Wakacje na Korsyce - domy wakacyjne

Samodzielne i wygodne domy wakacyjne NOVASOL na Korsyce to najlepszy sposób na wakacje we Francji. Ta francuska wyspa zachwyci Państwa pięknem górskiej scenerii, niesamowitymi piaszczystymi plażami oraz wyjątkowymi wioskami rybackimi. Spróbujcie jakości NOVASOL, poprzez wynajmując nasze domy wakacyjne na Korsyce w basenie Morza Śródziemnego. Posiadamy duży wybór domów i apartamentów wakacyjnych, które z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania na idealny pobyt wakacyjny z rodziną i przyjaciółmi. Jest to najlepsza baza wypadowa do wielu oferowanych przez wyspę atrakcji oraz zabytków. Warto wybrać się na wycieczkę po okolicy i poznać ogromną ilość oferowanych na Korsyce możliwości spędzenia czasu wolnego w różnych częściach wyspy.

Wybrzeże Korsyki na wakacje

Popularne domy wakacyjne w Korsyka

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Korsyka

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Korsyka

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Korsyka

Loading...

Domy wakacyjne na Korsyce

Państwa francuski urlop zaczyna się już w NOVASOL, podczas rezerwacji odpowiedniego dla Was apartamentu. U nas znajdą Państwo zróżnicowane obiekty wakacyjne na całej Korsyce. Wszystkie nasze domy i apartamenty wakacyjne są odzwierciedleniem najwyższej jakości, więc jeśli chcieliby Państwo podarować sobie trochę luksusu, polecamy wybrać jeden z 5-cio gwiazdkowych domów, na których wyposażeniu znaleźć można wszystko, czego dusza zapragnie. W NOVASOL znajdą Państwo szybko i wygodnie najlepszy obiekt wakacyjny, który spełni Państwa wymagania oraz zapewni komfort podczas dni urlopowych. Mogą Państwo znaleźć wymarzony dom lub apartament o każdej porze dnia i nocy, a następnie zarezerwować go w pełni on-line.

Wyspa Korsyka - wakacyjny raj

Korsyka - wakacyjny raj!

Na wschodnim wybrzeżu można znaleźć niesamowite widoki zapierające dech w piersiach, a także cudowne plaże, które są idealne do spędzania czasu z dziećmi ze względu na łagodne zejście dna morskiego. Ta część jest również szczególnie uwielbiana przez miłośników różnych sportów wodnych. Na północy natomiast można zobaczyć masywne pasma górskie. W miejscowości Calvi podziwiać można piękne czerwone skały. Leżąca w zachodniej części Morza Śródziemnego wyspa Korsyka jest bardzo zróżnicowana. Znajduje się pomiędzy Francją, a Włochami (sprwdź również na wakacje) i ma z nimi wiele wspólnego. W biegu historii Korsyka zawsze była powodem do sporów, kto powinien sprawować nad nią władzę. Była zdobywana, kupowana, później sprzedawana. Zapewne temu zawdzięcza dziś swój specyficzny charakter. Ostatecznie od około 2 wieków wyspa należy do Francji. Sceneria jest tu malownicza i zapewnia niezapomniane widoki, zarówno wybrzeże, jak i pasma górskie zachwycą Państwa swoim niesamowitym urokiem. Najwyższej klasy piaszczyste plaże przeplatają się ze skalistymi zatoczkami, a krystalicznie czysta woda o turkusowym zabarwieniu przypomina widoki Karaibów. O zachodzie słońca granitowe skały mienią się różnymi odcieniami czerwieni, dając piękny pokaz. Największymi miejscowościami znajdującymi się w pobliżu wybrzeża są m.in. Bastia, Porto - Vecchio, Bonifacio, Ajaccio oraz Calvi. Na Korsyce odległości pomiędzy poszczególnymi miejscami nie są duże. Bez względu na to, czy szukają Państwo wakacji na pięknej plaży, czy też planują Państwo zwiedzać i poznawać tamtejszą kulturę, dom wakacyjny jest najlepszym rozwiązaniem.

Urlop na Korsyce