Meklemburgia-Pomorze Przednie – domy wakacyjne

Meklemburgia-Pomorze Przednie

Meklemburgia-Pomorze Przednie – domy wakacyjne

Meklemburgia-Pomorze Przednie to jedna z większych krain w Niemczech. Położona jest w północno-wschodniej części Niemiec – nad Morzem Bałtyckim. Jest to bardzo popularny region turystyczny, który co roku odwiedzany jest przez tłumy turystów z całego świata. Co ich tak przyciąga? Długie plaże, wybrzeże składające się z lagun, zatok, klifów oraz wysp,  zabytki oraz ostoje przyrody. Meklemburgia-Pomorze Przednie ma na swoim obszarze 283 parki naturalne, 100 rezerwatów krajobrazowych oraz trzy (z czternastu) Parki Narodowe. Z tego też powodu, wakacje w Niemczech mogą być doskonałą okazją na odetchnięcie świeżym powietrzem oraz podziwianie naturalnych krajobrazów.

Popularne domy wakacyjne w Meklemburgia - Pomorze Przednie

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Meklemburgia - Pomorze Przednie

Loading...

Semesterhus med pool i Meklemburgia - Pomorze Przednie

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Meklemburgia - Pomorze Przednie

Loading...

Domy wakacyjne

W regionie Meklemburgia-Pomorze Przednie NOVASOL posiada szeroką ofertę apartamentów i domów wakacyjnych. Na szczególną uwagę, zasługują tu wioski wakacyjne oraz apartamenty w słynnym wieżowcu Prora. Są to wyjątkowe propozycje, które całkowicie zmienią Wasz pogląd na udane wakacje. Wioski wakacyjne w Niemczech to kompleksy nowoczesnych domów, które oprócz wygody i komfortu, oferują dodatkowe atrakcje jak place zabaw, sauny, baseny czy animacje dla dzieci i dorosłych. Z kolei Prora, z kolei to budynek o długości 4,5 kilometra. Został zbudowany w czasach II Wojny Światowej i nie został ukończony. Dziś, tworzy się tu luksusowe apartamenty o podwyższonym standardzie.

W regionie Meklemburgia-Pomorze Przednie znajdziecie równie i tradycyjną ofertę NOVASOL, dzięki której spędzicie urlop w prywatnej i komfortowej atmosferze.

Meklemburgia-Pomorze Przednie

Ciekawe miejsca

Meklemburgia-Pomorze Przednie to kraina wyjątkowa i pełna interesujących miejsc. Na pierwszym miejscu jest oczywiście przepiękne wybrzeże. Na odcinku dwóch tysięcy kilometrów będziecie mogli podziwiać piaszczyste plaże, wydmy, kredowe klify, nadmorskie lasy, porty, zatoki, laguny oraz wyspy i półwyspy. Tutejsze plaże są świetnie wyposażone w infrastrukturę turystyczną, a nadmorskie kurorty tętnią życiem.

Oprócz wybrzeża, jest też intrygujące wnętrze regionu. Pełno tu lasów oraz jezior. To właśnie w tym regionie znajduje się niemiecka kraina tysiąca jezior oraz największe jezioro w Niemczech – Muritz. Jeziora również są świetnie przygotowane na przyjazd turystów. Plaże, kąpieliska i bazy sportowe zapraszają na pełne przygód wakacje. Do tego dodajmy dziesiątki  miast i miasteczek, które są pełne zabytków i atrakcji. Naprawdę jest z czego wybierać.

Szczególną uwagę zwróćcie jednak na kilka miejsc, gdzie z pewnością świetnie spędzicie czas. Wczasy w Niemczech to okazja na poznanie takich atrakcji jak:

  • Park Narodowy Jasmund – rezerwat wpisany na listę UNESCO, powstał w celu ochrony wysokich, kredowych klifów nad Morzem Bałtyckim. Osiągają one wysokość do 161 m n.p.m. i robią wrażenie, widziane zarówno z dołu jak i ze szczytu.

  • Park Narodowy Muritz – powstał w celu ochrony Jeziora Muritz oraz stu innych akwenów. Tutejsze krajobrazy składają się z lasów, mokradeł, torfowisk, rzek oraz jezior.

  • Park Narodowy Pomorza Zachodniego – park  pełen  wysp, wysepek, lagun i zatoczek. Jest to unikatowe miejsce nad Morzem Bałtyckim.

  • Rostock – największe miasto regionu. Średniowieczna zabudowa, śliczna starówka, port, plaże, zoo – to jedne z atrakcji jakie na Was tu czekają.

  • Stralsund – hanzeatyckie miasto z gotycką starówką, która jest wpisana na listę UNESCO. Podczas wizyty koniecznie odwiedźcie Muzeum Oceanograficzne oraz Kościół św. Marii.

  • Schwerin – stolica regionu, położona nad siedmioma jeziorami. Miejsce gdzie można wybrać się na romantyczny rejs.