Last Minute - kuszące oferty na wakacje!

Oferty Last Minute to gratka nie tylko dla szukających cenowych okazji, ale także dla tych, którzy z różnych względów nie są w stanie zaplanować urlopu z wyprzedzeniem. U nas znjadziecie atrakcyjne cenowo oferty domów i apartamentów wakacyjnych w różnych krajach Europy. Wasze wakacje z NOVASOL będą zawsze pełne swobody i indywidualizmu - każdą minutę spędzicie tu na własnych zasadach. Sprawdźcie nasze domy i apartamenty wakacyjne w atrakcyjnych cenach Last Minute!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Co oznacza Last Minute w NOVASOL?

W NOVASOL nie ma jednej reguły dot. ofert Last Minute. Domy i apartamenty w promocyjnych cenach pojawiają się wówczas, gdy ktoś zrezygnuje z opłaconej już rezerwacji. Obiekty takie wracają do ponownej sprzedaży, z tym że już w promocyjnej cenie. Z tego powodu lista jest zawsze inna, jest zawsze niespodzianką, a widniejące na niej obiekty dostępne są w przeróżnych terminach. Macie ochotę na spontaniczne urlop już od następnego dnia? Zajrzyjcie do ofert Last Minute, pakujcie samochód i wyjeżdżajcie odpoczywać!

Domy wakacyjne w cenach Last Minute

Last Minute w Chorwacji

Nasza oferta obejmuje prawią całą Europę, jednak najwięcej mamy domów na wakacje w Chorwacji. Idzie to w parze z największą liczbą obiektów wakacyjnych dostępnych w obniżonej cenie. Niezależnie od tego, który region Chorwacji wybierzecie na wakacje, z pewnością znajdziecie odpowiednie lokum na Istrii czy w Dalmacji w atrakcyjnej cenie.

Last Minute we Włoszech

Włochy to wymarzony kraj na wakacje. Na terenie słynnego „buta” znajdziecie wszystko. Piękne wybrzeże długimi plażami i krystaliczną wodą, majestatyczne góry, szmaragdowe jeziora i oczywiście fantastyczna kuchnia. To wszystko najlepiej odkrywać z prywatnego zakwaterowania, a najlepiej gdy będzie to tani apartament wakacyjny we Włoszech. A takie apartamenty znajdziecie właśnie w ofercie Last Minute. Dzięki temu zaoszczędzicie sporo z domowego budżetu i spędzicie oryginalne wakacje.

Last Minute w Danii

Dania to kraj, który na pierwszy rzut oka nie budzi skojarzeń wakacyjnych – a to nic bardziej mylnego! Znajdziecie tu atrakcje dla całej rodziny, np. liczne parki rozrywki, parki wodne i oczywiście LEGOLAND. Warto pamiętać, że Klientom NOVASOL oferujemy liczne korzyści na atrakcje w Danii. Dokładając do tego dom wakacyjny w Danii w specjalnej, obniżonej cenie, możecie zapewnić sobie i swojej rodzinie niezapomniany, pełen swobody urlop.

Domy wakacyjne na indywidualny urlop

Prywatne zakwaterowanie w domu lub apartamencie to gwarancja indywidualnych wakacji skrojonych na miarę. Podczas takiego urlopu nie musisz wstawać na budzik, jeżeli nie masz na to akurat ochoty. Nie musisz jeść tego, co wszyscy inni, bo sam decydujesz o tym, co i kiedy ma się znaleźć na Twoim talerzu. Nie musisz pędzić za wycieczką, gdy masz ochotę zatrzymać się dłużej przy jakiejś atrakcji - możesz zwiedzać, oglądać, doświadczać sam we własnym tempie, nie oglądając się na nikogo. Podczas idywidualnych wakacji jest Panem własnego czasu. Zawsze i w pełni.

| Administrator
(Pierwsza publikacja )