Portugalia noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

W Portugalii słońce świeci przez średnio 300 dni w roku, znajdą tu Państwo prawie 100 najpiękniejszych i uznanych na arenie międzynarodowej pól golfowych, 350 km oznaczonych tras wędrówkowych i rowerowych, ponad 900 km dziewiczego wybrzeża, a w samym Algarve około 100 cudownych, piaszczystych plaż. Portugalia to jedna najbardziej różnorodnych i wszechstronnych destynacji wakacyjnych w Europie - a wszystko to w zasięgu ręki od progu własnego domu wakacyjnego z oferty "Portugalia noclegi"!

Portugalia noclegi

Popularne domy wakacyjne w Portugalia

Loading...

Portugalia - Zachwycające widoki i malownicze krajobrazy

Odkryj słoneczną Portugalię – jej piękne wybrzeże, malownicze krajobrazy wiejskie w głębi lądu, urocze miejscowości i przyjaznych, gościnnych mieszkańców. Większość naszych domów wakacyjnych z oferty "Portugalia noclegi" usytuowanych jest w regionie Algarve, w zasięgu słynnych plaż, takich jak Praia de Rocha, gdzie możecie nacieszyć oczy zachwycającymi widokami skalistego wybrzeża na tle lazurowego Oceanu Atlantyckiego. Skorzystajcie z 350 km oznaczonych tras pieszych i rowerowych, zagrajcie w golfa niezależnie od pory roku i zwiedźcie historyczne miasta, takie jak Porto czy Lizbona i znajdujące się tam muzea i dzieła architektury. Nie zapomnijcie, że jest to kraj słynący z wybornego wina oraz bogatej różnorodności tradycyjnych ciastek. Warto poświęcić trochę czasu na posmakowanie wyrobów portugalskiej kuchni, znanej z używanej w niej szerokiej gamy przypraw – spadku po trwających stulecia wyprawach morskich Imperium Portugalii. Posmakujcie piri piri (bardzo ostrych papryczek), wysokiej jakości wanilii, cynamonu oraz szlachetnego szafranu.

Portugalia noclegi

Krajobrazy, historia, plaże...

Każdy, kto choć raz w życiu słyszał portugalskie, pełne melancholii Fado wie, że ten kraj i jego mieszkańcy są niezwykli, a pobyt w Portugalii to niezapomniane przeżycie. Położona na skraju Europy Portugalia to kraj o bogatej historii, pełnej zamorskich wypraw, która piętnem odcisnęła się na miastach i miasteczkach, ich architekturze i kulturze mieszkańców. Stolica - Lizbona - zachwyca wąskimi uliczkami, po których mkną zwinnie czerwone i żółte tramwaje. Zdaje się, że w jednych częściach miasta czas się zatrzymał, podczas gdy inne zaskakują nowoczesnością. Ale Portugalia to też cudowne plaże na wybrzeżu Algarve, wspaniała i bogata przyroda oraz piękne krajobrazy. No i oczywiście kuchnia okraszona jedynym takim Porto na świecie. Dowiedzcie się Państwo nieco więcej o atrakcjach w Portugalii i już teraz zaplanujcie swój urlop w domu lub apartamencie z katalogu "Portugalia noclegi"!

Portu

Domy wakacyjne z oferty "Portugalia noclegi"

Domy wakacyjne do naszej oferty w Potrugalii zostały dobrane ze szczególną starannością. Reprezentują one typowy dla południa Europy styl architektoniczny, są jasne, przestronne i jednocześnie przytulne i wygodne. Wakacje w Potrugalii spędzone w jednym z naszych domów wakacyjnych na pewno zapadną Państwu na długo w pamięć. Dom wakacyjny spod znaku "Portugalia noclegi" to najlepszy wybór na udane, wyjątkowe wakacje.

Domy wakacyjne NOVASOL w całej Europie

Amatorom południowego słońca, krystalicznej, lazurowej wody i pięknych plaż polecamy zapoznanie się z ofertą domów wakacyjnych NOVASOL w całej Europie. Warto zastanowić się nad spędzeniem wakacji w dwóch różnych miejscach. Do Portugalii, zatrzymując się w Hiszpanii? A może przystanek we Włoszech lub na Lazurowym Wybrzeżu Francji? Wakacje z NOVASOL dają Państwu swobodę wyboru i możliwość kształtowania wakacji według własnych upodobań! Nasze kwatery z oferty 'Portugalia noclegi' czekają!

Czy wiedzieliście, że?

  • W Portugalii jest średnio 300 słonecznych dni w roku, ponad 900 km dziewiczej linii brzegowej i ok. 100 pięknych plaż w samym regionie Algarve.

  • Tradycyjna portugalska muzyka to Fado, znane ze swojego ekspresyjnego, pełnego melancholii charakteru.

  • Popularnym deserem jest “Arroz Doce”, czyli pudding z ryżu, przyprawiony cynamonem i limonką.