Domy wakacyjne w Marche

Rezerwuj noclegi w Marche!

Domy wakacyjne w Marche

Marche to region w środkowych Włoszech. Region ten charakteryzuje różnorodność krajobrazu, sztuki, przyrody, gastronomii i sportów. Krajobraz zmienia się od klifów przez zapierające dech w piersiach plaże i góry aż po góry z regionami narciarskimi i pełne atrakcji turystycznych miasta, tj. Pesaro, Ancona, Macerata, Ascoli Piceno i wiele innych. W Marche znajdziecie prawdziwe perełki, które nie są doceniane przez turystykę masową. Wybrzeże Marche biegnie tu do Adriatyku głównie w linii prostej i składa się z szerokich, płaskich plaż piaszczystych, kilku plaż żwirowych, które są bardzo interesujące dla rodzin oraz uczęszczanych kurortów plażowych Fano, Senigallia oraz San Benedetto del Tronto.

Popularne domy wakacyjne w Marche

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Marche

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Marche

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Marche

Loading...

Wakacje w domu wakacyjnym w Marche

Wakacje w domu wakacyjnym dają prywatność i niezależność. Mieszkając w domu lub apartamencie wakacyjnym NOVASOL sami decydujecie o tym, co i kiedy zwiedzacie. Tutaj nie musicie się dostosowywać do grupy i określonego planu zwiedzania. Domy i apartmenty w Marche to zawsze idealna baza wypadowa na wszelkiego rodzaju organizowane przez Was wycieczki. Nasze domy wakacyjne położone są często w samym sercu historycznych miast lub w bezpośrednim sąsiedztwie morza lub wspaniałego jeziora. Jeżeli nie lubicie tłumów, zachęcamy do rezerwowania domów wakacyjnych z prywatnym basenem we Włoszech. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL znajdziecie w wielu miastach regionu Marche: w Anconie, Urbino, Dante, Pesaro czy Macerata.

Rezerwuj noclegi w Marche!

Atrakcje w okolicy

Morze i góry oferują wiele możliwości uprawiania sportów, tj. pływanie w przejrzystej wodzie lub spacer wzdłuż białych, piaszczystych plaż, w parku lub po dzikim i nieodkrytym wybrzeżu. W Marche znajdują się regionalne parki i rezerwaty przyrody: Park Gran Sasso i Monti della Lagam Parco Nazionale dei Monti Sibillini, Park Narodowy Conero. W całym regionie możecie urządzać piesze wędrówki, przejażdżki konne, wędrówki po górach i wycieczki kajakiem. Znajdziecie tu także piękne miasta sztuki i średniowieczne miejscowości. Ancona, antyczny port, Urbino z czarującym starym miastem i Palazzo Ducale, Gradara ze średniowieczną architekturą oraz Dante i znane z turystyki sakralnej miasto Loreto.

Wspaniała przyroda

Półwysep Conero przerywa plaże piaszczyste i 500 metrowe klify kredowe. Półwysep jest prawdziwym rajem dla amatorów pływania, opalania się i amatorów sportów wodnych. U stóp stromych, skalnych ścian położone są tu przepiękne zatoczki, przyciągające swoim urokiem wielu turystów. Szczególnie w wysokim sezonie może się zdarzyć, iż wszystkie miejsca na plaży będą zajęte. Także wiosną i jesienią panują tu idealne warunki kąpielowe. Ancona to nie tylko stolica regionu, ale także najważniejszy port promowy Włoch z dobrym połączeniem do greckich wysp. Ancona jest jedynym włoskim portem, w którym wschód i zachód słońca można zobaczyć ponad wodą. Wystarczy patrzeć. Ancona znana jest również ze swojej zupy rybnej – Brodetto – która jest przygotowywana z 13 rodzajów ryb. Znajdźcie przytulną restauracyjkę w porcie i zachwyćcie się wspaniałym widokiem.

Na plażach Senigallia znajduje się zawsze wiele parasoli przeciwsłonecznych i leżaków. Kąpieliska są tutaj bardzo dobrej jakości. Miasto znane jest także ze wspaniałych muszelek. Występujące tu owoce wody są różnorodne i dobrej jakości. Możecie się sami o tym przekonać, podczas wędkowania w rzece Biscubio.

W parkach narodowych możecie nie tylko zadbać o swoją formę, ale także zachwycić się pięknymi widokami. W Parco de Conero na wybrzeżu znajduje się wiele punktów widokowych, skąd można zobaczyć Chorwację. Parco Nazionale dei Monti Sibillini rozciąga się na powierzchni 70.000 ha, sięga aż do Umbrii. Trasa piesza prowadzi do położonego na wysokości 1.500 m jeziora Lago di Pilato. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą "domy wakacyjne Włochy".

Ciekawostka - Ostrzeżenie dla mężczyzn: Uważajcie na swoje panie, nie dlatego, że tutejsi mężczyźni są szczególnie sexy – to także – ale najważniejsze: w Marche produkowane są najlepsze buty w całych Włoszech. Jeżeli jeszcze macie za mało butów, zachęcamy do odwiedzenia muzeum butów w Ascola Piceno.