Domy wakacyjne w Holandii

Domy wakacyjne w Holandii

Domy wakacyjne w Holandii

Holandia jest krajem idealnym na wypoczynek w domu wakacyjnym: na tzw. długi weekend np. wiosną kiedy kwitną pola przecudnych tulipanów, czy też na wakacje latem. I prosimy koniecznie skosztować prawdziwego holednerskiego sera!

Domy wakacyjne w Holandii są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie Holandii mogżecie zacząć już od progu domu wakacyjnego. Dlatego zarezerwujcie dom wakacyjny w Holandii już dziś i przekonajcie się sami! Kwatery wakacyjne w Holandii to idealna baza wypadowa na organizowane przez Was wycieczki.

Popularne domy wakacyjne w Holandia

Loading...

Wakacje w Holandii – tylko w domu wakacyjnym

Odkryj Holandię, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne w Holandii są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im indywidualnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy. Dlatego warto urlop w Holandii spędzić w domu wakacyjnym. Domy na wakacje w Holandii (np. kwatery w Limburgii) są idealnym rozwiązaniem zarówno na wakacje z dziećmi, jak i grupą przyjaciół. NOVASOL oferuje zakwaterowanie zarówno w Holandii, jak i w pozostałych krajach Europy.

Domy wakacyjne w Holandii

Wakacje w domu wakacyjnym w Południowej Holandii

Regionem najchętniej odwiedzanym przez rodziny jest Południowa Holandia. Tutaj znajdują się znane kurorty: Scheveningen i Bloemendaal. Zachęcamy również do odwiedzenia wspaniałego portu w Roterdamie. Mieszkając w domu wakacyjnym, koniecznie powinniścir odwiedzić Hagę - zachwyca tu architektoniczna różnorodność. Dawne budynki stoją obok nowoczesnych zabudowań.

Zachęcamy do odwiedzenia Pałacu Noordeinde oraz Pałacu Pokoju, w którym mieści się obecnie siedziba Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Tutaj obok senatu i Izby reprezentantów można tu podziwiać salę rycerską.

Spędzając urlop w domu wakacyjnym w południowej Holandii, koniecznie musicie odwiedzić ogrody Keukenhof - zachwycą tu Was wspaniałe tulipany oraz rozległe tereny parkowe.

Domy wakacyjne w Holandii

Wakacje w Zeeland - koniecznie z NOVASOL

Prowincja Zeeland jest bardzo ceniona zarówno przez turystów, jak i lokalnych mieszkańców. Region obfituje w zbiorniki wodne oraz przepiękne wyspy. NOVASOL ma w swojej ofercie domy wakacyjny, położone niedaleko znanego miasta Middelburg. Koniecznie zachęcamy Was do odwiedzenia tego przytulnego, niezwykle klimatycznego miasteczka.

Wakacje z psem

Wakacje z psem w Holandii gwarantują relaks i wypoczynek zarówno dla Was, jak i Waszego czworonożnego przyjaciela. W wielu domach wakacyjnych i apartamentach wakacyjnych w Holandii możliwy jest przyjazd ze zwierzakiem domowym. Decydując się na pobyt w domu wakacyjnym przyjaznym zwierzętom, wybieracie możliwość korzystania z bogatej oferty spędzenia czasu wolnego w Holandii. Dlatego już dzić zachęcamy do rezerwowania domu wakacyjnego przyjaznego zwierzętom.