Morze możliwości

Jutlandia wschodnia jest regionem znajdującym się pomiędzy dwoma fiordami : Vejle oraz Limfjord. Jest to rozległa część Danii, której wschodnia część oblewana jest wodami cieśniny Kattegat. Dzięki takiemu umiejscowieniu, region oferuje różne formy wypoczynku dla każdego urlopowicza. Osoby chcące wypocząć wśród natury, z przyjemnością spędzą urlop wśród licznych jezior i lasów lub nad mniej uczęszczanymi fragmentmami wybrzeża. Osoby lubiące intensywne wakacje i plażowanie, znajdą swoje miejsce na jednej z wielu piaszczystcyh plaż wraz z przyległymi do nich nadmorskimi kurortami. Jutlandia wschodnia oferuje też wakacje w zabytkowych miastach lub w małych osadach. W zwiazku z tym, domy wakacyjne w Jutlandii wschodniej, są propozycją dla wszystkich Klientów NOVASOL. Nasze domy i apartamenty wakacyjne są rozsiane po całej Jutlandii wschodniej, a więc nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem domu, który będzie spełniał wszystkie wymagania co do wakacji. Większość naszych kwater zbudowanych jest w tradycyjnym duńskim stylu i są w pełni wypsoażone w sprzęty gospodarstwa domowego. Nasze obiekty są gotowe na Wasze przybycie.

Rezerwuj wakacje w Jutlandii wschodniej

Popularne domy wakacyjne w Jutlandia Wschodnia

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Jutlandia Wschodnia

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Jutlandia Wschodnia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Jutlandia Wschodnia

Loading...

Ciekawe miasta

Wakacje w Danii, dają doskonałą możliwość poznania architektury i historii regionu Jutlandii wschodniej. Do najciekawszych miast, w których znaleźć można ślady przeszłości należą:

  • Aarhus – jedno z największych miast Danii. Wśród licznych zabytków warto wyróżnić średniowieczną katedrę, kościół Św. Mikołaja oraz renesansową starówkę.

  • Randers – warto w nim odwiedzić kościół Św. Martina z 1500 roku oraz liczne muzea. Jendak największą atrakcją jest tropikalne zoo. To nowoczesny budynek, w którym pod trzema szklanymi kopułami znajdują się strefy flory i fauny z Azji, Ameryki Południowej oraz Afryki.

  • Jelling – małe miasteczko w którym zachowały się unikalne kurhany i kamienie runiczne z czasów krówleskich X wieku. Cały teren jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  • Horsens – miejscowość z muzeami sztuki i barokowym pałacem Lichtenbergów.

  • Vejle – miasto z zabytkową starówką i gotyckim kościołem Św. Mikołaja.

  • Silkeborg – miasto położone wsród licznych jezior z licznymi zabytkami i parkiem zwerząt Aqua.

Oprócz wyżej wymienionych, w Jutlandii wschodniej znajdzicie całe mnóstwo miast i miasteczek o charakterystycznej niskiej zabudowie. Większość z tych osad ma rónież przygotowane ciekawe atrakcje dla odwiedzających Jutlandię wschodnią, dlatego też warto uwzględnić je w swoich wakacyjnych planach.

Rezerwuj wakacje w Jutlandii wschodniej

Wakacje wśród natury

Rezerwacja kwatery z oferty "domy w Danii", daje możliwość na wypoczynek wśród natury. W regionie znajduje się mnóstwo lasów, które są poprzecinane przygotowanymi dla turystów szlakami. W Jutlandii wschodniej znajduje się też Sohojlandet, region z licznymi jeziorami. Jeziora te są świetnym miejscem na plażowanie w ciszy, a także do uprawiania kajakarstwa czy wędkarstwa. Wybrzeże regionu jest rónież bardzo zróżnicowane. Oprócz licznych piaszczystych plaż, znajdziecie tu zapierające dech w piersiach fiordy, kamieniste oraz klifowe wybrzeża. Z pewnością wędrówki wśród nich pozostawią niezapomniane wrażenia.

Rezerwuj wakacje w Jutlandii wschodniej