Kraina Włoskich Jezior

Orta

Kraina Włoskich Jezior

Wakacje nad jeziorem we Włoszech

Na wakacje we Włoszech warto wybrać pobyt nad jeziorem, których najwięcej skoncentrowanych jest w Północnych Włoszech. Najbardziej znane jeziora to jezioro Garda, Lago d'Orta oraz Lago Maggiore. Te regiony są najczęściej wybierane na wakacje. Znajdziecie tu liczne atrakcje oraz przepiękną przyrodę. Wybierzcie jedno z jezior północnych Włoch i spędźcie z nami niezapomniany urlop.

Domy wakacyjne nad jeziorem Garda

Świeże powietrze, narty wodne, jazda na skuterze, kite - albo windsurfing, paralotniarstwo i słońce – z tego wszystkiego możecie skorzystać, decydując się na wakacje nad jeziorem Garda. Największe jezioro Włoch jest jednocześnie najchętniej odwiedzanym miejscem w Europie Południowej. Idealne warunki dla wypoczynku znajdą tu wszyscy, bez względu na wiek. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś więcej niż plaży i wody. Roślinność wokół jeziora jest bardzo obfita i urozmaicona. Na północy i zachodzie przeważają wysokie skalne ściany i wzniesienia górskie, które stwarzają idealne warunki do pieszych wędrówek. Kolejki górskie pomagają w planowaniu wjazdów lub zjazdów. Jeżeli chcecie spędzić wspaniałe wakacje z dziećmi, zapraszamy nad jezioro Garda. Znajdziecie tu wodne parki rozrywki, dzikie zjeżdżalnie wodne, występy delfinów oraz podziemną część akwarium. Jest to idealne miejsce do uprawiania wielu sportów: piesze wędrówki, jazda na rowerze, sporty wodne, wspinaczka, golf i wiele innych. Amatorom pieszych wędrówek polecamy spacer brzegiem jeziora. Do kąpieli zachęcają piękne plaże. Jezioro Garda położone jest między regionami Lombardia i Wenecja. To polodowcowe jezioro otoczone jest drzewkami oliwnymi, drzewkami cytrynowymi oraz terenem górskim. Już teraz możecie zarezerwować wspaniały apartament wakacyjny. W ofercie NOVASOL są domy i apartamenty wakacyjne o różnej wielkości i standardzie. W NOVASOL każdy znajdzie idealny dla siebie dom lub apartament wakacyjny, spełniający wszystkie wymagania. Nasze domy wakacyjne to zawsze idealna baza wypadowa na organizowane przez Was wycieczki.

Domy wakacyjne nad jeziorem Lago Maggiore

Jezioro Lago Maggiore ma 65 km długości, jest wąskie i dzięki czystej wodzie stwarza warunki idealne do nurkowania i uprawiania sportów wodnych. Dobra jakość wody sprawia, iż jest to prawdziwy raj dla wędkarzy, można tu łowić sandacze, szczupaki, sielawy, węgorze, pstrągi, karpie i czarne okonie. Do jeziora przynależą także trzy wyspy. Isola Bella – Wyspa Piękna – znana ze swojego barokowego zamku i ogrodu na 9 tarasach. Isola Madre – Wyspa Matka – z pięknym ogrodem botanicznym, gdzie rosną rzadkie, egzotyczne rośliny. Jeżeli macie ochotę na świeżą rybę, zapraszamy na trzecią wyspę - Isola Superiore – która znana jest z dobrych restauracji rybnych. Jezioro to charakteryzują cudowne krajobrazy. Zdjęcia wyglądają jak namalowane. W domowym zaciszu z przyjemnością obejrzycie zrobione zdjęcia i powrócicie w myślach do wspaniałych wakacji. Wasze wakacje mogą być jeszcze przyjemniejsze, jeżeli zdecydujecie się na zamieszkanie w domu wakacyjnym. Stąd możecie rozpoczynać wycieczki na łono natury lub zwiedzać miasta. Na miejscu możecie brać udział w zorganizowanych wycieczkach i podziwiać okolicę z wody. Możecie również odwiedzić Locarno, znane z festiwalu filmowego. Największym miastem nad jeziorem Lago Maggiore jest Verbania – również tutaj NOVASOL oferuje wspaniałe apartamenty wakacyjne. Szczególnie ogrody botaniczne są chętnie odwiedzane przez turystówy. Zachęcamy do spędzenia wakacji nad jeziorem Lago Maggiore. Wakacje w domu wakacyjnym nad jeziorem Lago Maggiore to jednocześnie wakacje w Szwajcarii, a przynajmniej w wygodnym pobliżu – rozpocznijcie zwiedzanie Szwajcarii bezpośrednio z domu wakacyjnego nad jeziorem Lago Maggiore.

Domy wakacyjne nad jeziorem Como

Jeżeli jesteście już w okolicy, zachęcamy do odwiedzenia jeziora Como. Jezioro ma kształt litery Y i 410 m głębokości. Należy do najgłębszych jezior w Europie. Obok wspaniałych możliwości spędzenia czasu wolnego, możecie tu również odkryć wiele wspaniałych miejsc, np. katedrę. Interesującymi miejscami są także: miasteczko Bellagio, położone na południowym brzegu jeziora oraz Lecco i Varenna. Jezioro Como położone jest w Lombardii i należy do prowincji Como i Lecco. Jezioro to jest szczególnie fascynujące, emanuje ciszą i spokojem. Szczególną atrakcją są tu parki i ogrody okolicznych willi. Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wakacji w domu lub apartamencie wakacyjnym nad jeziorem Como. Wakacje w domu wakacyjnym zapewniają prywatność i indywidualność wypoczynku. Mieszkając w domu wakacyjnym sami decydujecie co i w jakim tempie zwiedzać.

Domy wakacyjne nad jeziorem Lago d'Orta

Między Valsesia i Lago Maggiore położone jest jezioro Lago d'Orta, znane także pod łacińską nazwą Cusio. Położone jest w uroczej okolicy, gdzie można zobaczyć kamienne domy. Lago d'Orta znane jest we Włoszech, jako romantyczne jezioro. Prawdziwą perłą jeziora jest przepięknie położona miejscowość San Giulio. Do regionu należy również wyspa Isola San Giulio, znana również, jako Stone Island. Wyspa zachwyci Was wspaniałymi krajobrazami.

Domy wakacyjne nad jeziorem Lago di Lugano

Region jeziora Lugano (Lago di Lugano) na południowym krańcu Kanton Tessin, regionu wakacyjnego południowych Alp, jest cenionym obszarem pod względem zabawy, odpoczynku, relaksu, odnowy biologicznej, kultury, pieszych wędrówek, gastronomii i zakupów. Jezioro Lugano oferuje wakacje, weekendy i pobyty na miarę Waszych możliwości, mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Domy wakacyjne NOVASOL

Domy i apartamenty wakacyjne we Włoszech są w pełni wyposażone i oferują wszystko to, co niezbędne jest do komfortowego wypoczynku. W NOVASOL każdy z Was znajdzie idealny dom lub apartament wakacyjny na niezapomniane wakacje. Nie ma znaczeniu czy jesteście zainteresowani krótkim czy długim pobytem, czy podróżujecie z rodziną czy przyjaciółmi, czy preferujecie wypoczynek w domowym zaciszy czy aktywny wypoczynek. W NOVASOL każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Każdy dom i apartament wakacyjny został urządzony zgodnie z gustem i możliwościami indywidualnych właścicieli. Sprawia to, iż każdy nasz dom ma indywidualny charakter i jest niepowtarzalny. I najważniejsze: domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL to zawsze idealna baza wypadowa

Popularne domy wakacyjne w Kraina włoskich jezior

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Kraina włoskich jezior

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Kraina włoskich jezior

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Kraina włoskich jezior

Loading...