Domy wakacyjne w Buskerud

Buskerud to doskonały pomysł, jeżeli podczas wakacji szukają Państwo kontaktu z przyrodą. Domy wakacyjne NOVASOL położone są w bezpośrednim otoczeniu przyrody. Do Państwa dyspozycji są domy wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu. W NOVASOL każde z Państwa znajdzie idealny dla siebie i swoich potrzeb dom wakacyjny w Buskerud. Buskerud to idealna baza wypadowa dla aktywności na łonie natury. To wspaniałe miejsce na spokojny wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół. Zapraszamy do rezerwowania zakwaterowania w Buskerud!

Sprawdź ofertę NOVASOL w Buskerud

Popularne domy wakacyjne w Buskerud

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Buskerud

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Buskerud

Loading...

Wakacje w Buskerud

Buskerud to jeden z większych regionów na zachód od Oslo. Domy wakacyjne NOVASOL w Buskerud położone są głównie wzdłuż dolin: Hallingdal, Numedal i Ustedal. Poza żyznymi dolinami znajdą tu Państwo duże jeziora: Tyridfjorden, Krøderen i Sperilen, oraz także wysokie góry. Największy norweski park narodowy, Hardangervidda, rozciąga się w północno-zachodniej części regionu.

W Buskerud położone są jedne z bardziej znanych i starszych regionów narciarskich Norwegii: Geilo, Hemsedal, Ål, Gol, Nesbyen, Uvdal i Dagali. Warunki śniegowe, od grudnia do kwietnia, są tutaj bardzo dobre ze względu na wysokie położenie. Obojętnie czy wybiorą Państwo bitwę na śnieżki, snowboard, narty biegowe czy lepienie bałwana, tutaj zabawa będzie wyśmienita. Wakacje w Norwegii to doskonały pomysł na wypoczynek dla całej rodziny!

Sprawdź ofertę NOVASOL w Buskerud

Cudowna przyroda

Wiosną, latem i jesienią regiony górskie nadają się na piesze wycieczki oznaczonymi szlakami, wędkowanie w jeziorach i rzekach, zbieranie jagód i grzybów. Tutaj każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie, zarówno dzieci, ceniące zabawę na świeżym powietrzu, jak i miłośnicy sportów ekstremalnych czy amatorzy spacerów. Okoliczne rzeki i jeziora stwarzają doskonałe warunki do urządzania spływów kajakowych, pontonowych oraz wycieczek łodziami. Można tu również skorzystać ze zorganizowanej formy wypoczynku i przy asyście wykwalifikowanego specjalisty zejść na linie w głąb kanionu, wziąć udział w przeprawie przez przełomy rzek lub na specjalnej desce pływać po górskiej rzece. Również wędkarze będą zachwyceni z wakacji w Buskerud, tutaj spełnią się ich marzenia o wędkowaniu w Norwegii. Tutaj dobry połów jest gwarantowany i trzeba mieć prawdziwego pecha, aby nic nie złowić. W NOVASOL czekają na Państwa domy wakacyjne dla wędkarzy, wyposażone w duże zamrażarki, łodzie oraz miejsce do czyszczenia ryb. Nie zwlekajcie Państwo i już dziś zaplanujcie wakacje w Buskerud!

Centrum narciarskie Geilolia w Geilo

Geilo to niewielka miejscowość w samym środku Norwegii, w połowie drogi między Oslo a Bergen. Nie znajdą tu Państwo zabytków. Miejscowość nastawiona jest głównie na amatorów aktywnego wypoczynku. Znajdują się tu masywy Hallingskarvet i Hardangervidda. W okolicy Geilo znajdą Państwo również doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Jedna z bardziej znanych tras rowerowych to Rallavegen. Centrum narciarskie Geilolia w Geilo w regionie Buskerud to idealne miejsce dla miłośników zimowego szaleństwa. Tutaj, w narciarskim świecie, cała Państwa rodzina spędzi niezapomniane wakacje. Centrum narciarskie Geilolia to super miejsce na wypoczynek nie tylko zimą. Również latem znajdą tu Państwo idealne warunki na udany wypoczynek. Mogą tu Państwo także wjechać windą na punkt widokowy w Geilo.

Zapraszamy na wakacje do Norwegii!