Wakacje FIT & EKO

Wakacje to czas odpoczynku. Odpoczynku od pracy, od obowiązków, od ciągłej pogoni. Wakacje mogą być także czasem, kiedy w wyjątkowy sposób możemy zadbać o swoje zdrowie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Czasy wylegiwania się całymi godzinami na plaży już minęły. Nadszedł czas na fit-urlop w zgodzie z naturą!

Wędrówki podczas wakacji

Podczas urlopu zadbaj o zdrowie

Coraz więcej osób przykłada szczególną wagę do swojego zdrowia – uważamy, że jest to bardzo pozytywny trend. Na co dzień staramy się dbać o to, co ląduje na naszym talerzu, pilnujemy by w ciągu zabieganego dnia znaleźć choć odrobinę czasu na aktywność fizyczną. Coraz częściej także zwracamy uwagę na nasze zdrowie psychiczne. W tym celu uczymy się medytacji lub innych form odprężenia i relaksu. Taki totalny relaks można sobie zapewnić podczas wakacji – to oczywiste. Ale czy zawsze w parze z tym idzie także dbałość o dietę i odpowiednią dawkę sportu? Czy nie jest tak, że podczas tego długo wyczekiwanego urlopu odpuszczamy swoje wypracowane w ciągu ostatniego roku nawyki i po prostu „popuszczamy pasa? Na szczęście w NOVASOL mamy rozwiązanie, które nie  tylko zapobiegnie wakacyjnemu rozleniwieniu, ale wręcz poprawi Wasze samopoczucie i pozwoli jeszcze bardziej o siebie zadbać.

Aktywne wakacje

Wyjątkowość domu wakacyjnego

Dom lub apartament wakacyjny, czy jakkolwiek inaczej nazwać prywatne zakwaterowanie podczas indywidualnych wakacji, posiada tę przewagę nad standardowymi hotelami i resortami, że tu możesz od początku do końca decydować naprawdę o wszystkim. Ty decydujesz, o której godzinie rozpocząć dzień, Ty decydujesz, co znajdzie się na Twoim śniadaniowym talerzu, Ty decydujesz jakimi aktywnościami będzie wypełniony Twój urlopowy plan. Tu wszystko zależy od Ciebie. Dzięki tej niezależności samodzielnie  możesz dokonać wyboru, a najlepiej fit-wyboru.

Własne spa w domu wakacyjnym

Basen przy domu wakacyjnym zaczyna powoli stawać się  standardem, szczególnie w przypadku południowej Europy (np. domy we Włoszech, domy w Chorwacji). W basenie nie tylko zaznasz orzeźwienia, ale także zadbasz o formę. Jednak coraz więcej właścicieli obiektów wakacyjnych decyduje się na dodanie do oferty jeszcze innych udogodnień. Dzięki temu, swój urlop możesz spędzić w domu posiadającym jacuzzi, saunę, czy nawet salkę do ćwiczeń – z rowerkiem stacjonarnym, bieżnią, czy atlasem. Wystarczy przyjrzeć się opisowi oferty, żeby stwierdzić, w którym domu będzie można skorzystać z tego typu sprzętów.

Wakacyjna kuchnia – lokalna i zdrowa

Domy i apartamenty wakacyjne to zakwaterowanie w autentycznym środowisku. Zamiast, jak w hotelu, spożywać  „ogólnoeuropejskie”  bufetowe posiłki, wykonane z produktów niewiadomego pochodzenia, możecie sami zrobić zakupy na miejscowym targowisku, gdzie dostawcy oferują warzywa i owoce z własnych upraw. Jeżeli masz ochotę spróbować regionalnej kuchni, możesz zdecydować się na kolacje w prawdziwej, lokalnej restauracji. Od początku do końca to Ty decydujesz, co znajdzie się na Twoim talerzu.

Aktywnie poza domem

Bardzo wiele obiektów wakacyjnych usytuowanych jest z dala od typowych miejscowości turystycznych, za to w pobliżu szlaków pieszych, ścieżek rowerowych i innych udogodnień pozwalających spędzić czas w bliskim kontakcie z przyrodą. Dzięki temu możecie całą rodziną poznawać okolicę z poziomu rowerowego siodełka, wybrać się na trekking po górach lub po prostu spacer po parku przyrody. Zastanów się, jak najchętniej spędzasz czas i po prostu znajdź odpowiednie zakwaterowanie.

Swoboda i wolność… wyboru!

Decydując się na wakacje z NOVASOL zapewniasz sobie i swoim bliskim swobodę wyboru. Z nami nie musisz dostosowywać swoich upodobań do zakwaterowania - z nami wybierzesz zakwaterowanie dostosowanie do swoich upodobań. Określ swoje potrzeby, wybierz termin i poszukaj! Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania, zadzwoń lub napisz. Dzięki temu, że jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami oferowanych przez nas obiektów wakacyjnych, mamy możliwość dopytać o szczegółowe informacje u samego źródła!

Na tropie idelanych wakacji z Moniką Mrozwoską

Monika Mrozowska zaczęła rok spędzając ferie zimowe w domku wakacyjny w Austrii. Zobaczcie same, jak upłynłął jej ten czas - wypełniony aktywnością i zdorwym, samodzielnie przyrządzonym jedzeniem :) 

{"preview_thumbnail":"/sites/default/files/styles/video_embed_wysiwyg_preview/public/video_thumbnails/GtwCRjlaBwQ.jpg?itok=-IBo2LdJ","video_url":"https://youtu.be/GtwCRjlaBwQ","settings":{"responsive":1,"width":"854","height":"480","autoplay":0},"settings\_summary":\["Embedded Video (Responsive)."]}