Domy wakacyjne w Hedmark

Rezerwuj dom wakacyjny w Hedmark!

Domy wakacyjne w Hedmark

NOVASOL jest ekspertem w wynajmie domów wakacyjnych, m.in. w Trysil. W NOVASOL szybko i bez problemu znajdą Państwo wspaniały dom wakacyjny, tak w Trysil, jak i w całym regionie Hedmark. W NOVASOL rezerwacji mogą Państwa dokonać w prosty i intuicyjny sposób. Nasze kwatery wakacyjne nadają się doskonale zarówno na wakacje z dziećmi, jak i wędkarskie wyprawy w męskim gronie. Nie mamy wątpliwości, że w naszej ofercie każde z Państwa znajdzie idealne dla siebie domy i apartamenty wakacyjne we wspaniałym Hedmark. Dom wakacyjny w Hedmark - tutaj rozpoczynają się Państwa wakacje!

Popularne domy wakacyjne w Hedmark

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Hedmark

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Hedmark

Loading...

Domy wakacyjne w Hedmark

Hedmark położone jest na północny – wschód od Oslo wzdłuż szwedzkiej granicy. Jest to region porośnięty dużymi lasami. Główni właściciele lasów wyemigrowali w 19. wieku do Australii i Nowej Zelandii, aby tam nauczać ludność o lasach i leśnictwie.

Hedmark składa się z wielu dolin. Największa dolina Østerdalen rozciąga się od Atna na północy do Elverum na południu. Rzeka Glomma o długości 598 km to najdłuższa rzeka Norwegii, rozciąga się ona przez całą dolinę i jest ulubionym celem wypraw wędkarskich.

W północnej części regionu położone są jeziora Storsjøen i trochę dalej na wschód Femunden. W lecie, szczególnie Femunden jest chętnie odwiedzane przez miłośników sportów wodnych i wędkarstwa.

Przy odrobinie szczęścia, w Hedmark mogą Państwo zobaczyć cztery duże zwierzęta drapieżne: rysia, niedźwiedzia, wilka i rosomaka. Można tutaj także zobaczyć łosie, lisy i gronostaje.

Największe miasta regionu to: Hamar, Elverum i Kongsvinger. W każdym z tych miast znajduje się wiele sklepów z różnorodnym asortymentem.

Nieważne, jak chcą Państwo spędzić wakacje, domy wakacyjne NOVASOL to zawsze idealna baza wypadowa do wszelkich form aktywności w czasie urlopu w Norwegii.

Rezerwuj dom wakacyjny w Hedmark!

Wypoczynek w Trysil

Trysil to gmina w Hedmark i jednocześnie największy ośrodek sportów zimowych w Norwegii. Również latem Trysil oferuje bogatą wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Zachęcamy do rezerwacji wymarzonego domu wakacyjnego w Trysil.

Trysil jest jednym z popularniejszych regionów sportów zimowych na północy. Każdego roku góry zwabiają tutaj coraz większą rzeszę miłośników białego szaleństwa. Z 31 wyciągami, 70 km tras narciarskich i systemem naśnieżania jest to idealne miejsce dla wszystkich amatorów sportów zimowych.

Latem Trysil oferuje wiele atrakcji: golf, wędkowanie, wycieczki kajakiem, łoś – safari, bóbr – safari, wycieczki rowerowe, wycieczki piesze, kręgle górskie. Trochę więcej akcji? W takim razie zapraszamy na rafting lub jak mówią Norwedzy „Elvebrett“, Surfing na brzuchu w spienionej rzece. Tutaj znajdą Państwo również ofertę kulturalną. Muzeum Kanału Stöa ukazuje jak przez lata rozwijał się przemysł drzewny. Bygdetun to ponad 100- letni skansen, ukazujący tysiące lat historii. Myślą Państwo czy spędzić wakacje w Norwegii? Z całą pewnością Trysil Państwa oczaruje i to nie tylko zimą. Przez cały rok można tutaj wspaniale wypoczywać w bliskim otoczeniu przyrody. W NOVASOL znajdą Państwo interesującą ofertę domów wakacyjnych w tej cudownej okolicy oraz w pozostałych regionach Norwegii.