Bornholm noclegi - najlepsze kwatery na wakacje

Bornholm noclegi

Bornholm noclegi - najlepsze kwatery na wakacje

Bornholm to niewielka ale niezwykle urocza wyspa, a ze względu na swoją odległość od Polski - naprawdę w zasięgu ręki. To idealne miejsce na wypoczynek dla wszystkich szukających wytchnienia od codzienności, kochających przyrodę, żywioły, marzących o relaksie bądź aktywnym wypoczynku na Bornholmie. Bornholm jest wyspą kontrastów. Urozmaicony krajobraz i bliskość z naturą. Północne wybrzeże ze skałami przechodzi w piaszczysty krajobraz i kończy się szerokimi wydmami i wielokilometrowymi piaszczystymi plażami, która należą do najlepszych w Europie. Na wyspie NOVASOL oferuje atrakcyjne obiekty z katalogu "Bornholm noclegi".

Popularne domy wakacyjne w Bornholm

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Bornholm

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Bornholm

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Bornholm

Loading...

Domy wakacyjne w ofercie "Bornholm noclegi"

Po dniu pełnym wrażeń możecie się dodatkowo wspaniale zrelaksować w jednym z wielu domów z sauną czy jacuzzi a nawet własnym basenem. Oferta ta jest idealna zarówno dla osób szukających odpoczynku na plaży, jak również dla osób aktywnie spędzających czas, np. jeżdżąc na rowerach, kąpiąc się w morzu lub na terenie aquaparków. Nie czekaj zatem - znajdź już dziś swój wymarzony dom z oferty "Bornholm noclegi", na wymarzone wakacje w Danii. Tutaj na pewno będziesz czuł się mile widziany!

Popularna wypoczynkowa wyspa

Dla wielu Bornholm jest najpiękniejszą duńską wyspą urlopową. Dzięki przyrodzie, zabytkom i bliskim odległościom od domków wakacyjnych. Spokojne miasteczka, w których znajdują się domy wakacyjne oraz w ich pobliżu typowe wędzarnie śledziowe. Bornholm różni się od pozostałej części Danii głównie poprzez skaliste wybrzeże. Wybrzeże znajduje się w północnej części wyspy. Bornholm oferuje wyjątkowe atrakcje dla dorosłych i dzieci. Na wyspie znajdują się ruiny Hammershus, Christians, rotundowe kościoły i lunapark Brændesgårdshaven. Do tego piękne piaszczyste plaże na Bornholmie z wieloma miejscami do kąpieli i wiele więcej. Tak jak w całej Danii, najpopularniejszym sposobem spędzania tu wakacji jest wynajęcie domu wakacyjnego skatalogowanego pod hasłem "Bornholm noclegi". Pozwala to na swobodne planowanie swojego wolnego czasu w czasie urlopu. A atrakcji na ten wolny czas można tu znaleźć aż nadto.

Atuty Bornholmu

Jest to wyspa dla smakoszy i koneserów. Wyspa oferuje wiele aktywności i atrakcji dla całej rodziny. Tutaj każdy, bez względu na preferowany sposób wypoczynku i wiek znajdzie wiele atrakcji i możliwości spędzenia czasu wolnego. Wybierając domy wakacyjne w Danii, będziecie mogli odkryć:

  • ok. 250 km oznakowanych ścieżek rowerowych na Bornholmie

  • regiony idealne na sporty wodne jak windsurfing czy kitesurfing

  • muzeum Natur Bornholm opowiadające w interaktywny i multimedialny sposób historię wyspy (przewodnicy także w języku polskim)

  • Hammershus - jedyne w swoim rodzaju ruiny warowni średniowiecznej

  • Centrum Średniowieczne Bornholmu

  • wizyty w tradycyjnych wędzarniach ryb (szczególnie śledzi)

  • urocze miasteczka jak Rønne czy Nexø

  • Joboland - największe wesołe miasteczko i zoo na wyspie

  • piękne piaszczyste i naturalne plaże Bornholmu

... a to tylko część tego, co czeka was na wyspie, dlatego też, już dziś, rezerwujcie domy i apartamenty wakacyjne z katalogu "Bornholm noclegi"!

Warto zobaczyć

W stolicy Bornholmu - mieście Ronne znajdują się: lotnisko, szpital, konsulaty, stadion i teatr. Scena teatralna jest najstarszą prywatną w Danii, nieprzerwanie działającą od 1823 roku. Na starówce stoi kościół św. Mikołaja z charakterystyczną wieżą szachulcową i zachowanymi fragmentami romańskich murów. Niedaleko wznosi się latarnia morska. Warto zwiedzić najsłynniejszy dom kupiecki z 1807 roku z oryginalnym wyposażeniem wnętrz, obecnie jest to muzeum. Nexo– miasteczko portowe, do którego przybija prom osobowo-rowerowy z Kołobrzegu - zostało rozbudowane w średniowieczu przez kupców niemieckich pochodzących z Kołobrzegu, a po II wojnie światowej odbudowane niemal od podstaw. W porcie jest wieża widokowa, z której rozpościera się piękna panorama. Wielką atrakcją jest park Motyli, gdzie w cieplarni o pow. 900 m² można zachwycać się tysiącem żywych motyli, ptakami, roślinami tropikalnymi. Chyba już jesteście ostatecznie przekonani, a zatem rezerwujcie dom wakacyjny z oferty “Bornholm noclegi” już dziś!