Nasze domy wakacyjne oferują dokładnie to, czego potrzebujecie na idealny urlop, nawet, jeżeli indywidualne oczekiwania każdego z nas różnią się od siebie. Dla jednych będzie to po prostu szeroko rozumiany relaks, dla innych możliwość wyspania się i spokój, a dla jeszcze innych to aktywny wypoczynek – połączenie sportu i Wellness.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Domy Witalne NOVASOL - Luz, blues i swoboda

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów w kwestiach wypoczynku, rozszerzyliśmy ofertę NOVASOL o domy z prawdziwymi wypoczynkowymi udogodnieniami, takimi jak sauny, jacuzzi, baseny, wanny i kabiny prysznicowe z funkcją masażu itp. Położone z dala od centrów miast, nierzadko znajdują się one w pobliżu ścieżek rowerowych, szlaków turystycznych, Aquaparków, kąpielisk termalnych, kompleksów fitness czy też wyciągów narciarskich. Na tyle blisko, by można było z wszystkich atrakcji korzystać bez przeszkód przez cały pobyt. Dzięki temu nasze domy to doskonały pomysł na aktywny wypoczynek o każdej porze roku, zarówno latem jak i zimą.

Jako Goście takich domów zrelaksujecie się jeszcze bardziej niż dotychczas i nabierzecie nowych sił witalnych w czasie wyjątkowego urlopu.

Ta nowa kategoria domów nie tylko pozwoli Wam w końcu odetchnąć z dala od codzienności, ale także sprawi, że dbając o kondycję fizyczną, nabierzecie nowych lub wzmocnicie swoje dotychczasowe siły witalne.

 

| Administrator
(Pierwsza publikacja )