Holandia Południowa – domy wakacyjne

Holandia Południowa

Holandia Południowa – domy wakacyjne

Holandia Południowa jest regionem położonym w zachodniej części Holandii. Ta oblewana wodami Morza Północnego kraina, jest najbardziej uprzemysłowioną i najgęściej zaludnioną w kraju. Z tego powodu, region ten idealnie nadaje się na miejskie wakacje. Liczne miasta, pełne zabytków i atrakcji już na Was czekają.  Dodatkowym smaczkiem jest to, iż wakacje w Holandii możecie spędzić na rowerze lub łodzi. Gęsta sieć tras rowerowych oraz szlaków wodnych sprawiają, że Holandia Południowa, to świetne miejsce na aktywny wypoczynek. Dlatego, jeśli szukacie miejsce gdzie można dużo zobaczyć i przy okazji spędzić czas na sportowo, to ten region będzie dla Was idealnym rozwiązaniem.

Popularne domy wakacyjne w Holandia Południowa

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Holandia Południowa

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Holandia Południowa

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Holandia Południowa

Loading...

Domy wakacyjne w południowej Holandii

NOVASOL ma Wam do zaoferowania apartamenty i domy wakacyjne w Holandii południowej. Nasze obiekty, znajdziecie zarówno w centrach dużych miast regionu, ale również i wśród bardziej sielskich krajobrazów. Wszystkie nasze domy wakacyjne w Holandii są w pełni wyposażone, co z pewnością wpłynie na komfort wakacji. Przed rezerwacją warto sprawdzić czy obiekt posiada dodatkowe atrakcje, tj. basen, saunę lub łódź. Do naszych domów i apartamentów można wybrać się zarówno w pojedynkę, jak i w kilkunastoosobowych grupach – wystarczy tylko wybrać odpowiedni dom.

Ciekawe miasta

Holandia Południowa jest najbardziej rozwiniętym regionem kraju i dodatkowo ma długą i ciekawą historię. Dzięki temu, znajdują się tu liczne zabytki, historyczne miejsca oraz atrakcje i bardzo rozbudowana infrastruktura turystyczna. Spędzając urlop w Holandii, koniecznie odwiedźcie:

  • Haga – siedziba Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, jest miastem pełnym zabytków i muzeów. Najbardziej znane miejsca Hagi to Sala Rycerska z XIII wieku, muzeum sztuki Mauritshuis oraz Pałac Królewski.

  • Rotterdam – największe miasto regionu, a także największy port w Europie. Lista ciekawych miejsc, jest tu nie do opisania. Liczne zabytki, nowoczesne budynki, kościoły, muzea oraz niezliczone atrakcje tj. parki, rejsy kanałami i wiele,  wiele innych.

  • Alphen aan den Rijn – jedno z najstarszych miast w Holandii. Historię możecie poznać w „Archeon” – parku tematycznym, w którym podziwiać można budowle z pehistorii, czasów Rzymskich i średniowiecza. Równie ciekawym miejscem jest „Avifauna” – ptasi park.

  • Gouda – miasto, z którego pochodzi słynny ser gouda. Dlatego też, główną atrakcją jest targ oraz sklepy gdzie sprzedawany jest wyrabiany na miejscu ser. W mieście znajdują się również liczne zabytki, które można zobaczyć podczas pieszej, rowerowej lub wodnej wycieczki.

  • Scheveningen – nadmorski kurort, gdzie można wypocząć na długiej, piaszczystej plaży i wykąpać się w Morzu Północnym. Oprócz relaksu, warto również zobaczyć malownicze nabrzeże, latarnię morską, fragmenty Atlantyckiego Muru oraz Muzeum Morskie.

Ciekawe miejsca

Holandia Południowa ma w swojej ofercie również kilka ciekawych miejsc, które również warto uwzględnić w swoich planach. Rezerwując apartament wakacyjny w Holandii, koniecznie sprawdźcie:

  1. Wioskę Kinderdijk – w miejscu tym, mieści się park muzealny poświęcony wiatrakom. Park wpisany jest na listę UNESCO, co już jest dobrą rekomendacją, aby zawitać tu na kilka chwil.

  2. Madurodam – czyli Holandia w miniaturze, to park, gdzie można zobaczyć wszystkie najważniejsze budowle kraju w skali 1:25.

  3. Keukenhof – nazywane jest „ogrodem Europy”. Ogród ten znajduje się w Lisse i jest jednym z największych ogrodów kwiatowych w Europie. Koniecznie trzeba go odwiedzić wiosną.

  4. Park Narodowy Biesbosch – jeden z największych rezerwatów w Holandii, gdzie można podziwiać podmokłe tereny leśne. Park pełen jest rzeczek, jezior i oczek wodnych. Wszystko to otaczają gęste lasy liściaste.