Domy wakacyjne na Gotlandii

Sprawdź domy wakacyjne NOVASOL na Gotlandii

Domy wakacyjne na Gotlandii

Domy na Gotlandii z oferty NOVASOL to wyjątkowe przeżycie na wakacje. Przytulne kwatery wakacyjne, niepowtarzalna atmosfera, historyczne zabytki i fantastyczna natura - tak można opisać tę część Szwecji - wyspę Gotlandię.

Popularne domy wakacyjne w Gotlandia

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gotlandia

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Gotlandia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gotlandia

Loading...

Gotlandia - cudowna wyspa

Gotlandia nie jest największą wyspą Szwecji, ale można powiedzieć, że jest to najwspanialszy raj na wakacje latem. 800 km linii brzegowej czyni Gotlandię doskonałym celem na letnie wakacje, gdyż wiele godzin mogą spędzić tu Państwo w słońcu. Plaże są tu zróżnicowane, począwszy od piaszczystych plaż i płaskiego brzegu dla dzieci, jak i żywych, naturalnych plaż skalistych. Każdy urlopowicz znajdzie tutaj coś dla siebie, dlatego polecamy ofertę "domki Szwecja" na Gotlandii.

Sprawdź domy wakacyjne NOVASOL na Gotlandii

Przyroda Gotlandii

Natura w Gotlandii jest także zróżnicowana. Widoczna jest tutaj ewolucja środowiska i wiele formacji wapiennych – np. Raukar. Ponadto Hoburgsgubbe i Digerhuvud i sąsiednia Wyspa Fårö. Fårö jest fascynujące pod względem krajobrazu i obszaru wydmowego - Ulla Hau - oczaruje Państwa przyrodą i osobnikami, jakie ją zamieszkują. Zaskakujące dzieło natury zobaczą Państwo odwiedzając na wakacjach w Gotlandii Lummelundagrottan”, czyli największą w Europie jaskinię o długości 4,5 km. Klintehamn pozwoli Państwa dzieciom na naukę sztuk archeologii na zróżnicowanych kursach archeologicznych. Dzieci na wakacjach będą tutaj przeszczęśliwe.

Sprawdź domy wakacyjne NOVASOL na Gotlandii

Historia i kultura Gotlandii

Historyczna kultura Gotlandii jest niezmiernie interesującą. Mury obronne i centrum miasta Visby wpisane zostały na listę światowego Dziedzictwa UNESCO. Historia Gotlandii wskazuje także na obejrzenie, chociaż kilku z 92 zabytkowych i niepowtarzalnych kościołów rozmieszczonych po Wyspie. Wiadomym jest ze na wakacjach ważna dla naszych gości jest również kuchnia. Domy wakacyjne zawsze posiadają kuchnie, gdzie mogą Państwo przyrządzać lokalne specjały, a dla leniuszków- polecamy odwiedzenie w regionie Gotlandii siedem z 199 najlepszych restauracji szwedzkich.

Atrakcje i rozrywka na Gotlandii

Obojętnie czy chcą Państwo spędzić wakacje aktywnie czy w spokoju i ciszy - Gotlandia jest właściwym wyborem na wakacje w Szwecji. Szwecja jest nie tylko rajem dla wędkarzy, ale także istnym eldorado dla rowerzystów. Jeżeli więc są Państwo wielbicielami dwóch kółek, Gotlandia to doskonały wybór na wakacje. Miłośnicy rowerów mogą wypożyczyć sobie tutaj rowery i zwiedzać ścieżki specjalnie przygotowane wśród dzikiej natury. Lecz tak naprawdę każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a komfortowe domy wakacyjne będą idealnym punktem wypadowym do zwiedzanie następujących atrakcji i rozrywek:

  • Stora i Lilla Karlsö – Wyspy Owcze

  • Roma Klasztor w Roma

  • Ateljé Huskroken w Ronehamn, tkaniny wełniane z Gotlandii

  • Gotlands Veteranbilsmuseum – Muzeum Oldtimerów w Visby

  • Upplevelsefabriken w Lärbro – centrum doświadczeń w Lärbro

  • Lojsta Hed – obszar gdzie konie Gotlands Russ żyją swobodnie