z Hiszpanią. Wzdłuż wybrzeża znaleźć można wiele nowoczesnych ośrodków i centrów turystycznej rozrywki, co może urozmaicić Państwa wymarzone wakacje we Francji. Z NOVASOL najpiękniejsze krajobrazy i rozrywki regionu są w zasięgu kilku kroków od domów wakacyjnych.

Popularne domy wakacyjne w Langwedocja

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Langwedocja

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Langwedocja

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Langwedocja

Loading...

Langwedocja i jej atrakcje

Langwedocja oraz jej wybrzeże jest rajem dla żeglarzy, surferów oraz miłośników pływania w morzu. Szerokie plaże z łagodnym zejściem dna morza są również idealnym miejscem do kąpieli dla dzieci. Pewne części wybrzeża są zamknięte do użytku gości ze względów ekologicznych i objęte ochroną. Langwedocja nie jest jednak zarezerwowana jedynie dla miłośników korzystania z wód morskich. Piechurzy oraz alpiniści również znajdą tutaj dla siebie trasy do zdobycia u podnóża Pirenejów, gdzie w wielu miejscach natura została niezmieniona przez człowieka. Najbardziej znanymi i lubianymi przez odwiedzających miastami Langwedocji są Nîmes oraz Montpellier. Oczywiście oprócz tych głównych miast warto odkryć liczne mniejsze miejscowości, które są równie piękne i czarujące swoim niepowtarzalnym urokiem. Domy wakacyjne w Langwedocji od NOVASOL w znacznym stopniu pozwalają na odkrywanie wielu zakątków tego słonecznego regionu. Ponadto w Langwedocji mają Państwo możliwość poznania historii pierwszych osadników, którymi byli starożytni Rzymianie. Warto wpisać na mapę swojego zwiedzania średniowieczną katedrę lub Carcassonne ze swoją potężną wieżą strażniczą. Kto znajdzie się na szlaku pielgrzymkowym do Santiago de Compostela powinien również odwiedzić pozostałe części regionu, które zachwycają swoim pięknem. Zapierające dech w piersiach krajobrazy sprawią, że będą się Państwo czuć zjednoczeni z tym krajem, a średniowieczne budowle pozwolą na poczucie panującego tam klimatu.

Roussillon

Roussillon to obszar na wzgórzu, nieopodal brzegu Morza Śródziemnego, w pobliskości pasma górskiego Pirenejów. Miejsce to znane jest jako ważny ośrodek winiarski. Perpignan, stolica regionu Roussillon oferuje wyjątkowe skarby oraz liczne atrakcje turystyczne. Ze względu na łagodny klimat można tutaj spotkać liczne, rozległe sady owocowe i winnice.

Urlop w Langwedocji

Côte Vermeille

Wybrzeże Côte Vermeille to pas przybrzeżny, który rozciąga się na granicy z Hiszpanią. Każdy odnajdzie tutaj odpowiedni sposób na spędzenie czasu wolnego, ponieważ to miejsce oferuje zróżnicowane formy rozrywki oraz atrakcji turystycznych. Czarujące, piaszczyste plaże oraz pełne uroku zatoczki, dzikie wybrzeża, winnice, drzewa eukaliptusowe i sosnowe, stare wioski rybackie, a także pirenejskie szczyty są nieodzownym tłem tego uwielbianego przez wielu ludzi z różnych krajów regionu. Wybierając tę część mogą być Państwo pewni, że Wasz urlop nad Morzem Śródziemnym będzie udany i niezapomniany.