Apartamenty i domki letniskowe Śląsk - na udane wakacje

Śląsk to historyczna kraina, która znajduje się na terenie Polski oraz Czech. W Polsce (przy okazji, zerknijcie do katalogu „domy wakacyjne Polska”), region ten zajmuje południowe jej tereny i dzieli się na dwie części, a mianowicie Dolny Śląsk i Górny Śląsk. W tym przypadku, zajmiemy się Górnym Śląskiem, który przyjął się generalnie jako Śląsk. Mamy nadzieję, przybliżyć Wam ten region, który jest bardzo niesłusznie niedoceniany, jak i przedstawić Wam naszą wakacyjną ofertę „domki letniskowe Śląsk”, które są coraz bardziej popularne wśród polskich Klientów. Zapraszamy zatem do lektury, a następnie do rezerwacji kwater na najbliższy, niezapomniany urlop.

 

domki letniskowe Śląsk

Popularne domy wakacyjne w Śląsk

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Śląsk

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Śląsk

Loading...

Dlaczego warto wybrać ofertę „domki letniskowe Śląsk”?

Śląsk kojarzy się w Polsce głównie z województwem śląskim, a co za tym idzie z przemysłem, wydobywaniem węgla i ich konsekwencjach, które powodują przyrodzie. Jest to bardzo krzywdząca opinia, bowiem wymienione wyżej działy gospodarki zajmują zaledwie ułamek powierzchni regionu. Jego większą część stanowią góry (to tu właśnie, spotykają się Karpaty z Sudetami), lasy oraz mnóstwo parków. Dość powiedzieć, że miasta aglomeracji śląskiej są jednymi z najbardziej zielonych w kraju. Wybór kwatery z katalogu „domki letniskowe Śląsk” to nie tylko więc wakacje w mieście, które notabene są tu bardzo atrakcyjne, ale i urlop w górach oraz na łonie natury. Mamy nadzieję, że już część wątpliwości u Was rozwialiśmy, dlatego zapraszamy dalej.

 

domki letniskowe Śląsk

Domki i apartamenty wakacyjne na Śląsku

Zatrzymajmy się na chwilę przy ofercie NOVASOL. Otóż mamy tu dla Was kwatery wakacyjne, w których nie tylko można spędzić noc, ale i nawet cały dzień, np. w przypadku deszczowej pogody lub chęci zebrania sił na kolejne wycieczki. Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ w Wasze ręce oddajmy tylko samodzielne obiekty, w których można prowadzić codzienne życie. Oznacza to, że nasze obiekty z katalogu „apartamenty i domki letniskowe Śląsk”, są w pełni urządzone, posiadają wszelkie niezbędne media oraz przedmioty codziennego użytku, a także zapewniają komfort, prywatność oraz bezpieczeństwo na Wasze wakacje w Polsce. Zapraszamy!

 

domki letniskowe Śląsk

Zróżnicowana oferta NOVASOL na Śląsku

Podobnie jak w innych regionach Polski, również i na Śląsku mamy dla Was bardzo bogaty katalog domów i apartamentów, które zaspokoją każde gusta i wymagania. Proponujemy Wam m.in. wypoczynek w takich obiektach jak:

  • Apartamentach miejskich – idealna opcja dla osób, chcących być w samym centrum wydarzeń;

  • Domach na łonie natury;

  • Kwaterach w górach – te obiekty, szczególnie polecamy Wam na ferie zimowe;

  • Dużych domach dla kilkunastu osób wspólnie spędzających wakacje;

  • Luksusowych rezydencjach – to obiekty z oferty „domki letniskowe Śląsk” posiadają wiele dodatkowych udogodnień.

Rodzajów kwater jest, oczywiście, o wiele więcej – mamy wiec nadzieję, że każdy znajdzie tu wymarzony domek na równie wymarzone wakacje.

 

domki letniskowe Śląsk

Wakacje miejskie na Śląsku

Śląsk kojarzony jest z aglomeracją Śląską, czyli skupiskiem kilkunastu miast graniczących ze sobą. Aglomeracja Śląska jest największą tego typu w kraju, a co za tym idzie, da Wam wprost nieograniczone możliwości zwiedzania. Co ważne, większość miast jest ze sobą świetnie skomunikowana, także przemieszczanie się, nie będzie stanowiło tu żadnego problemu. Jeśli więc wybieracie, na urlop w Polsce, kwaterę z oferty „domki letniskowe Śląsk”, koniecznie miejsce ze sobą przewodnik lub mapy, bowiem takie miasta jak Katowice, Tychy, Gliwice, Zabrze czy Chorzów, pełne są zabytków, muzeów, kopalni do zwiedzania, browarów i innych atrakcji, że aż grzechem byłoby je przegapić.

 

domki letniskowe Śląsk

Wakacje w górach na Śląsku

Jak wcześniej wspomniano, Śląsk to region, w którym spotykają się Karpaty oraz Sudety. Dzięki temu, region ten, a zwłaszcza jego południowa część, są idealne na wakacje o każdej porze roku. To właśnie tutaj znajdują się najpopularniejsze ośrodki jak Szczyrk, Wisła czy Żywiec; można również wybrać się na czeską stronę gór i tam również skorzystać z ich dobrodziejstw. Niezależnie więc, czy planujecie wakacje latem czy zimą – atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu Wam nie zabraknie. Dlatego, jeśli lubicie wakacje w górach, sprawdźcie nasze obiekty z oferty „domki letniskowe Śląsk” już teraz!

 

domki letniskowe Śląsk

Wakacje z psem na Śląsku

Góry, lasy, wzgórza, miasta – dlaczego nie zwiedzić tych miejsc razem z ukochanym psiakiem? Zwłaszcza, że w NOVASOL mamy dla Was domy i apartamenty, w których można spędzić wakacje z psem. Oferta ta dotyczy także katalogu „domki letniskowe Śląsk”, a obiekty można łatwo wyszukać – wystarczy użyć filtru lub wpisać w wyszukiwarce, że podróżuje się ze zwierzakiem. Nie zostawiajcie go u znajomych lub psim hotelu – zabierzcie go ze sobą, a na pewno wspólne chwile będą długo pamiętane.

 

domki letniskowe Śląsk

Wakacje w domu z basenem

Śląsk dysponuje sporą ilością naturalnych zbiorników wodnych z przygotowanymi plażami, jak i basenami czy Aquaparkami. Jednak z doświadczenia wiemy, że nasi Klienci chcą korzystać z kąpieli w prywatnej atmosferze. Dlatego właśnie, proponujemy Wam nasze domy z basenem. W katalogu „domki letniskowe Śląsk”, znajdziecie obiekty zarówno z basenami krytymi, jak i na świeżym powietrzu, w przydomowym ogrodzie. Nasze kwatery z prywatnym akwenem polecamy również rodzinom z dziećmi – dzieci wesoło bawią się w wodzie, a rodzice mogą zrelaksować się na leżaku lub w hamaku, np. przy ulubionej lekturze. Jeszcze raz – zapraszamy!