Korzyści dla Klientów NOVASOL

Czy wiesz, że decydując się na wakacje z NOVASOL, zyskujesz dodatkowe, atrakcyjne korzyści? Odkryj naszą bogatą ofertę korzyści i programów zniżkowych dla Klientów, które obejmują popularne atrakcje, zabytki, usługi i nie tylko. Poniżej możesz bliżej poznać korzyści i programy zniżkowe dla klientów oraz znaleźć inspirację na swoje najbliższe wakacje.

Korzyści dla klientów NOVASOL

Korzyści dla klientów NOVASOL - Zasady

Około 24 godziny po zarezerwowaniu domu wakacyjnego na stronie MyBooking znajdziesz aktualne korzyści i zniżki dla klientów. Możesz tam również sprawdzić, jakie warunki wiążą się z poszczególnymi korzyściami i jak uzyskać dostępne zniżki.

To ważne, aby z wyprzedzeniem sprawdzić obowiązujące warunki, ponieważ mogą występować różnice dotyczące sposobu (i czasu) aktywacji. Więcej informacji o poszczególnych korzyściach dla klientów można uzyskać pod poniższymi linkami.

Przy okazji

Nie wiesz, które korzyści dla klientów mają zastosowanie do Twojej rezerwacji? Kiedy już zarezerwujesz wakacje, na osobistej stronie MyBooking przypomnimy Ci o stosownych zniżkach i atrakcyjnych ofertach dostępnych w danej okolicy. Jeśli jeszcze nie masz rezerwacji, sprawdź nasze propozycje na udane wakacje, takie jak np. ’Chorwacja noclegi’ lub domy we Włoszech.

Avis - Zniżka na wynajem samochodów w całej Europie

Jako gość NOVASOL otrzymujesz aż 15% zniżki na wynajem samochodów w sieci Avis na terenie całej Europy. Aby aktywować zniżkę, skorzystaj z linku i kodu zniżkowego dostępnego na osobistej stronie MyBooking.

Rejs promem na wakacje - Zniżki na wybrane trasy promowe

Warto zadbać o to, by podróż do miejsca wypoczynku była przyjemnym przeżyciem.

W NOVASOL otrzymujesz 15% zniżki na przeprawę promową liniami UNITY LINE. Aby uzyskać rabat, należy podać numer rezerwacji obiektu wakacyjnego przy rezerowaniu promu. Może właśnie to będzie bodziec, aby wybrać np. nasze domy w Norwegii.

Rabat na przeprawę promową, otrzymasz również w liniach Polferries:

  • na linii Świnoujście – Ystad - Świnoujście     15 % rabat dotyczy przejazdu promem dla pasażerów pieszych oraz zmotoryzowanych + kabina

  • na linii Gdańsk - Nynashamn - Gdańsk        10% rabat dotyczy przejazdu promem dla pasażerów pieszych oraz zmotoryzowanych  + kabina