Domy Dla Grup - na Twoje spotkania i uroczystości

W ostatnich latach popyt na duże i dobrze wyposażone zakwaterowanie stale wzrastał. I to nie tylko w związku z chęcią spędzenia wakacji w większym gronie z rodziną czy przyjaciółmi, ale coraz częściej w związku z uroczystościami wszelkiego rodzaju, na których urzędzenie wynajęcie dużego i eleganckiego domu wakacyjnego okazało się idealnym rozwiązaniem. Nietrudno zauważyć, iż jednym z ostatnio panujących trendów jest organizowanie rodzinnych (i nie tylko) uroczystości w większym gronie poza miejscem zamieszkania.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Koncepcja Domów Dla Grup NOVASOL

Wiele spośród domów wakacyjnych NOVASOL nadaje się idealnie właśnie na tego typu okazje. Znajdziecie tu duże wille, dworki a nawet zamki do wynajęcia w całej Europie, które nie tylko oferują aż nadto miejsca na zorganizowanie spotkania czy przyjęcia, ale które stworzą także niepowtarzalną atmosferę takiego spotkania czy uroczystości w prywatnym gronie.

Duże domy dla grup

Domy dla grup - zalety

  • Prywatność – W domach Dla Grup można być zarówno razem - korzystając ze wspólnych salonów, kuchni czy jadalni - jak i osobno - gdyż w domach tych z reguły pod dostatkiem jest osobnych sypialni dla wszystkich gości.
  • Wolność – Nie jesteś związany żadnymi czasowymi ograniczeniami w planowaniu swojego dnia na miejscu.
  • Indywidualność – Swoją uroczystość możesz zorganizować całkowicie indywidualnie i dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.
  • Wspólnota a jednak organizując taki wyjazd i uroczystość już od początku możesz zaangażować w przedsięwzięcie rodzinę i znajomych.
  • Możliwość wypoczynku – W domu Dla Grup możecie nie tylko zorganizować wymarzoną uroczystość, ale także spędzić w nim po niej parę przyjemnych dni wypoczynku.

Okazje do świętowania

Z potrzeb naszego społeczeństwa narodził sie pomysł, aby stworzyć specjalny produkt łączący urlop z ważną uroczystością. Oferujemy Wam wybór domów wakacyjnych, które nadają sie szczególnie na wszelkie uroczystości. Specyfikę i dodatkowe wyposażenie domów wakacyjnych są przedstawione w poniższym przeglądzie.

Wesele

Wesele powinno być niezapomnianym wydarzeniem, najpiękniejszym dniem w życiu spędzonym z najbliższymi. Pasująca lokalizacja odgrywa przy tym bardzo duża rolę. Szukacie czegos odpowiedniego, kropki nad i? Tu jesteście we właściwym miejscu. Prywatny dom na wesele może zostąc preludium do spędzenia potem wspaniałej podróży poślubnej.Domy do wspólnego świętowania

Spotkanie klasowe/ wyjazd klasowy

W domach wakacyjnych dla grup wszyscy starzy koledzy z klasy przedstawią się w nowym świetle. W swobodnej atmosferze można pogadać i pośmiać się ze starych historii, a piękne otoczenie zadba o niezapomniane spotkanie, aż nabierzecie ochoty na dalsze spotkania aż do późnego wieku. Dom na spotkanie klasowe może okazać się też trafnym wyborem dla aktualnych uczniów - tu wraz z opiekunami zintegrujecie się, np. poprzez wspólne przyrządzanie posiłków. 

Spotkanie organizacji

Planując wycieczkę dla organizacji lub klubu, często chcielibyśmy, by na długo zapadła w pamięć uczestników. Domy wakacyjne XXL nadają niezapomnianego charakteru takiemu spotkaniu, np.: uhonorowaniu długoletnich członków organizacji, przyznaniu nagród czy też świętowaniu jubileuszu. Wynajęcie domu na spotkanie klubowe będzie oryginalnym i trafnym wyborem.

Spotkania firmowe

Co mają wspólnego domy wakacyjne dla grup z sukcesem Waszego spotkania firmowego? Z pewnością wywołują zachwyt i emocje. W domach na spotkania firmowe można perfekcyjnie urządzić takie imprezy, jak: prezentacje produktu, imprezy budujące więź z klientami czy też imprezy budujące motywację pracowników.

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach