Morze możliwości

Kwatery w Jutlandii Zachodniej

Morze możliwości

Jutlania zachodnia to rozległy teren, którego granicznymi miejscowościami są Skive (na północy) oraz Varde (na południu). Obejmuje on południowo-zachodnie wybrzeże cieśniny Limfjord oraz wybrzeże oblewane wodami Morza Północnego. W Jutlandii zachodniej każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu długie, szerokie i piaszczyste plaże, liczne lasy, park narodowy, fiordy, wyspy oraz mnóstwo miast i miasteczek wartych odwiedzenia. Dzięki licznym drogom, a także szlakom rowerowym i turystycznym, przemieszczanie się po regionie jest łatwe i przyjemne. Dlatego też, NOVASOL przygotowała dla Was liczne domy wakacyjne w Jutlandii zachodniej. Nasze kwatery możecie wynająć przez cały rok. Mnogość domów i mieszkań, powoduje, że każdy będzie mógł dobrać obiekt w zależności do swoich preferencji. Osoby lubiące plażowanie oraz sporty wodne, znajdą domy na wybrzeżu. Osoby, które wolą ciszę i naturę, znajdą ją w domach wakacyjnych w głębi lądu. Z kolei turyści, lubiący muzea i zabytki, mogą wynająć apartament w mieście. To będą udane wakacje w Danii.

Popularne domy wakacyjne w Jutlandia Zachodnia

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Jutlandia Zachodnia

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Jutlandia Zachodnia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Jutlandia Zachodnia

Loading...

Na wybrzeżu

Rezerwacja kwatery z oferty "noclegi Dania", to możliwość spędzenia wolnego czasu na wybrzeżu Morza Północnego. Latem są tu dość wysokie temperatury, które skłaniają do opalania. Dodatkowo prądy morskie, zachęcają do uprawiania sportów wodnych. Zimą z kolei, można wypocząć podczas licznych spacerów brzegiem morza. W Jutlandii zachodniej jest silnie rozbudowana nadmorska infrastruktura turystyczna. W nadmorskich kurortach znajdziecie liczne, bary, restauracje, sklepy czy kluby nocne. Wybrzeże oferuje również niezapomniane widoki pośród plaż piaszczystych i porośniętych trawami, a także latarnie morskie. Ciekawy krajobraz znajdziecie również w miejscowości Hvide Sande. To typowe nadmorskie miasteczko, położone na wąskim pasie ziemi pomiędzy morzem a zatoką Ringkobing. Dzięki takiemu położeniu możecie zdecydować czy plażować po wietrznej morskiej stronie, czy po spokojniejszej zatokowej. Również amatorzy sportu mają do wyboru łatwiejszą zatokę i trudniejsze morze. Podobnie położone jest miasto Thorsminde (bardziej na północy). Innym ciekawym miejscem jest Henne Strand, położone wśród lasów, obok jeziora Filso. Oprócz tych miejscowości, znajdziecie mnóstwo innych, równie ciekawych i z których wrócicie zadowoleni.

W głębi lądu

Osoby wolące inne rozrywki, niż te, które są oferowane przez nadmorskie kurorty, z pewnością znajdą coś dla siebie w lądowej części Jutlandii zachodniej. Wybierając dom wakacyjny w Danii, będziecie mieli możliwość odwiedzenia miejsc takich jak:

  • Holstebro – miasto z malowniczą starówką, Muzeum Sztuki oraz Teatrem Odin.

  • Skive – miejscowość z XIV-wiecznym zamkiem Spottrup oraz Muzeum Sztuki.

  • Struer – miejscowość w cieśninie Limfjord, z mariną, z której można wyruszyć na rejs po wodach cieśniny.

  • Lemvig – miasteczko z ponad 750-letnią starówką i dwoma kościołami z XIV wieku.

  • Ringkobing – miasto nad zatoką o tej samej nazwie. Wśród zabytkowych uliczek i rynku, znajdziecie liczne sklepy i tawerny.

  • Varde – zabytkowe miasto z latarnią morską i fragmentami muru Atlantyckiego z czasów II Wojny Światowej.

Kwatery w Jutlandii Zachodniej

Årgab

Mała miejscowość kąpieliskowa leży w środku na cyplu Holmsland Klit, gdzie można kąpać się w Morzu Północnym i w przyjaznym dla dzieci fiordzie Ringkøbing. Årgab leży bezpośrednio nad fiordem Ringkøbing, który należy do najpopularniejszego terenu windsurfingowego Europy. Można przywieźć własny sprzęt lub wypożyczyć na miejscu.

Wybrzeże Morza Północnego

Morze Północne przy duńskim wybrzeżu zachodnim to piękny przyrodniczo region. Wzdłuż duńskiego wybrzeża zachodniego nad Morzem Północnym jest widoczna nietknięta i różnorodna natura. Wszystko począwszy od pejzażu wrzosowisk po lasy i obszary ochrony ptaków. Czas wolny można spędzić poza wędrówkami i spacerami, także w parkach rozrywki i grając w minigolfa z całą rodziną. Trochę czasu wolnego można spędzić w jednym miejscu, resztę gdzie indziej. Nie ma powodu do obaw, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i będzie zadowolony z wakacji.

Plaża Vrist

Vrist nad Morzem Północnym posiada urokliwą plażę, małomiasteczkową atmosferą, interesujące sklepy i fantastyczny krajobraz. Vrist, przekształciło się z biegiem ostatnich lat w najatrakcyjniejszy obszar turystyczny w Danii. Plaża Vrist leży niedaleko bardzo popularnego lunaparku Fårup Sommerland, który warto odwiedzić będąc z dziećmi na wakacjach. W lunaparku znajduje się przeszło 50 atrakcji oraz duży aquapark.