Wakacje z psem - domy i apartamenty wakacyjne

Wakacje to taki czas w roku, kiedy szukamy wytchnienia od codzienności oraz czasu na to, na co jest nam go zazwyczaj brak: na spokojne spacery, na odrobinę słodkiego lenistwa, na relaks na łonie natury, nad wodą, na plaży... Dla właścicieli czworonogów sprawa jest oczywista - na wakacje wybieramy się tylko w komplecie. Ale co zrobić, jeżeli w miejscu docelowym nasz pies czy kot nie są mile widziane?

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Wypoczynek z czworonożnym pupilem!

W domach wakacyjnych z oferty NOVASOL (np. produkt "wakacje w Chorwacji"), właściciele psów, kotów i innych zwierząt domowych mogą odetchnąć z ulgą i wybrać jeden spośród tysięcy z nich, w których nasi pupile są chętnie przyjmowanymi gośćmi i to bez żadnej dopłaty. W różnych krajach oferowanych przez NOVASOL istnieje możliwość wynajmu domu wakacyjnego przyjaznego zwierzętom wraz z dużą działką idealną na przykład na psie harce. Nasze obiekty często znajdują się przy plaży, w sąsiedztwie lasu, na małych osiedlach. Można spokojnie spacerować w okolicy, a jak mamy ochotę to zapewne uda nam się nawiązać kontakt z innymi właścicielami psów oraz ich podopiecznymi.

Pies na wakacjach

NOVASOL oferuje idealną formę zakwaterowania na wakacje w komplecie!

Pobyt w domach wakacyjnych NOVASOL, które oznaczone są, jako przyjazne dla zwierząt, jest dla naszych czworonogów bezpłatny. Nie ma żadnych dodatkowych opłat rezerwacyjnych ani dodatkowych kosztów sprzątania. Dzięki temu wakacje z naszym pupilem staną się przyjemnością dla wszystkich! Gotowi na wspólny urlop? Dokonując rezerwacji prosimy zwrócić uwagę na symbole, które oznaczają dwa typu obiektów w naszej przyjaznej zwierzętom ofercie:

  • Domy przyjazne dla zwierząt / Zwierzę(ta) domowe dozwolone
  • Domy szczególnie przyjazne dla zwierząt

UWAGA: Gdyby zechciali Państwo zabrać ze sobą do domu wakacyjnego więcej niż dwa zwierzaki (na południu Europy - więcej niż jedno zwierzę domowe), prosimy o uprzednie zawiadomienieo tym fakcie firmy NOVASOL. Kliknijcie i przeczytajcie więcej informacji na temat domów przyjaznych dla zwierząt.

Wakacje z psem

Przygotuj się na wakacje z psem!

Na wstępie radzimy nie zapomnieć o spakowaniu osobistych zabawek naszych czworonogów - to w końcu także ich wakacje! Warto też być dobrze poinformowanym. Prosimy zawsze o sprawdzenie, czy przepisy dotyczące przyjazdu zwierząt domowych są takie same jak w roku poprzednim, czy też uległy zmianie. Prosimy o dopytanie o te kwestie lekarza weterynarii lub w odpowiednim biurze informacji turystycznej. Nie zapomnijmy także o przygotowaniu dla naszego zwierzęcia odpowiednich dokumentów podróży oraz o zadbanie o komplet potrzebnych szczepień - tak, aby wspólny urlop odbył się bez zbędnego stresu. Przeczytajcie o inne nasze wskazówki na wakacje z psem.

Z psem warto pojechać na wakacje również poza szczytem sezonu wakacyjnego - urlop w długi weekend potrafi być tak samo, a czasami nawet bardziej relaksujący niż dwa tygodnie w środku lata - szczególnie w upalne dni, które nasze zwierzęta źle znoszą! W wielu domach wakacyjnych można zarezerwować również 3, 4, czy 5 dni i równie skutecznie odpocząć od codzienności. Pies, kot, chomik, królik, ptak? Drzwi domów przyjaznych zwierzętom stoją otworem. A wiadomo, że najwspanialsze wakacje są wtedy, gdy jesteśmy w komplecie!

 
| Administrator
(Pierwsza publikacja )