O NOVASOL

Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL: 50 lat tradycji!

Domy letniskowe i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 50 lat. Nasza historia zaczęła się 28 grudnia 1968 roku. Wtedy to nowo powstała firma, nosząca nazwę "Nordisk Ferie" (Wakacje na Północy), przedstawiła po raz pierwszy swoją ofertę domów wakacyjnych do wynajęcia w Norwegii.

Początki były skromne, ale wkrótce to niewielkie przedsięwzięcie z siedzibą w mało reprezentacyjnym biurze w dzielnicy Kopenhagi Nørrebro, przekształciło się w znaną dziś w całej Europie firmę NOVASOL - obecnie największego pośrednika w wynajmie domów wakacyjnych w Europie Północnej.

Różnica między "kiedyś" a "dziś" jest ogromna - nie zmieniła się tylko nasza filozofia, której głównym założeniem jest oferować naszym klientom domy letniskowe i apartamenty wakacyjne najwyższej jakości.

NOVASOL jest obecnie prężnym, międzynarodowym koncernem. Posiada swoje oddziały w większości krajów europejskich oraz sieć biur serwisowych w najpopularnieszych regionach turystycznych jak również całą armię sprawnych i zdolnych pracowników.

Teraz, tak jak i przed 50 laty, najważniejszy jest dla nas Klient. Nadal przykładamy też wagę do tych wartości, które od zawsze były wyznacznikami naszego działania: jakość - serwis - wiarygodność. Firmę NOVASOL odróżniają od innych firm tego typu właśnie doskonała jakość oferowanego produktu, wysoki poziom świadczenia usług, objawiający się nienagannym serwisem, oraz wiarygodność. Dzięki znakomitej współpracy z właścicielami domów wakacyjnych i obopólnemu zaufaniu, które bardzo sobie cenimy, udaje nam się od lat podnosić stale jakość wynajmowanych domów i apartamentów wakacyjnych.

Swoim pracownikom firma NOVASOL stawia wysokie wymagania, ale i oferuje dobre warunki pracy. Dlatego może poszczycić się tak znakomitym serwisem dla swoich klientów. Nasz sukces łączy się w dużym stopniu z głownym konceptem firmy, aby nasi klieci - zarówno właściciele domów letniskowych jak i ich goście - czuli zawsze, że na NOVASOL mogą polegać. Efekt ten uzyskujemy dzięki wytężonej pracy zgodnie z zasadą: "My zawsze dotrzymujemy obietnic" - a nawet idziemy jeszcze dalej, aby uzyskać Państwa zadowolenie.

Mam nadzieję, że nasza prezentacja internetowa sprawiła na Państwu pozytywne wrażenie i że takie ono już pozostanie. Zachęcamy do korzystania z naszych domów wakacyjnych i doświadczenia osobiście, co oznacza jakość, serwis i wiarygodność w firmie NOVASOL

 

Mimo wnikliwej kontroli naszej strony internetowej, nie ponosimy odpowiedzialności za treści linków zewnętrznych. Odpowiedzialni za nie są ich administratorzy.

Serdecznie witamy i zapraszamy

Jan Haapanen

Przewodniczący zarządu

 

koncernu Awaze A/S

 

Kontakt prasowy:

press@novasol.com

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach