All Inclusive to magiczna fraza - niektórych z nas wabiąca obietnicą niskiej ceny, innych odpychająca poprzez skojarzenia z zatłoczonym hotelem, zatłoczoną plażą, zatłoczoną restauracją itd. Jednakże nasze All Inclusive to zupełnie co innego – to oferta dla tych, którzy cenią sobie uroki wypoczynku w prywatnej atmosferze, w wynajętym domu lub mieszkaniu wakacyjnym, ale którzy jednocześnie lubią mieć koszty wypoczynku pod kontrolą.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Zazwyczaj wynajmując dom lub mieszkanie na wakacje musimy liczyć się w nich z dodatkowymi kosztami za zużycie prądu czy wody itp. Z All Inclusive w NOVASOL jest inaczej! Dzięki naszej ofercie All Inclusive już od początku łatwiej będzie Państwu skalkulować koszty wypoczynku w Chorwacji. Jej zaletą jest bowiem, iż koszty zużycia prądu, koszty ogrzewania, poszewek, sprzątania końcowego a nawet opłaty klimatycznej są już wliczone w cenę najmu domu lub apartamentu wakacyjnego!

Domy wakacyjne All Inclusive w Chorwacji

Kwatery All Inclusive w Chorwacji

W Chorwacji wszystkie nasze domy i apartamenty wakacyjne objęte są ofertą All Inclusive. Kwatery znajdą Państwo wzdłuż całego wybrzeża, ale także przy jeziorach Plitwickich i w głębi lądu. Niezależnie od tego, czy na wakacje wybiorą Państwo najbardziej północną część Chorwacji, czyli półwysep Istria, pełną urokliwych wysp Zatokę Kvarner, czy gorącą i piękną Dalmację, wakacje w Chorwacji na pewno będą udane.

Kwatery All Inclusive w Grecji

Grecja to wymarzona destynacja na wakacje. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno funkcjonalne i proste apartamenty wakacyjne, jak i luksusowe wille, a to wszystko zawsze w otoczenie wyjątkowej greckiej atmosfery. Zapraszamy Pańtwa na greckie wyspy, gdzie Państwo wypoczną i zrelaksują się lub na stały ląd, gdzie wprost nie sposób przestać się zachwycać pozostałościami starożytnej kultury.

Kwatery All Inclusive w Słowenii

Słowenia to kraj idealny zarówno na wypoczynek wakacyjny, jak zimowe szaleństwo na stoku. Domy i apartamenty wakacyjne zapewnią Państwu wygodę i odpowiednie warunki na nieskrępowane wakacje. Alpejski klimat będzie wspomagał zimowy wypoczynek, krótki, lecz piękny odcinek wybrzeża przyciągnie latem na plażę, natomiast amotaromo pięknych widoków polecamy wybrać się nad fascynujące jezioro Bled.

Kwatery All Inclusive w Czarnogórze

Czarnogóra to kraj czarujący swoim urokiem, piękną scenerią oraz bogactwem i różnorodnością krajobrazu. Jest to kraj, do którego nie dotarła jeszcze turystyka masowa, co czyni go idealnym miejscem na wakacje w prywatnej atmosferze. Zachęcemy do spędzenie czasu w parku narodowym Biograd i nad znajdującym się tam jeziorem o tej samej nazwie, zwiedzenia historycznego miasta Budva, a woloącym relaks polecamy odpoczynek na plaży.

Kwatery All inclusive w Albanii

Albania oferuje Państwu egzotykę i klimat odbiegający od pozostałej części Europy. Apartamenty w Albanii zapewnią wygodę, bliskość do plaży i możliwość kształtowania swojego wakacyjnego pobytu wedle własnego uznania. Słońce i wysokie temperatury zapraszają do wypoczynku na cudowynch plażach, natomiast tętniąca życiem atomsfera do zwiedzania licznych miast i miasteczek, gdzie szczególnie polecamy portowe miasto Durres.

All Inclusive z NOVASOL to wakacje z kosztami pod kontrolą, ale bez ryzyka!

W ofercie NOVASOL znajdziecie obiekty z kosztami dodatkowymi wliczonymi w cenę najmu w każdym kraju Europy – wystarczy przyjrzeć się opisowi.

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach