Wielkanoc to czas rodzinny! Oczywiście, warto skorzystać z przedłużonego weekendu i wybrać się na krótki urlop lub dłuższy pobyt w domu wakacyjnym na Wielkanoc. Ciesz się pierwszymi promieniami słońca i pozwól Wielkanocnemu Zającowi zpstawić prezenty dla najmlodszych nie w Twoim, a w wakacyjnym domu. Czy spedzasz wakacje z najbliższą lub dalszą rodziną, czy z grupą przyjaciół, w ofercie NOVASOL znajdziesz zakwaterowanie idelane zarówno na cały wielkanocny tydzień, jak i na przedłużony weekend. To w jakim miejscu spędzisz najbliższe święta wielkanocne?

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Szybki wypad do Danii?

Ciekawe miejsca warte odwiedzenia i oraz niewielkie odległości  między nimi sprawiają, że Dania jest popularnym miejscem urlopowym. Ponieważ wielu gości woli zachować dni urlopowe na dłuższy, wakacyjny wyjazd latem, w Danii wiele obiektów wakacyjnych można teraz zarezerwować w okresie świąt wielkanocnych nawet od 3 dni pobytu. A wybór zakwaterowania w Danii jest wyjątkowo zróżnicowany.

Niemieckie wybrzeże Morza Bałtyckiego

Bezpośredni widok na Morze Bałtyckie z balkonu, relaksująca atmosfera i dobre samopoczucie w stylowo urządzonych wnętrzach oraz piękna, długa bałtycka plaża, która czeka na Was w nowych ekskluzywnych i wysokiej jakości apartamentach wakacyjnych w Prorze. Wśród wielu rodzajów apartamentów wakacyjnych (niektóre z 2 sypialniami, rozciągające się na 2 piętrach, posiadają przestronne balkony z meblami ogrodowymi i otwartą kuchnię) na pewno znajdziesz odpowiedni apartament na wakacje w Niemczech. Przez cały rok można dokonywać rezerwacji na pobyty od 2 nocy - idealny na przedłużony weekend wielkanocny nad Bałtykiem.

A może wolałbyś zostać w Polsce?

Wiadomo, wszędzie dobrze, ale w domu (wakacyjnym) najlepiej. Jeżeli nie macie ochoty na dalekie podróże, ale mimo wszytsko chętnie wyrwalibyście się z miasta i spędzili święta wielkanocne w pieknym, zacisznym miejscu - sprawdźcie naszą ofertę domów wakacyjnych w Polsce. Dzięki elastycznym cenom dziennym można znaleźć wiele wspaniałych ofert na pobyty już od 3nocy - nawet w czasie świąt wielkanocnych.

Inne popularne miejsca na wakacje wielkanocne w domu letniskowym

Nie masz jeszcze pomysłu na krótki urlop wielkanocny w domu wakacyjnym? Domki letniskowe w sąsiednich krajach są szczególnie idealne na krótki i spontaniczny weekend. Podróż jest stosunkowo krótka, a oferta atrakcyjnych domów wakacyjnych bardzo szeroka.

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach