Dlaczego warto nawiązać współpracę z NOVASOL?

Jesteśmy wiodącym ekspertem w Europie w dziedzinie wynajmu domów wakacyjnych. Maksymalizujemy Twoją liczbę rezerwacji i osiągane dochody, zapewniając wysokiej jakości usługi dla Ciebie oraz naszych wspólnych gości.

Globalny marketing

Zapewniamy, że Twój dom wakacyjny jest dostępny do rezerwacji na całym rynku wynajmu wakacyjnego poprzez sieć ponad 10 000 partnerów, gdzie prezentowany jest setkom tysięcy gości z całego świata.

Darmowe ubezpieczenie

Dla nas ważne jest, abyś czuł się bezpiecznie wynajmując z nami swój dom wakacyjny. Jeżeli zdarzy się wypadek, skorzystasz z naszego bezpłatnego ubezpieczenia oraz konceptu niewielkich szkód.

Zabezpieczenie płatności

Otrzymasz płatności z wyprzedzeniem przed przyjazdem Twoich gości oraz gwarancję płatności za późne odwołania rezerwacji.

Większość właścicieli domów wybiera NOVASOL

Zaufany partner

Nawiązujesz współpracę z doświadczonym, solidnym i profesjonalnym partnerem w zakresie wynajmu wakacyjnego, który ma ponad 55 lat doświadczenia. NOVASOL jest częścią grupy AWAZE z ponad 90 000 obiektów noclegowych w 36 krajach i 6 milionami gości rocznie.

Wiodący eksperci technologiczni

Dążymy do tego, aby zawsze oferować Tobie i naszym gościom zoptymalizowane rozwiązania cyfrowe. Codziennie inwestujemy w rozwój technologii, aby platformy rezerwacyjne i rozwiązania do optymalizacji cen były wiodące na rynku.

U Twojego boku na każdym kroku

Jesteśmy zawsze osiągalni telefonicznie, więc nie wahaj się do nas zadzwonić. Jeśli pojawiają się pytania, nasz dedykowany zespół obsługi właściciela jest tutaj, aby pomóc Ci w Twoim ojczystym języku.

Oszczędź 25% podczas Twojego następnego wakacyjnego odpoczynku - i wiele innych korzyści!

Odkryj Europę z NOVASOL i zbierz nowe wspomnienia z bliskimi. Wybierając wynajem Twojego domu wakacyjnego z nami, otrzymujesz 25% zniżki na wszystkie domy NOVASOL w 19 krajach. Zachęcamy Cię do podróżowania po świecie!

Oferta specjalna

575-1200x900

Gotowy, aby zacząć?

Cieszymy się na myśl o nawiązaniu z Tobą współpracy!

1

Wypełnij formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się więcej o Twojej nieruchomości i umówić spotkanie z jednym z naszych doświadczonych doradców w Twojej okolicy.

2

Spotkaj się z lokalnym doradcą

Doradca zapewni indywidualną ocenę potencjalnych dochodów z wynajmu, udzieli dobrych rad i wskazówek dotyczących wynajmu oraz wspólnie z Tobą znajdzie najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

3

Rozpocznij wynajem swojego obiektu wakacyjnego

Tworzymy profesjonalną prezentację Twojego domu wakacyjnego, która dociera do milionów potencjalnych gości na całym świecie. Podczas, gdy my zajmujemy się rezerwacjami, płatnościami i innymi sprawami praktycznymi, Ty możesz łatwo monitorować wynajem za pomocą Portalu Właściciela.
Teraz wynajmujesz!

Najczęściej zadawane pytania