Przedrezerwacje

Chciałbyś już teraz zarezerwować dom wakacyjny na kolejny, przyszłoroczny urlop? Kalendarz tego domu jest jednak wciąż zamknięty? Nic nie szkodzi! Możemy zablokować dla Ciebie wybrany termin i poinformujemy Cię, gdy kalendarz zostanie otwarty. To takie proste. Przeczytaj, co należy zrobić, aby już teraz zapewnić sobie swoje wymarzone wakacyjne lokum.

Rodzina z psem jedząca obiad na zewnątrz podczas pobytu w domu wakacyjnym

Co to jest "przedrezerwacja"?

Przedrezerwacja jest to wirtualna rezerwacja. Przedrezerwacje służą do dokonywania blokady obiektu w wybranym terminie jeszcze przed oficjalnym otwarciem kalendarzy NOVASOL (np. wybierając obiekt z oferty "wakacje w Chorwacji", który cieszy się bardzo dużą popularnością). Są one całkowicie niezobowiązujące.

Kiedy mogę założyć przedrezerwację?

Gdy nie ma jeszcze możliwości zakładania normalnych rezerwacji na kolejny rok. Mimo, ze dokładamy wszelkich starań, by kalendarze obiektów wakacyjnych otwierać jak najszybciej, niezawsze jest możliwe. Jeżeli więc wybraliście dom np. z tegorocznej oferty, a nie jest jeszcze on dostępny na rok przyszły, wówczas możecie założyć przedrezerwację.

Jak założyć przedrezerwację?

Po prostu skontaktuj się z nami. Napisz do nas maila na adres novasol@novasol.pl, podaj termin, numer obiektu i dane do przedrezerwacji. W temacie wiadomości zaznacz, że chodzi właśnie o przedrezerwację. Pracownik naszego biura założy dla Ciebie przedrezerwację i wyślę Ci jej mailowe potwierdzenie.

Co stanie się potem?

Wszystkie umowy na wynajem domów wakacyjnych sa co roku  negocjowane z wlascicielami tych obiektów. W zwiazku z tym ostateczne potwierdzenie rezerwacji i jej aktualnych warunków dla danego sezonu otrzymaja Panstwo terminie pózniejszym. Dzięki temu, gdy kalendarz zostanie już udostępniony do rezerwacji, Pan będzie już miał zarezerwowany dla siebie wybrany wcześniej termin. Po otwarciu kalendarzy będziemy mogli także ustalić cenę dla danego terminu i po Pana akceptacji potwierdzić przedrezerwację i zmienić ją na rezerwację potwierdzoną.