Domy wakacyjne w Małopolsce

Małopolska - apartament wakacyjny

Domy wakacyjne w Małopolsce

Małopolska to region, który swym obszarem obejmuje południowo - wschodnią część Polski. Stolicą Małopolski jest Kraków, gdzie czeka na Was wiele wartych odwiedzenia miejsc. Dom wakacyjny to doskonały pomysł na wypoczynek w prywatnej atmosferze. Tutaj to Państwo decydują o rozkładzie dni i tempie zwiedzania. Tutaj jak nigdzie indziej mają Państwo okazję poznać historię i kulturę oraz skorzystać ze wspaniałych atrakcji Małopolski. Liczne muzea, skanseny, wystawy sztuki oraz wydarzenia kulturalne sprawią, iż ten wspaniały region Polski stanie się Państwu bliższy. Natomiast w lokalnych restauracjach spróbują Państwo dań tradycyjnej kuchni. Małopolska to idealna destynacja na wakacje, tutaj można zarówno zwiedzić historyczne miejsca, jak i wypocząć na łonie przyrody lub zrelaksować się w miejscowościach typowo uzdrowiskowych. Jest to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i przyjaciół, spędzających wspólnie wakacje. Bez względu na skład osobowy, dom wakacyjny będzie doskonałym początkiem Państwa wakacji. Tutaj poczują się Państwo częścią lokalnej społeczności.

Popularne domy wakacyjne w Małopolska

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Małopolska

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Małopolska

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Małopolska

Loading...

Dla każdego coś dobrego

W Małopolsce czekają na Państwa zarówno górskie szczyty, jak i cudowne miejscowości uzdrowiskowe czy kopalnie takie jak kopalnia soli Wieliczka. Spędzając wakacje w Polsce, w Małopolsce będą mieć Państwo okazję spotkać prawdziwych górali w tradycyjnych spodniach z parzenicami, kierpcach i kapeluszu z piórkiem. Jeżeli szukają Państwo miejsce na urlop w uzdrowisku polecamy Krynicę oraz Szczawnicę z pijalnią wód mineralnych i sanatorium Inhalatorium. Obie miejscowości mogą pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Małopolska to dosnonały pomysł zarówno na krótki weekendowy, typowo miejski wypad, jak i dłuższe wakacje. Zwiedzanie miast mogą tu Państwo połączyć z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Amatorom wypoczynku miejskiego polecamy Kraków, Tarnów, Wadowice, Nowy Sącz oraz Zakopane. Z kolei jeżeli szukają Państwo ciszy i spokoju zachęcamy do odwiedzenie mniejszych miejscowości, w których również znajdują się domy wakacyjne NOVASOL. Urlop w Małopolsce z pewnością Państwa nie rozczaruje, a kto raz zobaczył ten zakątek Polski z pewności będzie chciał tu wrócić. Doskonałym pomysłem na prezent z wakacji w Małopolsce będzie ciupaga, miód spadziowy oraz oscypek.

Małopolska dla aktywnych

Majestatyczne Tatry to najwyższe pasmo górskie w Karpatach. Znajdują się tu liczne szczyty, wspaniałe doliny oraz doskonała infrastruktura narciarska. Małopolska to również wspaniałe lasy oraz jeziora. Jest to doskonała destynacja dla amatorów aktywnego wypoczynku. Podczas wycieczki pieszej lub rowerowej można podziwiać wspaniałe krajobrazy. Lubiącym sporty estremalne polecamy spływ tratwą lub kajakiem górskim po Dunajcu lub Popradzie. Niesamowite wrażenia dadzą Państwu także skoki spadochronowe, skoki na bungee oraz paintball. W pobliżu jezior znajdują się często wypożyczalnie sprzętu wodnego – do najbardziej znanych jezior zaliczamy tu sztucznie stworzone Jezioro Czorsztyńskie i Jezioro Sromowskie. W jeziorach panują doskonałe warunki wędkarskie. Również miłośnicy wspinaczek górskich odnajdą w Małopolsce doskonałe warunki do rozwijania swojej pasji, zwłaszcza na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej lub Pogórzu Karpackim. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty NOVASOL i zainspirowania się na wakacje w Europie.