Wioska wakacyjna na wyjątkowy urlop

Na każdym kroku  podkreślamy, że dom wakacyjny do gwarancja swobody podczas wakacji. Wierzymy w to całym sercem, a nawet setkami serc setek pracowników NOVASOL. Bo naszym sercom właśnie taka forma spędzania urlopu jest najbliższa. Czasem jednak nie do końca chcemy rezygnować z tych niektórych wygód, które oferuje wypoczynek zorganizowany, czy zakwaterowanie w resorcie. Dlatego postanowiliśmy połączyć zalety obu form – tak powstał nowy produkt: wakacyjna wioska.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Wakacyjna wioska to osiedle domów czy apartamentów wakacyjnych. Zachowujecie tu swoją prywatność. Dom jest tylko do waszej wyłącznej dyspozycji. Sami decydujecie o tym, co i kiedy chcecie robić, co i kiedy chcecie zwiedzać, co i kiedy chcecie jeść. Zero ograniczeń, zero stresu, pełna dowolność i indywidualność. Domy i apartamenty są w pełni wyposażone. Znajdziecie w nich wszystko co niezbędne do codziennego funkcjonowania, dzięki czemu spędzicie urlop bez zbędnych wyrzeczeń. Szczególnie polecamy wioskę wakacyjną przy Tropical Island, która oferuje bezpłatne korzystanie z udogodnień tego aquaparku.

Wakacyjna wioska

W wiosce wakacyjnej jak w resorcie

Co w takim razie daje nam wakacyjna wioska? Mimo pełnej niezależności i swobody, macie dostęp do pewnych udogodnień, które nie byłyby możliwe w przypadku zamieszkania w samodzielnym obiekcie wakacyjnym.

  • wspólne tereny: na terenie wiosek wakacyjnych często znajdują się tereny do wspólnego użytkowania z innymi mieszkańcami wioski. Najczęściej są to udogodnienia takie jak plac zabaw dla dzieci, czy w pełni urządzone miejsce na ognisko
  • dostęp do wody: wioski wakacyjne nierzadko położone są nad wodą – morzem lub jeziorem. Wioska wakacyjna nad wodą, to gwarancja dostępu do dobrze wyposażonej infrastruktury, często także opieka serwisu sprzętu czy ratownika. A na wspólnej plaży spotkanie tylko ograniczoną do mieszkańców wioski liczbę ludzi, a nie całe tabuny wczasowiczów.
  • recepcja: w wioskach wakacyjnych znajduje się  najczęściej recepcja. Dzięki temu, macie możliwość skontaktowania się bezpośrednio z kimś na miejscu. Ma to znaczenie nie tylko w przypadku problemów (których nikomu nie życzymy), ale umożliwia także poradzenie się, zapytanie o lokalne atrakcje itp.
  • wypożyczalnia sprzętu: często na terenie wioski wakacyjnej istnieje możliwość wypożyczenia sprzętów. Mogą to być udogodnienia dla dziecka (krzesełko i łóżeczko dziecięce), rowery, dzięki którym możecie wybrać się na rodzinną wycieczkę, czy w przypadku wiosek położonych nad wodą, sprzęty wodne (rowery wodne, kajaki).
  • bliskość sklepu: bardzo często sklep dostępny jest już na terenie samej wioski! Jeżeli nie, to z pewnością będzie znajdował się wystarczająco blisko, aby niczego wam podczas urlopu nie zabrakło.
  • pobyt większej grupy: bardzo często nasi Klienci wybierają się na wakacje większą grupą, na przykład w kilka rodzin. Bardzo często jednak niekoniecznie chcą mieszkać wszyscy razem, wolą zachować pewną dozę odrębności. Wioska wakacyjna daje możliwość wynajęcia kilku, odrębnych domów, które jednak swoją bliskością umożliwią wspólne spędzanie wakacji przez uczestników pobytu.

Wakacyjna wioska

Wakacyjna wioska - idealna na urlop

Jak widzicie, pobyt w wiosce wakacyjnej niesie za sobą wile korzyści, nie zatracając przy tym idei urlopu indywidualnego. Sami zdecydujcie, czego potrzebujecie podczas wakacji i wybierzcie najbardziej dopasowany dom wakacyjny z naszej oferty. Jeżeli szukacie okazji cenowych, warto zerknąć także na nasze oferty Last Minute. Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania lub gdybyście potrzebowali pomocy w znalezieniu odpowiednio lokum. Wasza wakacyjna wioska już na Was czeka!

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach