Wakacje blisko przyrody - domy wakacyjne

Dom wakacyjny pośród przyrody - każdy, kto pragnie spokoju i oryginalności marzy właśnie o tym! Będziesz mógł naprawdę się wyłączyć się i odzyskać równowagę. Bo jeśli można zjeść rano śniadanie na tarasie z widokiem na morze, jezioro, góry lub las, to dzień rozpocznie się pełen energii. Wakacje spędzane blisko przyrody są idealne na wycieczki, np. piesze, rowerowe, wędkarskie, podczas których zawsze będziecie otoczeni naturą. Dom wakacyjny jest idealnym miejscem na wypoczynek na łonie natury, ponieważ swoboda i prywatność są tu bardzo ważne.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Dom z widokiem panoramicznym - zachód słońca w zasięgu ręki

Kto zdecyduje się na jeden z domów NOVASOL z panoramicznym widokiem, może głęboko odetchnąć i poczuć wolność ciesząć się  widokiem na horyzont. Wieczorem możesz z tarasu nacieszyć oczy ekskluzywnym spektaklem,  podczas którego słońce wpada prosto do wody.  Ten typ domów wakacyjnych oferuje:

  • Widok na wodę (morze, fiord, jezioro lub rzeka).
  • Widok z tarasu lub z balkonu
  • Odległość do wody może wynosić do 4 km.

>>> Pokaż wszystkie domy wakacyjne z widokiem panoramicznym <<<

Zorza Polarna i Białe Noce

Jeśli rezerwujesz domek letniskowy na północ od koła podbiegunowego (66 stopni szerokości geograficznej), masz dużą szansę doświadczyć zjawiska zorzy polarnej lub dnia polarnego podczas wakacji w Norwegii. Ze względu na szczególne położenie i brak łuny śiwateł miejskich, będziecie mogli w szczególny sposób zaobserwować te wyjątkowe zjawiska wychodząc raptem na taras własnego domu wakacyjnego. 

>>> Pokaż wszystkie domky wakacyjne na Zorzę Polarną / Białe noce <<<

Dziewicza przyroda Skandynawii - domy wakacyjne typu "Bliżej natury"

Przemiarzając nieodkryte zakamarki Skandynawii, wybraliśmy wiele domów wakacyjnych "Bliżej natury" w Norwegii, Szwecji i Finlandii, które szczególnie przypadną do gustu miłośnikom przyrody. Dzięki tym "przyjaznym dla środowiska" domom wakacyjnym podążamy bezpośrednią ścieżką powrotu do natury. Można powiedzieć, że jest to nasz własny "produkt ekologiczny" wśród domów, które już samw w sobie różnią się od innych niższym zużyciem energii. Wiele domów wakacyjnych w Szwecji i domów letniskowych w Norwegii już teraz oszczędza energię elektryczną, na przykład poprzez wytarzanie elektryczności z energii wodnej.

>>> Pokaż wszystkie domki letniskowe "Bliżej natury" <<<

Domy na szwedzkiej wsi

Szwecja jest pełna natury! Wszędzie znajdziecie jeziora, lasy, piekne szkiery czy morze - jest tu mnóstwo różnorodności i każdy znajdzie miłe miejsce na wypoczynek na łonie natury. Jeśli zdecydujesz się na dom letniskowy w Szwecji położony bezpośrednio nad jeziorem lub jeśli unikalny archipelag znajduje się w pobliżu twojego domu letniskowego, zdecydowanie powinieneś użyć łodzi do odrobiny eksploracji, wędkowania lub po prostu cieszyć się spokojem natury.

Wakacje przyrodnicze w Norwegii

Norwegia ma ogromną naturalną moc, ponieważ lodowce, fiordy, góry i wodospady są prawdziwymi cudami natury i nie bez powodu przyciągają tak wielu turystów z całego świata. Obserwuj tę wyjątkową przyrodę z domu letniskowego w Norwegii, wybierz się na spacer po imponujących górach lub obejrzyj spektakle przyrodnicze, takie jak zorza polarna czy dzień polarny, które sprawiają, że urlop blisko przyrody w domu wakacyjnym będzie wyjątkowy!

Domy wakacyjne na wsi w Polsce

Wynajmij kwaterę w Polsce, np z katalogu "domki na Mazurach", i ciesz się rodzimą, zróżnicowaną przyrodą. W Polsce znajdzie się miejsce na każdy gust. Mogą to być imponujące klify w Gdyni lub ruchome wydmy  w pobliżu Łeby nad Morzem Bałtyckim. Moga to być piękne Parki Narodowe z surowymi skalistymi krajobrazami, dziewiczymi lasami i dolinami rzek lub górskie krajobrazy na południu kraju w Tatrach. Jeżeli marzy Wam się wypoczynek na łonie natury - wybór w Polsce będzie najszerszy!

| Edycja
(Pierwsza publikacja )

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach