Domy wakacyjne w Møre i Romsdal

More i Romsdal jest najbardziej północnym z czterech regionów Norwegii Fiordowej. Region dzieli się na obszary Sunnmøre, Romsdalen i Nordmøre. Ok. 245 000 osób mieszka w tym regionie. Krajobraz zdominowany jest przez potężną przyrodę z wysokimi, stromymi górami na wybrzeżu i rozlicznymi fiordami, które wpływają w głąb lądu. Wewnątrz lądu z jego wysokimi górami i długimi dolinami znajduje się m.i. zapierający dech w piersiach fiord Geiranger i kręta, górska droga trolli Trollstigen. Zaskoczą tu Państwa fantastyczne widoki. Jeżeli planują Państwo wakacje w Norwegii, ten region będzie wspaniałym wyborem!

Kliknij i wybierz dom wakacyjny w More i Romsdal

Popularne domy wakacyjne w Møre i Romsdal

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Møre i Romsdal

Loading...

Semesterhus med pool i Møre i Romsdal

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Møre i Romsdal

Loading...

Informacje o regionie

Największe miasta regionu to Alesund, Molde i Kristiansund, wszystkie położone na wybrzeżu. Od wielu lat są one najważniejszymi centrami handlu i węzłami komunikacyjnymi dla transportu publicznego. Møre- i Romsdal określany jest często regionem promowym Nr. 1. Naturalnie region ten składa się z wielu wysp, jedna trzecia mieszkańców regionu mieszka na wyspach. W ciągu ostatnich 20 lat zbudowano wiele mostów i tuneli. Ułatwiło to komunikację między wyspami oraz między wyspami i stałym lądem. W regionie kursuje również wiele promów, które zarówno przy silnym wietrze, jak i ładnej pogodzie transportują mieszkańców i turystów. W miesiącach letnich ilość kursujących promów zostaje zwiększona, zazwyczaj nie trzeba stać w kolejce. Przepłynięcie większości tras zajmuje 10-30 minut. Møre i Romsdal może pochwalić się długą tradycją przemysłu rybnego. Stąd eksportowane są ryby do większości krajów świata. I to już od wielu lat. Jeżeli jedli Państwo Bacalao w Południowej Francji, bardzo prawdopodobne, że ten gatunek pochodzi właśnie z z Møre- i Romsdal. Møre i Romsdal to prawdziwy raj dla wędkarzy. Można tu wędkować zarówno w morzu i fiordach, jak również w jeziorach. NOVASOL może Państwu zaoferować domy wakacyjne w całej Europie. Znajdą tu Państwo wszystko to, co jest niezbędne, aby wakacje były wspaniałe i niezapomniane.

Kliknij i wybierz dom wakacyjny w More i Romsdal

Domy wakacyjne w tym regionie

Jeżeli myślą Państwo o domu wakacyjnym w Møre i Romsdal, we wspaniałej Norwegii, z całą pewnością mamy w swojej ofercie idealny dom wakacyjny na Państwa cudowne wakacje. Nieważne, w jaki sposób chcą Państwo spędzić wakacje, domy wakacyjne NOVASOL to zawsze idealna baza wypadowa na wszelkiego rodzaju wycieczki i wyprawy. W naszych domach wakacyjnych, jak nigdzie indziej, wypoczną Państwo od problemów dnia codziennego. Spędzenie wakacji w domu wakacyjnym w Møre i Romsdal to świetny pomysł. Tutaj każdy z Państwa znajdzie idealny dla siebie dom wakacyjny. W ofercie NOVASOL znajdują się zarówno proste, funkcjonalnie urządzone, jak i komfortowe domy wakacyjne z udogodnieniami wszelkiego rodzaju. Domy wakacyjne w Møre i Romsdal to gwarancja wspaniałych wakacji w Norwegii. NOVASOL, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wynajmowaniu domów wakacyjnych, dysponuje bogatą i zróżnicowaną ofertą domów wakacyjnych w Møre i Romsdal. Dysponujemy domami wakacyjnymi każdej w kategorii i standardzie. Od prosto urządzonych domów dwugwiazdkowych po wspaniałe wille z własnym basenem, sauną czy salą kinową. W NOVASOL każdy z Państwa znajdzie idealny dom wakacyjny w Norwegii!