Wakacje na wyspie – domy wakacyjne

Wakacje na wyspie – kto by o tym nie marzył? Tutaj, w domu wakacyjnym możecie pozostawić za sobą problemy dnia codziennego, wyciszyć się i cieszyć słońcem i wodą. Mieszkając na wyspie automatycznie przełączycie się na tryb wakacji. Tutaj możecie robić to, na co zazwyczaj nie macie czasu. Również Was zachwyci nasz wspaniały świat wysp – oraz nasze różnorodne domy wakacyjne w morskiej scenerii!

Wakacje na wyspie Bornholm

Kochamy wszystkie wyspy – bez wyjątku

W całej Europie znajdziecie doskonałe domy i apartamenty, w których możecie spędzić wakacje na wyspie: Marzy wam się urlop w Danii na słonecznym Bornholmie lub nad Morzem Bałtyckim na Rugii? A może chcecie korzystać ze słońca na jednej z licznych chorwackich wysp, takich jak Hvar, Brac czy Krk, albo klasycznie na Majorce. Doskonałym pomysłem na wakacje na wyspie są również włoskie wyspy: Sardynia lub Sycylia.

Wakacje na wyspie w Chorwacji

Bornholm

Jest i pozostaje szczególnym miejscem, nazywany jest często słoneczną wyspą. Tutaj jest najwięcej słonecznych dni w całej Danii. Dziewicze plaże, tajemnicza przyroda oraz wiele typowych dla wyspy budynków, jak np. kościół rotundowy, który tworzy szczególny charakter. NOVASOL oferuje wiele atrakcyjnych domów wakacyjnych na Bornholmie w pięknej lokalizacji.

Prora na Rugii

Dysponujemy tutaj m.in. ponad setką pięciogwiazdkowych apartamentów wakacyjnych i apartamentów typu suite, wprost stworzonych na wakacje marzeń: duże suity oraz dwupoziomowe apartamenty z balkonem i/lub tarasem względnie z tarasem na dachu i ekskluzywne apartamenty z cudownym widokiem na Morze Bałtyckie to doskonała propozycja na wasze wakacje. Pobyt w domu wakacyjnym na Rugii spełni wasze marzenia i na długo pozostanie w pamięci.

Chorwacja

Czeka tu nas was wiele wspaniałych kwater wakacyjnych. Wzdłuż chorwackiego wybrzeża odkryjecie ponad 1.200 wysp i wysepek. Znajdziecie tu zarówno nieodkryte jeszcze wyspy jak i wyspy tętniące życiem i często odwiedzane przez turystów, takie jak Krk, Pag, Hvar albo Brac. Zarezerwujcie dom wakacyjny w Chorwacji i doświadczcie jedynego w swoim rodzaju świata wysp, którego czar z pewnością was oczaruje!

Majorka

Bije rekordy popularności. Tutaj czeka na was doskonała mieszanka przyrody, atrakcji, plaży i typowej hiszpańskiej atmosfery. Jesteśmy dumni, mogąc zaproponować Wam wiele wspaniałych domów wakacyjnych na Majorce, finek i apartamentów wakacyjnych w najpiękniejszych miejscach tej hiszpańskiej wyspyi.

Sardynia i Sycylia

To prawdziwy wakacyjny raj! Na Sycylii znajdują się nie tylko atrakcje historyczne jak niesamowity amfiteatr, lecz także wulkan Etna oraz wiele malowniczych plaż. Podobnie sytuacja wygląda na Sardynii – przede wszystkim na Costa Smeralda czeka na was wiele idyllicznych zatok. Również na wyspach Elba, Capri oraz Ischia panują szczególna atmosfera i doskonałe warunki do wypoczynku!