Apartamenty i domki nad jeziorem

Gdy myślimy o wakacjach, na myśl przychodzą nam piękne plaże, cudowne widoki i uczucie radości. Wakacje to wypoczynek i jednocześnie dobra zabawa. żeby Państwa wakacje były udane nie trzeba wyjeżdżać do odległych krajów. Nie trzeba wyjeżdżać nad morze czy w góry. Nie trzeba daleko szukać - idealne warunki do wakacyjnego wypoczynku znajdą Państwo nad jeziorami.

Rodzina z psem jedząca obiad na zewnątrz podczas pobytu w domu wakacyjnym

Domki nad jeziorem to świetna propozycja na udany urlop

Nad jeziorem możecie relaksować się na plaży, korzystać z bogatej oferty sportów wodnych. Najmłodsi z kolei będą szczęśliwi mogąc pluskać się w wodzie lub budować zamki z piasku. Poniżej prezentujemy kilka euopejskich jezior, nad którymi pobyt będzie z pewnością niesamowitym przeżyciem. A co najważniejsze, aby wypoczywać nad słodkowodnym akwenem, wystarczy wybrać nasze apartamenty i domki nad jeziorem.

Włochy - wakacje nad jeziorem

Wspaniałe jeziora północnych Włoch to perełki takie jak: Como, Garda, Iseo, Lugano, Maggiore czy Orta. Oprócz słodkiego nicnierobienia, wybierając nasze domki nad morzem, mogą Państwo skorzystać z wielu atrakcji, takich jak: windsurfing, kitesurfing, przejażdżka łodzią lub rowerem wodnym, nurkowanie. Ponadto w pobliżu jeziora Garda znajdują się pola golfowe oraz parki rozrywki i parki wodne. Z kolei jezioro Como znane jest ze wspaniałych plaż, uroczych miasteczek z nastrojowymi starówkami oraz wspaniałych widoków górskich z cudowną roślinnością śródziemnomorską. Wiele sław ma tu swoje letnie rezydencje. Jezioro Iseo może pochwalić się wspaniałymi warunkami wędkarskimi, trasami rowerowymi oraz uroczymi zatoczkami. Ponadto koniecznie powinni Państwo skosztować wytwarzanych tu oliwy z oliwek i wina. Gorąco polecamy więc nasze apartamenty i domy we Włoszech.

Chorwacja - Jeziora Plitwickie

Do najważniejszych atrakcji turystycznych Chorwacji należy Park Narodowy Jezior Plitwickich. Ten położony w środkowej części Chorwacji, park skupia 16 jezior krasowych, które połączone są łącznie ponad 90 wodospadami. Znajdujące się tu jeziora położone są na różnych wysokościach oraz nasze domki nad jeziorem. Na zwiedzających czekają tu również jaskinie. Park można zwiedzać różnymi trasami, których długość i stopień trudności przystosowane są do możliwości turystów. Jednak Jeziora Plitwickie to nie tylko wspaniałe widoki. Zachwyci tu Państwa również flora i fauna. Obok zwierząt, takich jak sarny, jelenie, bociany czy żaby można tu zobaczyć salamandry, różnego rodzaju jaszczurki, rysie a nawet żółwie błotne. Aby wakacje spędzić w pobliżu Jezior Plitwickich wystarczy zarezerwować jeden z naszych sprawdzonych domów wakacyjnych z oferty 'Chorwacja noclegi'.

Słowenia - Jezioro Bled

To wspaniałe polodowcowe jezioro o kyształowo czystych, turkusowych wodach, znajduje się w pobliżu granicy z Austrią. Znajdą tu Państwo idealne warunki do plażowania, uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, raftingu czy nurkowania. Po aktywnym dniu zachęcamy do odwiedzenia lokalnych restauracji i kawiarni - koniecznie powinni Państwa spróbować bledzkich kremówek. Nad jeziorem dominuje średniowieczny zamek na skale. Z kolei na wyspie znajduje się kościół, z dzwonnicą i samotnią. Zachęcamy do wypożyczenia i łodzi i zorganizowania wycieczki po jeziorze. Klimat nad jeziorem Bled jest umiarkowany, woda w jeziorze ma właścicwości lecznicze. Wybierzcie nasze domki nad jeziorem, położonych niedaleko Jeziora Bled. W obiekcie z oferty 'Słowenia noclegi' znajdą Państwa warunki idealne do wypoczynku na łonie przyrody.

Niemcy - domki nad jeziorem Müggelsee

Osiedle domów wakacyjnych Rübezahl Berlin Müggelsee powstało z myślą o tych z Państwa, którzy wakacyjny wypoczynek nad wodą chcą połączyć ze zwiedzaniem. Czekają tu na Państwa luksusowe domy z prywatną strefą wellness. Dzięki wysokim oknom domy są dobrze nasłonecznione. Nad jeziorem Müggelsee znajdą Państwo trzy kąpieliska, w tym jedno szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi. Można tu wypożyczyć łódź i zorganizować wycieczkę do Berlina. Amatorom jazdy na rowerach, polecamy wypożyczenie rowerów i zwiedzenie okolicy. Odpłatnie można tu również skorzystać z usług masażysty lub prywatnego trenera. Zimą atrakcją na osiedlu jest lodowisko. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Berlina z jego bogatą ofertą kulturalno - handlową. Warte odwiedzenia są także: Tropical Island, tor wyścigów konnych w Hoppegarten, ogród wspinaczkowy Helle Mitte i wiele innych miejsc.

Polska - prawdziwy raj dla wędkarzy i plażowiczów

Jak to mówią: cudze chwalicie - swego nie znacie. Aby spędzić wspaniałe wakacje nad jeziorem, nie trzeba jechać do innego kraju. W Polsce czeka na Państwa wiele wspaniałych jezior. I co ważne, nie trzeba koniecznie jechać na Mazury (jednak, już teraz, możecie sprawdzić ofertę “domki na Mazurach”). Również w pozostałych regionach Polski znajdują się cudowne jeziora, stwarzające dobre warunki kąpieliskowe, jak i wędkarskie. I tak na przykład na Pojezierzu Lubuskim możemy polecić odwiedzenie jezior: Lubikowskiego, Łagowskiego, Chłop, Ciecz, Niesłysz, Lipie oraz wielu innych. Panujące nad nimi warunki sprzyjają uprawianiu kajakarstwa, pływaniu łodzią czy rowerem wodnym. Ponadto oczywiście mogą tam Państwo kąpać się oraz opalać się. Aby Państwa wypoczynek był, jak najlepszy, NOVASOL przygotowała ofertę domów wakacyjnych w pobliżu jezior. Nie ma znaczenia czy są Państwo zainteresowani, łowieniem ryb, urządzaniem pieszych lub rowerowych wycieczek wokół jeziora czy relaksem na plaży, nasze domki nad jeziorem to zawsze idealna baza wypadowa na organizowane pezez Państwa wycieczki.