Wakacje na Als - domy wakacyjne

Spędź niezapomniany urlop na Als

Wakacje na Als - domy wakacyjne

Wyspa Als jest położona na Morzu Bałtyckim. Od Jutlanii oddziela ją jedynie wąska część zatoki Als. Wyspa jest idealnym celem podróży, dla wszystkich tych, co chca spędzić spokojny urlop wśród pięknych krajobrazów. Tych na Als nie brakuje. Wybrzeże jest tu wyjątkowo różnorodne. W wyspę wcina się mnóstwo małych zatoczek i fiordów. W regionie dominują plaże kamieniste i żwirowe, co nie oznacza, ze nie da się tu zażywać kąpieli słonecznych. Nic bardziej mylnego, plaże te świetnie się do tego nadają, wystarczy tylko mieć obuwie przystsowane do takich powierzchni. Oprócz wybrzeża, w głębi wyspy również znajduja się widoki zapierajace dech w piersiach. Wśród lasów znajdują się urokliwe jeziora i małe wsie, gotowe na odwiedziny. I właśnie dla amatorów takich iddyllicznych wakacji, NOVASOL ma w ofercie prywatne domy wakacyjne na Als. Nasze obiekty (duża część z nich z własnym basenem lub sauną), są w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania dla rodzin z dziećmi i grup. Domy wakacyjne, świetnie nadają się na bazę wypadową po wyspie i okolicach.

Popularne domy wakacyjne w Als

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Als

Loading...

Semesterhus med pool i Als

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Als

Loading...

Sondernorg

Wyspa Als ma gęstą sieć szlaków turystycznych i rowerowych, zarówno wzdłuż wybrzeża, jak i w głębi wyspy. Nadają się one doskonale do wędrówek, a co za tym idzie, dobrego poznania wyspy.. Pośród pól i lasów znajdą Państwo liczne wsie i małe miasteczka, w których mieszkańcy głwónie trudnią się rybołóstwem i rolnictwem. Warto odwiedzić miejscowe tawerny, celem poznania miejscowych przysmaków. Pośród przechadzek po urokliwych uliczkach, poznanją Państwo jak wygląda codzienne życie w tej części Danii. Spędzając wakacje w Danii, warto też udać się do Sonderborga, który jest stolicą wyspy Als. Część miasta znajduje się również na Półwyspie Jutlandzkim, a łączy je most, który jest jednocześnie jedynym mostem łączącym Als ze stałym lądem. W mieście znajduje się zamek (Sonderborg Slot), którego początki sięgają XII wieku. Aktualnie znajduje się w nim muzeum, w którym obejrzeć można eksponaty z historii regionu. W budynku znajduje się również zabytkowa kaplica z organami. W mieście znajduje się również posiadłość Sandbjerg z XVI wieku, w którym można obejrzeć rokokowe zdobienia. Oprócz tego warto zajrzeć na tutejszą starówkę oraz do malowniczego portu.

Spędź niezapomniany urlop na Als

Skovmose

Skovmose na wyspie Als jest jedną z wielu atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w Danii, w których możecie znaleźć nasze domki. Cała Jutlandia Południowa to przepiękny i ciekawy teren wakacyjny. To dotyczy zwłaszcza małego miasta Skovmose, które leży bezpośrednio przy najpiękniejszej plaży. Jeśli z przyjemnością łowicie ryby, to na pewno region ten będzie stanowił trafny wybór na kolejny urlop. Znajdziecie ti oznaczone miejsca wędkarskie. Skovmose oferuje turystom bogaty program na spędzanie urlopu. Począwszy od aktywnego wypoczynku z pływaniem, żeglarstwem, surfingiem, po jazdę na rowerze i wędkarstwo. W spokojnym Skovmose na wyspie Alsen unikniecie stresu dnia codziennego i wielkomiejskiego hałasu. Miasto położone jest na uboczu, jednak nie będzie wam tutaj niczego brakować na wakacjach, a nie opodal naszych domów wakacyjnych są dobre możliwości zakupowe. Skovmose posiada naprawdę wiele do zaoferowania. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie, co sprawi, że wakacje w tym regionie na długo utkwią w jego pamięci. Zapraszamy zatem do Skovmose przez cały okrągły rok.

Spędź niezapomniany urlop na Als

Mommark

Mommark to piękne miejsce na wakacje w obiekcie z katalogu "noclegi Dania". Małe miasto Mommark jest położone wokół przepięknego portu. Tutaj można delektować się wyciszonym życiem, przyglądać się rybakom przy sprzedaży ich połowów oraz poza miastem wziąć wspaniałą, orzeźwiającą kąpiel. Pogoda jest w Danii nieprzewidywalna. Z NOVASOL w Mommark kilka zachmurzonych dni nie jest problemem. Plaża przy Mommark jest przepiękna. Warto jednak odwiedzić wspomnianą wyżej, oddaloną o jedynie 7 km piaszczystą plażę przy Skovmose. To jest najlepsza piaszczysta plaża obszaru i powinna jest chyba najpiękniejszą plażą na całym Als. Cała Jutlandia Południowa wraz z Mommark ma wiele do zaoferowania w kwestii uprawiania sportów. Można tutaj znaleźć baseny i popływać wzdłuż wybrzeża, grać w siatkówkę na plaży, żeglować, surfować lub jeździć na nartach wodnych. Możecie także skorzystać z licznych tras rowerowych. W pobliżu domów wakacyjnych odnajdziecie krajobrazy z wieloma idyllicznymi rzekami i jeziorami. Zapraszamy do Mommark.

Spędź niezapomniany urlop na Als

Wokół Als

Spedzając wakacje na Als, nie są Państwo ograniczeni tylko wyspą. Można skorzystać z połączeń promowych i np. odwiedzić Fionię oraz jej stolicę Odense. Wakacje w Danii, to również możliwość rejsów żaglowych po cieśnienie Mały Bełt, na której znajduje się mnóstwo bezludnych wysepek, tworzących miłę dla oka krajobrazy. Blisko stąd jest również Do Flensburga, leżącego po stronie niemieckiej. To duże miasto, z wieloma deptakami oraz portem i mariną. Innym ciekawym miastem jest Aabenraa. To zabytkowa miejscowość położona nad fiordem. Znaleźć w niej można Kościół Św. Mikołaja z XIII wieku oraz zamek średnioweiczny, udostępniony do zwiedzania.