Apartamenty i domy w Danii

Chcecie odwiedzić modne miasta, idylliczne miejscowości lub preferujecie wypoczynek na jednej z pięknych, piaszczystych plaż, Dania będzie idealnym wyborem. Znajdziecie tu wiele atrakcji i aktywności, które zachwycą tak dorosłych, jak i dzieci. Apartamenty i domy w Danii to wspaniały pomysł na rodzinne wakacje. NOVASOL wywodzi się z Danii, dzięki czemu to właśnie w tym pięknym kraju dysponujemy najbardziej wyjątkową ofertą domów wakacyjnych! Jesteście zainteresowani wyjazdem do - oddalonej tylko godzinę jazdy od Kopenhagi - Północnej Zelandii znanej, jako duńska riwiera ze wspaniałymi dziewiczymi plażami i sławnym zamkiem Kronborg lub chcecie odwiedzić oddaloną trzy godziny jazdy na zachód od Kopenhagi Wschodnią Jutlandię z cudownym miastem Aarhus, podróżujecie z dziećmi (w wieku 0-99!) i chcecie odwiedzić LEGOLAND® w Billund – bez względu na cel Waszej podróży, w naszej ofercie znajdziecie fantastyczne domy wakacyjne. Dania jest krajem doskonałym zarówno na wyjazdy dla par, jak i rodzin z dziećmi. A co najważniejsze, pobyt tutaj nie musi być obciążeniem dla Waszego portfela!

domy w Danii

Popularne domy wakacyjne w Dania

Loading...

Jak można wypoczywać w Danii?

W Danii można wypoczywać na mnóstwo sposobów. Na plaży, na łodzi, w lesie, na rowerze, na rybach czy uprawiając ekstremalne sporty. Dania to również ciekawe, pełne atrakcji wyspy oraz zabytkowe i wciągające miasta. To właśnie w Danii czekają na Was wakacje z prawdziwego zdarzenia - swobodne, nieskrępowane, wygodne - po prostu w wakacje w domu wakacyjnym! W końcu to najważniejszy czas w roku - czas zasłużonego wypoczynku w wygodnym zakwaterowaniu. A takie są niewątpliwie nasze domy w Danii.

Budżet na wakacje odgrywa ogromną rolę przy planowaniu rodzinnych wakacji – NOVASOL dba o korzystne ceny! Wakacje to najpiękniejszy czas w roku, spędzamy je z całą rodziną, z dziećmi lub z partnerem. Nareszcie w tym czasie można zostawić za sobą cały stres dnia codziennego. Ale jak każde wakacje przyjemność łączy się z kosztami. Staramy się, aby nasze oferty pomogły Wam zaplanować samodzielnie atrakcyjne i korzystne cenowo wakacje. Mieszkania i domy w Danii to dobry punkt wyjściowy do planowania wyjątkowego urlopu!

Dania to niewielkie państwo, przez które można przejechać bez pośpiechu z północy na południe w ciągu jednego dnia. Posiada dobrze przygotowaną sieć drogową i nowoczesne mosty łączące wyspy i Półwysep Skandynawski oraz resztę kontynentalnej Europy. Razem na wakacjach w Danii, z rodziną lub z przyjaciółmi w pięknym i przytulnym domku wakacyjnym, niedaleko od Morza Północnego lub Morza Bałtyckiego i w środku przy wydmach. Określane, jako relaksujące wakacje rodzinne. Możemy Wam obiecać, że takie wakacje rodzinne w małym Królestwie Danii z NOVASOL nie muszą wcale wiele kosztować.

Domki w Danii dla krasnoludków

W czasie wakacji oferujemy dla maluchów kilka nadzwyczajnych dni! Wakacje to czas, w którym rodzina zapomina o troskach dnia codziennego i spędza czas wspólnie. Co nadaje się lepiej niż domek wakacyjny, w którym każdy członek rodziny ma przestrzeń dla siebie samego. I jeśli mali goście czują się dobrze, dorośli też są zrelaksowani. W naszych przyjaznych dla dzieci domkach wakacyjnych w Danii ,maluchy spędzają dużo czasu na zewnątrz, ponieważ każdy znajdzie dla siebie jakąś atrakcję. Rezerwujcie więc, już teraz, nasze domy w Danii!

Naturalny relaks w Danii

Kiedy dni stają się dłuższe i słońce świeci wysoko na niebie, człowiek delektuje się najpiękniejszym czasem w roku i najchętniej blisko przyrody! Wakacje na świeżym powietrzu, grille lub odpoczynek na tarasie. Taki komfort oferują domy w Danii. NOVASOL proponuje Wam, nasze domki wakacyjne wyposażone w meble ogrodowe. Takie umeblowanie umożliwia wypoczynek na zewnątrz na świeżym powietrzu. Nasze domki z wyposażeniem oznaczonym dodatkowo Meble Ogrodowe Plus zachęcają wygodą i spędzeniem czasu wolnego na świeżym powietrzu. Szczególnie godnym polecenia miejscem na prawdziwe relaksujące wakacje jest duńska wyspa Bornholm. Urlop w obiekcie z oferty "Bornholm noclegi" to ogromna doza spokoju, wśród cudownej przyrody, dzięki której wyjątkowości Bornholm nazywany jest Majorką Północy.

Wolność, przygoda, przyjaźń

  • Wakacje w Danii z rodziną to coś wyjątkowego. Nie można ich porównać z żadnymi w innych krajach. Domy w Danii są blisko natury, i przeważnie z działką przynajmniej do 1.000 m² powierzchni. Tutaj wolność nie ma (prawie) granic.

  • Wędkować można wszędzie. Z wybrzeżem o długości 7.500 km i niezliczonymi małymi stawami i rzeczką, Dania jest rajem dla każdego wędkarza. Naturalnie potrzebna jest karta wędkarska. Nasze biura serwisowe pomogą w tym na miejscu.

  • Gospodarze, Duńczycy są dobrodusznymi ludźmi. Zauważycie to od razu, ze wszystkimi są na ty.

Czy wiedzieliście, że?

  • W Danii nigdy nie jesteście więcej niż 50km od morza!

  • Jest tu ponad 12 000 km oznaczonych tras rowerowych.

  • W LEGOLAND® Billund znajduje się największy na świecie model LEGO® - Luke Skywalker’s X-wing został wykonany z ponad 5 milionów klocków i waży ponad 20 ton!

Jeszcze raz zapraszamy - wybierzcie nasze apartamenty i domy w Danii!