Wakacje na Pomorzu - domy wakacyjne

Wynajmij dom wakacyjny na Pomorzu

Wakacje na Pomorzu - domy wakacyjne

Pomorze to region położony w północnej Polsce, nad wodami morza Bałtyckiego. Region ten jest co roku celem podróży Polaków oraz gości zagranicznych. Nic dziwnego, bowiem są tu długie i szerokie plaże piaszczyste położone pośród lasów. Również infrastruktura turystyczna jest tu bardzo rozbudowana. Nad morzem znaleźć można liczne miasteczka i osady z bogatą oferta turystyczną, restauracjami, pubami, parkami rozrywki i innymi atrakcjami. Domy wakacyjne, to idealne rozwiązanie dla osób chcących spędzić wakacje nad Bałtykiem, a niekoniecznie lubiące hotele i pensjonaty. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są komfortowe oraz w pełni wyposażone, co pozwala samemu zdecydować np. o porach posiłków. Przestronność to kolejna cecha naszych obiektów, dzięki której nie będą Państwo zmuszeni do ścisku w hotelowym pokoju. Nasz produkt "kwatery w Polsce", znajdą Państwo zarówno w centrach dużych kurortów, jak również na obrzeżach miejscowości lub w małych, spokojnych osadach.

Popularne domy wakacyjne w Pomorze

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Pomorze

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Pomorze

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pomorze

Loading...

Nie tylko plażowanie

Wakacje w Polsce z NOVASOL to również doskonała okazja na poznanie ciekawych ośrodków miejskich z licznymi zabytkami i ciekawymi miejscami:

  • Kołobrzeg – miasto z licznymi plażami oraz długą promenadą nadbrzeżną. Warto wejść na zabytkową latarnie morską, z której podziwiać można piękny krajobraz oraz odwiedzić miejscowe Muzeum Oręża Polskiego. Kołobrzeg leży na trasie Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego, co na pewno zainteresuje miłośników architektury.

  • Koszalin – jedno z głównych miast Pomorza Środkowego, położone blisko morza. Od południa graniczy z jeziorem Jamno, które ma świetnie przygotowaną bazę sportów wodnych. W mieście znajdą państwo liczne zabytkowe budynki oraz wieżę widokową na Górze Chełmskiej.

  • Słupsk – miasto położone nad rzeką Słupia. W Słupsku znajdują się liczne mury oraz baszty średniowieczne. W mieście zachował się także zespół zamkowy Książąt pomorskich. Warto również zwrócić uwagę na Stary Rynek z licznymi domami z przełomu XIX/XX wieku.

  • Ustka – miejscowość uzdrowisko położna nad Morzem Bałtyckim. Do ciekawych miejsc należy port morski i zabytkowa latarnia morska. Będąc w Ustce warto również wybrać się na spacer po dawnym osiedlu rybackim z XIX wieku oraz wzdłuż promenady nadmorskiej, która była jednym z ulubionych miejsc Otto von Bismarcka.

  • Darłowo – miejscowość nad morzem, w której warto przejść się po średniowiecznym, świetnie zachowanym rynku oraz odwiedzić gotycki Kościół Św. Gertrudy z XV wieku.

Wynajmij dom wakacyjny na Pomorzu

Liczne atrakcje

Region Pomorza jest świetnie przygotowany na przyjazd turystów oraz bardzo dobrze wykorzystany jest tu potencjał położenia nad morzem. Na wybrzeżu znaleźć można liczne miejscowości, w których znajdują się tylko hotele i całe zaplecze turystyczne. Z kolei miejscowości położone kilka kilometrów od morza, są świetnie skomunikowane koleją bądź drogami. Miasta i miasteczka naprawdę starają się umilić czas przyjezdnym, organizując liczne festyny, koncerty i imprezy plenerowe. Na wybrzeżu można znaleźć również liczne jeziora nadmorskie z wąskimi mierzejami oddzielającymi je od morza. Są tu także liczne lasy, pełne flory i fauny. Prywatne apartamenty i domy wakacyjne, to świetny wybór na udane wakacje.