Wakacje jesienią - domy wakacyjne

Wsród pragnących odpoczynku są też tacym którzy z niecierpliwością wyglądają jesieni. Czy to radosne babie lato, spacery przy każdej pogodzie, czy przytulne popołudnia z filiżanką herbaty przed kominkiem - jesień oferuje wiele relaksujących, urozmaiconych i zaskakujących chwil. W domu wakacyjnym można spędzić jesienne wakacje według własnego gustu!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Aktywny wypoczynek w domu wakacyjnym - na łonie natury!

Najlepsze chwile jesiennego urlopu na świeżym powietrzu spędzicie wtedy, gdy liście zmieniają swój kolor, a krajobraz przybiera jesienne barwy. Spędzając wakacje na łonie natury możecie wykorzystać wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Wycieczki piesze, rowerowe lub po prostu spacery są wtedy szczególnie pożądane. Wybierz się na wycieczkę eksploracyjną z domu wakacyjnego i poznaj pejzaże górskie i nawdychaj się rześkiego, świeżego powietrza.

Pozwól nam Cię zainspirować naszym wyborem idealnych miejsc na krótki jesienny urlop na łonie natury!

Domki letniskowe w Harcu - widok na panoramę miasta

Do aktywnego wypoczynku na łonie natury polecamy naszą nową wioskę wakacyjną PanoramaPark Sankt Andreasberg. Z domu letniskowego w Harcu można podziwiać fantastyczną panoramę górską na jesienny Harc. W komfortowych domach wakacyjnych i bliźniaczych, wyposażonych we własną saunę, można się zrelaksować i poczuć jak w domu nawet przy mokrej i zimnej jesiennej pogodzie.

Domki letniskowe wellness w Danii

Zwłaszcza podczas chłodniejszych pór roku, odprężający relaks jest pożądany. W wielu naszych domach wakacyjnych można to zrobić w swojej prywatnej strefie wellness, ponieważ domy wyposażone są w saunę, jacuzzi lub nawet kryty basen W Danii znajdziesz liczne domy ze strefą wellness, które zapewniają Ci chwile czystego relaksu. A jeśli szukasz więcej atrakcji wodnych, możesz zarezerwować domek wakacyjny z bezpłatnym wstępem do aquaparku.

Indywidualna wycieczka

Spacerując po obcym mieście, poczuj się jak lokalny mieszkaniec - to doświadczenie jest gwarantowane podczas spędzania wakacji w naszych apartamentach. Kup typowe produkty lokalne na miejskich targowiskach, poczuj puls miasta i wieczorem wróć do własnych czterech ścian - to wszystko możesz przeżyć na krótkim wakacjach w apartamencie miejskim City Break w europejskich metropoliach. Czy to w naszych apartamentach w Berlinie, apartamentach w Paryżu, czy w apartamentach w Wiedniu - nasze kwatery znajdują się w samym sercu życia europejskich metropolii.

| Edycja
(Pierwsza publikacja )