Domy wakacyjne w Jämtland

Czy marzycie o tym, aby wybrać dom wakacyjny w Jämtland? NOVASOL posiada bogatą selekcję uroczych domków letniskowych właśnie w tym regionie, gdzie możecie bez ograniczeń cieszyć się z wszechobecnej, dziewiczej natury. Jeżeli szukasz zakwaterowania na wakacje właśnie w regionie Jämtland, skorzystaj z prostej rezerwacji on-line lub po prostu skontaktuj się z nami!

Piękny region Jämtland jest pod względem powierzchni jednym z największych regionów Szwecji. W skład tej prowincji wchodzą części krain takich, jak Jämtland, Härjedalen, Hälsningland, Ångermanland, Dalarna, czy Lappland. Tu, w Jämtland znajdą Państwo rozległy Park Narodowy Sonfjället i wilekie jeziora Storsjön, Kallsjön i Ströms Vattudal. Domy wakacyjne NOVASOL w regionie Jämtland usytuowne są przede wszystkim w pobliżu miejscowości takich jak Vemdalen, Åre i Ljungdalen.

Kliknij i wybierz dom wakacyjny w Jamtland

Popularne domy wakacyjne w Jämtland

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Jämtland

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Jämtland

Loading...

Przyroda w Jamtland – niekończące się zasoby przyjemności

Wyobraźcie sobie Państwo pobudkę w pięknym, komfortowym domu wakacyjnym w Szwecji, następnie rozkoszowanie się ulubionym śniadaniem w ogrodzie, przy akompaniamencie śpiewu ptaków i braku jakichkolwiek obcych ludzi wokół. Wynajmując dom w Jämtland możecie spodziewać się wielu szczęśliwie spędzonych godzin na dworze. Latem możecie spacerować, zbierać jagody i grzyby, wędkować w jeziorach, jeździć na rowerze lub odkrywać uroki Parku Narodowego Sonfjället.

Kliknij i wybierz dom wakacyjny w Jamtland

Atrakcje w Jamtland

Jeżeli urlop spędzacie Państwo z dziećmi, nie można zapomnieć o wizycie w zoo Frösö i zaplanowaniu czasu na zabawę w parku wodnym Storsjöbadet. Koniecznie też warto wybrać się na poszukiwania szwedzkiego odpowiednika potwora z Loch Ness, Storsjöodjuret. Potwór ten widziany był już kilka razy od początku XX wieku, jednakże wciąż nikomu nie udało się go złapać. Jeżeli fascynują Państwa unikatowe kreatury, warto poświęcić chwilę na wizytę w muzeum Jämtland, gdzie zobaczycie pułapki używane w przeszłości przez ludzi w celu schwytania lokalnego potwora.

Ferie zimowe w Jamtland

Podczas zimy możecie spróbować swoich sił w jeździe na nartach w ośrodkach narciarskich w Åre, Funäsdalen czy Vendalen. Jest tu też dużo możliwości do jazdy na łyżwach, skuterem śnieżnym lub uprawiania narciarstwa biegowego. Niezależnie od tago jaki sezon wybierzecie Państwo na wakacje w Szwecji, zawsze znajdzie się powód do wybrania jednego z naszych domów wakacyjnych w regionie Jämtland.

Zarezerwuj dom bezpośrednio w NOVASOL

Firma NOVASOL powstała pod koniec lat sześćdziesiątych i dzisiaj jest największym oferentem domów wakacyjnych w Szwecji. Jeżeli interesuje Państwa wynajęcie domu wakacyjnego w Jämtland – zwróćcie się do nas! Na tej stronie internetowej znajdziecie szeroki wybór domów i apartamentów wakacyjnych w całej Szwecji.