Domy wakacyjne nad Zatoką Kvarner

Park Narodowy Jezior Plitwickich

Domy wakacyjne nad Zatoką Kvarner

Zatoka Kvarner wraz ze swoimi górami, wyspami, wybrzeżem i szczególnie z wieloma parkami narodowymi i rezerwatami przyrody jawi się turystom, jako jeden z najbardziej interesujących regionów turystycznych w Chorwacji. Łagodny klimat, słoneczny i spokojny wyspiarski krajobraz, historyczne miasta godne zobaczenia, śródziemnomorskie przysmaki, jak i również góry, parki narodowe dla miłośników wędrówek zaliczają się do najważniejszych zalet Zatoki Kvarner. Zatoka Kvarner jest równie popularnym miejscem żeglowania, tak jak plaże i odosobnione zatoki wśród osób szukających odpoczynku. Poza tym parki narodowe: Sjeverni Velebit, Risnjak i jeziora Plitwickie, wabią miłośników natury i wędrowców.

Popularne domy wakacyjne w Zatoka Kvarner

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Zatoka Kvarner

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Zatoka Kvarner

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Zatoka Kvarner

Loading...

Domy wakacyjne na wyspach Zatoki Kvarner

Piękne wyspy Kvarneru skłaniają nas do tego, by zaprezentować niektóre z nich nieco bliżej:

  • Wyspa Krk jest największą, najczęściej odwiedzaną z wysp w Chorwacji. Najpopularniejszymi celami podróży jest Krk i Baška, gdzie znajdują się najpiękniesze plaże.

  • Na wyspie Cres szczególnie interesujące jest słodkowodne jezioro Vransko.

  • Na wyspie Lošinj znajduje się uzdrowisko i pierwszy nad Adriatykiem rezerwat dla delfinów.

  • Rab to wyspa o dwóch twarzach. Z jednej strony szary, pozbawiony roślinności wschód, z drugiej strony bujnie zazieleniony zachód czeka na turystów wraz ze słońcem, czystym powietrzem i omamiającymi zapachami lawendy i szałwi.

  • Wyspa Pag słynie z sera wytwarzanego z mleka owczego oraz z ręcznie robionej koronki, którą można podziwiać na imprezach folklorystycznych.

Wakacje na wyspie Pag

Zatoka Kvarner - wybrzeże, wyspy, góry

Wybrzeże, gdzie pulsujące życiem miejscowości leżą jedna obok drugiej, dzieli się na riwierę Opatijską, Crikvenicy, miasto Rijeka i wybrzeże Senj.

  • Do riwiery Opatijskiej należą obok miasta Opatija miejscowości turystyczne takie jak np.: pełne życia Lovran, spokojna Mošćenička Draga, piękna Ika i pagórkowaty Matulji.

  • Miasto Rijeka jest największym miastem portowym regionu.

  • Riwiera Crikvenicy (28 km długości) oferuje obok pięknych miejscowości Dramalj, Selce i Jadranovo, najlepsze plaże piaszczyste i żwirowe, które zachęcają do opalania i kąpieli.

  • Nigdzie indziej góry są tak blisko morza, jak na wybrzeżu Senj.

Aby być blisko wszystkich tych wspaniałych miejsc, wystarczy zarezerwować obiekt z oferty "Chorwacja apartamenty i domy wakacyjne"

Widok na Pag - wakacje w Zatoce Kvarner

Niezapomniane wakacje w domu wakacyjnym

Nie ma nic przyjemniejszego o poranku, niż śniadanie na tarasie z widokiem na morze i cudowną okolicę. Dla amatorów wypoczynku w prywatnej atmosferze przygotowaliśmy domy wakacyjne z basenami, natomiast dla miłośników plażowania - domy położone niedaleko plaży. Marzycie o kąpieli w cudownym, turkusowym morzu? Zachęcamy do odwiedzenia plaż skalistych. Jeżeli podróżujecie z dziećmi, idealne będą plaże piaszczyste lub żwirowe. W zatokach w Krk lub Rab możecie wypoczywać na ciepłym, miękkim piasku, podczas, gdy dzieci będą zajęte budowaniem zamków z piasku. Wejście do wody jest tu bezpieczne dla dzieci. Nie tylko w Zatoce Kvarner NOVASOL dysponuje apartamentami wakacyjnymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na wakacje w Chorwacji.

Nieważne czy planujecie wakacje first minute czy last minute, w NOVASOL znajdziecie wiele atrakcyjnych domów i apartamentów wakacyjnych w Europie. Zachęcamy do wyboru kraju oraz rezerwacji wybranej kwatery na wakacje.

Dom wakacyjny w Chorwacji