Urlop wakacyjny to dla większości z nas taki czas, na który czekamy cały rok. Długi wypoczynak jest wręcz niezbędny, aby zregenerować siły i z nową energią powrócić do obowiązków. Badania pokazują jednak, że dobrze wykorzystany krótki, np. weekendowy urlop może mieć równie zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc znaleźć odpowienie zakwaterowanie w ciekawym miejsu i naładować swoje akumulatory.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

 

Domy i apartramenty wakacyjne na weekendowy wypad

Na każdy Twój pomysł na długi weekend - NOVASOL ma odpowiedni dom lub apartament wakacyjny. Sprawdź poniżej także nasze pomysły dla Ciebie - na Majówkę i inne długie weekendy.

 

CHORWACJA All Inclusive

Domy wakacyjne na tydzień obejmujący weekend majowy w Chorwacji dostępne są w bardzo atrkacyjnych cenach.  Jeżeli planujecie wypad do Chorwacji poza sezonem - maj czy czerwiec i przypadające długie weekendy to idealny czas.

WEEKEND W WIELKIM MIEŚCIE

 

Prywatne apartamenty wakacyjne w centrum znanych i lubianych europejskich metropolii na weekend majowy:

  • Budapeszt: już od ok 1.000 PLN za pobyt 4 osób - zarezerwuj!
  • Praga: już od ok 650 PLN za pobyt 4 osób - zarezerwuj!
  • Berlin: już od ok 1.200 PLN za pobyt 4 osób - zarezerwuj!
  • Rzym: już od ok 1.500 PLN za pobyt 4 osób - zarezerwuj!

Sprawdź i zarezerwuj także apartamenty wakacyjne City Break w najpiekniejszych miastach Europy.

 

 

TROPICAL ISLANDS

Domy wakacyjne przy Tropcial Islands to wygoda i oszczędność - wystarczy zarezerwować jeden z takich domów z oferty NOVASOL, a wstęp do tropikalnego świata Tropical Islands będzie gratis dla wszystkich gości. Za to po dniu pełnym wrażeń w tropkiach odpoczniemy w prywatnej atmosferze domu wakacyjnego, zaledwie parę kroków od Tropical Islands.

Domy wakacyjne przy Tropical Islands

 

BORNHOLM - Na rower

Już w maju czy czerwcu warto wybrać się na Bornholm - Słoneczną Perłę Bałtyku. Prywatne domy wakacyjne na Bornholmie są łatwiej dostępne i wyraźnie tańsze niż w szczycie sezonu - już od 1.100 PLN za tydzień za 4 osoby w tygodniu obejmującym weekend majowy. Ze względu na swój mikroklimat, Bornholm sprzyja właśnie wypoczynkowi także poza sezonem letnim. A wyprawy rowerowe po wyspie sprawiają tyle samo radości co latem.

 

BALATON - Weekend u Bratanków

Węgry to pierwsza południowa destynacja dla osób podróżujących z Polski, która już w maju jest wyraźnie cieplejsza i zachęca do wypoczynku przed sezonem. Domy wakacyjne nad Balatonem na tydzień obejmujący weekend majowy znajdziemy już od 700 PLN za 4 osoby - sprawdź! Nad Balaton z Polski nie jedzie się długo dlatego warto wybrać się tutaj na weekend do jednego z prywatnych domów wakacyjnych, aby rokoszować się urokami kuchni czy wyprawami rowerowymi, na które region Balatonu ma doskonale przygotowaną infrastrukturę (droga wokół jeziora).

 

 

| Administrator
(Pierwsza publikacja )