Krótki pobyt w domu wakacyjnym

Czasem wystarczy kilka dni urlopu, by wziąć głębszy oddech, naładować baterie i przeżyć wspaniałe wakacyjne chwile. Krótki urlop sprawdza się przede wszystkim w okresie poza sezonem: pozwala doświadczyć odrobiny lata nawet w ostatnich dniach września lub przedłużyć świąteczny czas wiosną. 

NOVASOL oferuje niedrogie zakwaterowanie na urlop w całej Europie, dzięki któremu możesz bez problemu udać się na wypoczynek w otoczeniu malowniczych kanałów, skąpanej w słońcu plaży czy tętniącej życiem kosmopolitycznej metropolii.

Aby Cię zainspirować, przygotowaliśmy garść wskazówek i najpopularniejszych miejsc na urlop.

Krótki pobyt w domu wakacyjnym

Beztroski urlop blisko domu — Polska ma świetne miejsca na krótki pobyt

Na krótkie wakacje lub weekendowy wypad najlepiej wybrać miejsce, do którego nie trzeba daleko jechać.

Polska to kraj, który warto odkryć na nowo podczas krótkiego urlopu, poznając najpiękniejsze regiony dzięki naszym domom i mieszkaniom wakacyjnym.

Krótki wypad do sąsiedniego kraju

Jeśli masz ochotę na zmianę scenerii lub chcesz oczyścić umysł, polecamy krótki wypad do sąsiednich Niemiec, które są popularnym celem podróży.

Spędź urlop, relaksując się nad niemieckim wybrzeżem Bałtyku, zwiedzając urocze miasta lub jedząc pyszną kiełbasę "Brezel" — nawet podczas krótkiego pobytu Niemcy oferują mnóstwo atrakcji!

Szybki wypad na południe

Jeśli masz ochotę powygrzewać się na słońcu, możesz to zrobić w ramach krótkiego urlopu w Europie Południowej o dowolnej porze roku.

Zapraszamy na kilkudniowe wakacje w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji lub innym wspaniałym kraju ciepłego południa.

Szybki wypad na północ

Po krótkim urlopie w domu wakacyjnym na terenie Danii, Szwecji lub Norwegii skandynawski spokój pomoże Ci wrócić do codziennych spraw z uczuciem odprężenia i równowagi.

Podczas krótkiego pobytu w Skandynawii możesz podziwiać rozległe wydmy, piękne lasy i widowiskowe łańcuchy górskie, zyskując wspomnienia na całe życie.

Dla miłośników relaksu:

Wellness i krótki urlop to znakomite połączenie! Może więc wynajmiesz dom wakacyjny z udogodnieniami wellness, takimi jak sauna i wanna z hydromasażem, albo wybierzesz dom z basenem, aby zapewnić sobie maksymalny relaks?

Dla spontanicznych:

Masz ochotę na krótki wypad bez wcześniejszego planowania? W takim razie odkryj nasze ekonomiczne oferty domów wakacyjnych na krótki urlop last minute.

Dla oszczędnych podróżników:

Jeśli szukasz niedrogiego, krótkiego urlopu bez kosztownych niespodzianek, zajrzyj na naszą stronę internetową, na której znajdziesz domy i mieszkania wakacyjne typu all-inclusive. Nie ma ukrytych kosztów dodatkowych.

Dla miłośników zwierząt domowych:

Na najbliższy krótki wypad ze swoim czworonożnym przyjacielem wybierz jeden z naszych obiektów wakacyjnych przyjaznych zwierzętom i spędźcie razem kilka cudownych dni na łonie natury, odpoczywając na tarasie lub na jednej z pięknych europejskich plaż dla psów. Już teraz sprawdź ofertę na wakacje z psem.

Dla fanów wyjazdów rodzinnych:

Krótki urlop spędzony z dziećmi, rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem ma w sobie coś wyjątkowego. Możecie prowadzić wartościowe rozmowy, grać w gry, jeździć na wycieczki i razem tworzyć niezapomniane wspomnienia!

Dla świątecznych wyjazdowiczów:

Spędź święta nieszablonowo – wynajmij dom wakacyjny i ucieknij od tradycyjnego świątecznego zgiełku. Zabierz najbliższych i połączcie Wielkanoc, Boże Narodzenie czy Nowy Rok z krótkim urlopem w przytulnym miejscu.

Dla budowania więzi:

Czas spędzony we dwójkę jest ważny w każdym związku – partnerstwie, przyjaźni czy rodzinie. Sprawcie sobie krótki urlop dla dwojga i spędźcie wspaniały czas w przytulnym obiekcie wakacyjnym dla dwóch osób.