Możliwości na rozrywki w śniegu jest wiele - tylko fantazja zna ich granice, a czas spędzony rodzinnie na stoku na pewno pozostanie miłym wspomnieniem na cały rok! Dom wakacyjny NOVASOL na urlop zimowy to idealne rozwiązanie dla miłośników sportów zimowych - to niezależność i wygoda. Na stok jest niedaleko, a po aktywnym dniu możemy wypocząć w kameralnej atmosferze własnego domu z rodziną i przyjaciółmi.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Domy wakacyjne w ofercie zimowej

Dzięki rozmieszczeniu domów i apartamentów wakacyjnych NOVASOL w całej Europie także zimą możceie wybierać z szerokiego wachlarza miejsc jeśli chodzi o zakwaterowanie rejonach narciarskich - od Niemiec, przez Czechy, Słowację, Polskę, Austrię po Szwecję i Norwegię. Wszędzie tam, niedaleko stoków i centrów sportów zimowych, znajdują się i czekają na Państwa nasze domy wakacyjne na zimowy urlop.

Domy wakacyjne na zimę

Inspiracje na zimowy urlop

Zimowy urlop jest nie tylko dla tych, którzy kochają sporty zimowe. Amatorzy innych form wypoczynku też pownni skorzystać z tej pory roku i zoragnizować sobie wyjątkowy urlop. Pomysłów jest wiele, a możliwości jeszcze więcej. Mamy kilka propozycji, idealnych na zaplanowanie zimowych ferii.

Apartamenty miejskie

Pobyt w apartamencie w centrum jednego z bardziej interesujących miast Europy w połączeniu z jego zwiedzaniem, może wizytą w galerii, teatrze lub operze, kosztowaniem lokalnej kuchni to pomysł na każdą porę roku. NOVASOL oferuje duży wybór apartamentów i domów do wynajęcia w najpięknieszych miastach Europy oraz w ich okolicac. Czekają na Ciebie Rzym, Praga, Budapeszt, Florencja, Berlin i wiele innych.

Wellness w domu wakacyjnym

Wyjątkowy komfort i całkowitą odmianę od codzienności gwarantują Wam luksusowe domy wakacyjne typu wellness w sąsiednich Niemczech, w regionie Schleswig-Holstein. Dysponują on nierzadko własnym krytym basenem i zawsze prywatną strefą wellness z saunami, łaźnią parową a nawet solarium. To idealny wypoczynek na zimę dla poszukujących całkowitego relaksu.

Tropical Islands

Zima w Tropikach? Niemożliwe? A jednak. I to bez konieczności dalekiej wyprawy! Cały tropikalny świat pod jedną kopułą czeka na Was blisko naszej zachodniej granicy w Niemczech w Tropical Islands. Z ciepłym morzem, tropikalnym lasem, egzotyczną kuchnią i mnóstwem innych atrakcji. A wstęp do tego świata tropików gwarantuje wynajęcie jednego z domów wakacyjnych NOVASOL tuż obok Tropical Islands.

 

| Administrator
(Pierwsza publikacja )