Domy wakacyjne w Halland

Znajdź swój wymarzony dom wakacyjny w Halland

Domy wakacyjne w Halland

Długie, piaszczyste plaże, piękne rzeki, jeziora i lasy sprawiają, że Halland jest atrakcją dla wielu turystów ze Skandynawii a także Europy. W lipcu i sierpniu liczba mieszkańców regionu ulega podwojeniu ze względu na przyjazdy turystów. Na północ od Ätran natura robi się bardziej dzika i już nie ma tylu plaż, co na południu. Szczególnie popularne są nieskażone cywilizacją Hylte oraz rezerwat przyrody Getteröns. Chcąc spędzić wakacje w Szwecji, warto wybrać właśnie ten region.

Popularne domy wakacyjne w Halland

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Halland

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Halland

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Halland

Loading...

Plaże w Halland

Nawet poza granicami kraju wszystkim znane są lokalne plaże, takie jak Skummeslövstrand, Mellbystrand, Tylösand czy Skrea. Kilometrowe plaże przyjazne są dla dzieci, głównie ze względu na miękki piach i lekko opadający brzeg. Słońce przygrzewa tu przez długie lato i umila czas wszystkim plażowiczom. Plaże w regionie Halland doskonałe są, by korzystały z nich rodziny z dziećmi, ale wybrzeża w okolicach Varberg przyciągają przede wszystkim amatorów sportów wodnych, głównie windsurferów ze względu na ukształtowanie dna morskiego, warunki wietrzne oraz ładne, szerokie plaże.

Znajdź swój wymarzony dom wakacyjny w Halland

Bogactwo regionu

Halland ma jednak znacznie więcej do zaoferowania niż tylko plaże. To również zieleń lasów, pełne sukcesów wędkowanie w jeziorach czy rzekach, takich jak Lagan, Nissan, Ötran i Viskan. Halland to także wspaniałe rezerwaty przyrody, a jest ich w tym regionie aż, 120 więc jest co podziwiać. Najważniejszym miastem regionu jest Halmstad, gdzie zwiedzić można Halmstad Slot, XVII-wieczny zamek wzniesiony przez króla duńskiego.

Znajdź swój wymarzony dom wakacyjny w Halland

Wędkowanie w Halland

Region Halland wraz z domami wakacyjnymi NOVASOL są idealną bazą wypadową na rower, spacer, kajak, a także łowienie ryb. Wędkarze mogą być pewni, że wyłowią potężnego łososia. Lokalne wody bogate są jednak najbardziej w okonia i szczupaki. Mogą tu Państwo wiec złowić cudowną rybę, a potem przyrządzić ją samodzielnie w dobrze wyposażonej kuchni domu wakacyjnego i zaserwować najbliższym świeżą, wakacyjną kolację. Dom wakacyjny w Szwecji to doskonały pomysł na urlop dla lubiących przygodę i szukających kontaktu z przyrodą.

Inne rozrywki w Halland

Jeżeli jednak nie mają Państwo nic wspólnego z wędkowaniem - Halland oferuje wiele innych możliwości spędzania wolnego czasu. Dla golfistów zapewnione są tutaj dobrze przygotowane pola, natomiast dla surferów polecana jest w głównej mierze zatoka Apelviken przy Varberg. Mieszkając w domu wakacyjnym w Halland nie mogą Państwo nie zwiedzić Göteborga z licznymi sklepami i zabytkami. Jest to jedno z ciekawszych miast w Szwecji.

Atrakcje w Halland

Halland zaprasza do domów wakacyjnych NOVASOL w celu spędzenia wakacji aktywnie. Proponujemy kilka z licznych w regionie atrakcji

  • Batmuséet (Muzeum łodzi) w Galtabäck.

  • Mellby Muzeum Sztuki

  • Park rozrywki w Varberg

  • Tropikcenter Halmstad z 140 tropikalnymi gatunkami zwierząt

  • Wąwóz Borras Skara