Korzyści dla Klientów NOVASOL

W ofercie NOVASOL znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne w najpiękniejszych miejscach Europy. Wierzymy w ideę wakacji na własną rękę, w urlop swobodny, kształtowany wedle własnych upodobań i we własnym tempie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że podczas wakacji nie siedzicie tylko w swoim wakacyjnym domu, ale chcecie też pozwiedzać, poznać od podszewki region i wczuć się lokalną atmosferę. Dokładamy wszelkich starań, aby dzięki umowom z różnymi partnerami, nie tylko ułatwić Wam planowanie wakacyjnych wycieczek, ale także aby gwarantowały one korzyści cenowe.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Skandynawia – bliżej niż myślisz

Kraje Skandynawskie od lat niezmiennie kuszą swoją dziewiczą przyrodą. Domy wakacyjne w Szwecji czy Norwegii wybierane są zarówno przez wędkarzy, jak i całe rodziny, pragnące spędzić wakacje z dala od pędu codziennego życia. Dzięki umowom pomiędzy przewoźnikami promowymi a NOVASOL, macie możliwość zyskać korzyści z atrakcyjnych zniżek na promy do Szwecji. Wystarczy, że wybierzecie swój wymarzony domek w Szwecji lub dom wakacyjny w Norwegii z naszej oferty.

Korzyści i zniżki w Skandynawii

Norwegia to nie tylko zapierająca dech w piersiach  przyroda. To także liczne atrakcje dla całej rodziny. Liczne parki rozrywki, w których znakomicie będą czuły się Wasze pociechy, stoją przed Wami otworem. Warto także zgłębić historyczne dziedzictwo tego kraju. Zabytki i muzea znajdziecie tu na każdym kroku, a wiele z nich możecie zwiedzić w promocyjnej cenie. Proponujemy wiele rabatów w Norwegii oraz atrakcji w Szwecji dla naszych Klientów.

Korzyści w Skandynawii

Pełna atrakcji Chorwacja

Wakacje w Chorwacji to atrakcja sama w sobie. Mimo wszystko warto czasem oddalić się od plaży lub basenu w domu wakacyjnym w Chorwacji i zwiedzić okolicę. Każda miejscowość nosi w sobie znamiona czasu i przeżytej historii. W każdym miejscu odkryjecie wpływy minionych epok. Oprócz tego, proponujemy Wam szereg zniżek na atrakcje w Chorwacji, z których możecie bez problemu skorzystać podczas swojego urlopu. Specjalnie dla Was utworzyliśmy specjalne podstrony ze zniżkami w Chorwacji - srawdźcie teraz:

Atrakcje w Chorwacji

Zaoszczędź w Danii

Dania – jako rodzimy kraj naszej firmy, zawsze cieszyła się pewnymi względami. Wynajmując dom wakacyjny w Danii możecie skorzystać z szeregu atrakcji, które umilą i uatrakcyjnią Wasz pobyt. Na pierwszym miejscu należy wyróżnić oczywiście LEGOLAND, do którego możecie zakupić bilety w specjalnej cenie. Wiele naszych obiektów wakacyjnych w Dania oferuje także wstęp do parku wodnego gratis! Oprócz tego czeka na Was oferta rabatowa w Danii na wiele innych atrakcji, takich jak parki rozrywki czy muzea. 

Korzystne kraje Beneluksu

Kraje Beneluksu kojarzą się z wysokimi cenami. Jednak dzięki rabatom w Holandii i zniżkom w Belgii możecie sporo zaoszczędzić ze swojego wakacyjnego budżetu i jednocześnie cieszyć się licznymi atrakcjami podczas urlopu. Link do specjalnej strony ze zniżkami znajdziecie na poddglądzie "Moja rezerwacja", po zarezerwowaniu domu wakacyjnego z naszej oferty.

Karta turystyczna w Austrii

W wilu regionach Austrii możecie skorzysać ze specjalnej karty turystycznej. Karta ta umozlwiy wam bezpłatny wstęp na wiele atrakcji w regioni, a także pozowoli na bezpłatne korzystanie z autobusów. Kartę wręczy Wam właściciel domu wakacyjnego. Przeczytaj, więcej na temat karty turystycznej w Austrii

Wypożyczalnia aut AVIS

AVIS to największa na świecie firma wynajmująca samochody w ponad 5450 lokalizacjach na całym świecie. W samej Europie oferują ponad2160 lokalizacji z możliwością wypożyczenia auta. Dlatego naturalnym wyborem NOVASOL we współpracy z AVIS jest zaoferowanie naszym wspólnym Klientom jak największego komfortu oraz możliwości łatwego dostania się do domu wakacyjnego oraz swobodnego podróżowania po okolicy. Opierając się na bezpiecznych doświadczeniach Klientów, AVIS od 1962 r. realizuje słynny na całym świecie slogan „We Try Harder” i właśnie ten cel jest zgodny z AVIS i NOVASOL. Jeśli masz pytania dotyczące wynajmu samochodu lub innych życzeń i potrzeb, zawsze możesz skontaktować się z AVIS pod adresem: sca.customercare@abg.com

KONIECZNIE PAMIĘTAJ!

Większość rabatów i zniżek, niezależnie od kraju, uzależniona jest od okazania Dokumentu Najmu. Pamiętajcie, żeby zabrać go ze sobą w podróż i okazać w kasie, jeszcze przed zakupieniem biletu wstępu na daną atrakcję.

| Edycja
(Pierwsza publikacja )