Urlop w Dalarna w domu wakacyjnym

Dalarna

Urlop w Dalarna w domu wakacyjnym

Dla wielu podróżujących Dalarna to synonim dla Szwecji. Dalarna to tradycja – tańca ludowego, muzyki skrzypcowej, chrupkiego chleba, festiwali świętojańskich, kostiumów i czerwonych domów!

Mogą się tutaj Państwo zanurzyć w naturalnie zróżnicowane piękno natury- tradycyjne wioski umiejscowione są w głębokich lasach na południu i na górzystych terenach na północy.

Wielu znanych artystów spędzało tutaj lata swojej młodości. Byli to m.in. malarz Carl Larsson, artysta Anders Zorn, pisarz Erik-Axel Karlfeldt i kompozytor Hugo Alfvén. Każdy z nich wspomina to miejsce, jako magiczne o nieopisanym krajobrazie i klimacie. Miejsca, w których wymienieni artyści żyli- są odwiedzane do dziś.

Tällberg leżący pomiędzy Leksand i Mora jest perłą tego regionu. Tutaj znajdą państwo typowe dziedzińce w stylu Dala, w powierzu odczuć można tu spokój, jak nigdzie indziej. Domy wakacyjne w Szwecji to idealna baza wypadowa do zwiedzania Dalarny na wakacjach.

Dalarna jest fantastyczna latem, ale zimą też ma wiele do zaoferowania. Opinia ta pochodzi od miłośników sportów zimowych. Całą rodziną można tu spędzać doskonałe wakacje na stokach narciarskich. Znakomite warunku narciarskie szczególnie w Sälen czy Idre. Wieczorem spędzać czas można przy kominku w domu wakacyjnym.

Zapraszamy na wakacje w Szwecji!

Popularne domy wakacyjne w Dalarna

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Dalarna

Loading...

Semesterhus med pool i Dalarna

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Dalarna

Loading...