Jesteś zapalonym wędkarzem? A może dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z wędką? Niezależnie od tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Domy wakacyjne dla wędkarzy, to specjalnie wyselekcjonowane oferty, przy których znajdziesz szereg udogodnień - łodź (w cenie lub do wynajęcia), miejsce do oprawiania ryb i co najważniejsze - bliskość fanstastycznych, bogatych w ryby łowisk! Sprawdź nasze oferty i już teraz zarezerwuj wymarzone dla siebie lokum.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Specjalnie wyselekcjonowane domy - idealne na wędkarskie wyprawy

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wędkarstwa preferujecie, dom dla wędkarzy NOVASOL będzie znakomitym wyborem. Abstrahując od wyposażenia, najważniejszym aspektem domów dla wędkarzy jest ich genialne położenie. Znajdują się one zawsze blisko wody. Wolicie pozostać w głębi lądu i wędkować w rzekach czy jeziorach? A może kuszą was fiordy, szkiery lub chcecie się wybrać na otwarte morze? W każdych tych warunkach znajdziecie odpwiednie dla siebie lokum. Wiele z tych obiektów posiada własny pomost, na którym w ciszy i spokoju możecie oddać się swojemu ulubionemu hobby. Jeżeli jednak wolicie wędkować z łodzi - nie ma problemu! Prawie wszystkie domy dla wędkarzy wposażone są w łódź, z której możecie korzystać za darmo lub za dodatkową opłatą wnająć taką na miejscu. A co zrobić po udanych połowach? Bardzo często, przy obiewktach wakacyjnych dla wędkarzy, znajdziecie specjalne miejsce do oprawiania ryb.

Wakacje z wędką

Domy dla wędkarzy w SZWECJI  Domy dla wędkarzy w Szwecji

 

Szwecja jest przyjazna każdemy typowi wędkarstwa. Szkiery, liczne wartkie rzeki i potoki, bogate jeziora oraz otwarte morze - to wszyskto powoduje, że każdy wędkarz który raz tu był, z chęcią powraca. Sprawdźcie oferty domków dla wędkarzy w Szwecji!
 

Domy dla wędkarzy w NORWEGII Domy dla wędkarzy w Norwegii

 

Norweskie fiordy to wymarzone miejsce nie tylko na ryby, ale na wakacje w ogóle. Wędkowanie wśród tak przepięknych krajobrazów będzie niezapomnianym doświadczeniem. Wspaniałe domy znjadziecie wzdłuż całego wybrzeża Norwegii, a także w jej głębi, nad cudownymi jeziorami. To co, w te wakacje w Norwegii to Wam będą fiordy z ręki jadły?

 

Domy dla wędkarzy w FINLANDII Domy dla wędkarzy w Finlandii

 

Finlandia znana jest jako kraina 1000 jezior... Możecie się o tym sami przekonać, rezerwując jeden z naszych domów właśnie w tym kraju. Domy w Finlandii są zazwyczaj położone tuż przy samej linii wody - możecie tu w prostu sposób wędkować zarówno z łodzi, jak i z pomostu. A po dniu spędzonym na wypatrywaniu zdobyczy zrelaksować się można we własnej saunie.

 

Domy wakacyjne NOVASOL

W domach dla wędkarzy, nietylko wędkarze będą czuć się jak pączki w maśle. Wybierzcie się na wakacje całą rodziną! Domy wakacyjne są położone w atrakcyjnych turystycznie miejscach. W pobliżu bardzo często znajdziecie liczne szlaki wędrówkowe, ścieżki rowerowe, czy atrakcje turystyczne. Dzięki temu podczas urlopu nikt nie będzie musiał się nudzić! A wieczorem, po udanych połowach, możecie przygotwać kolację ze świeżej rybki, w pełni wyposażonej kuchni własnego domu wakacyjnego.

 

| Edycja
(Pierwsza publikacja )