Belgia - domy i apartamenty na wakacje

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, rozciąga się od Morza Północnego na Zachodzie, na północy graniczy z Holandią i sięga po Niemcy na wschodzie oraz Francję na południu. Wybierz dom wakacyjny i spędź wakacje we Fladnrii lub Walonii, w kraju czekolady i nierzadko zaskakujących krajobrazów od wybrzeży po wzgórza Walonii. Belgia oferuje wiele atrakcji, piękne krajobrazy i modne miasta, takie jak Bruksela, Antwerpia i Brugia. . Macie tu możliwość odkrycia tego fantastycznego kraju. Zdobądźcie fortecę w Namur oraz skosztujcie wyśmienitego piwa Orval w klasztorze mnichów. Zamki w Liege i Lavauz-Ste-Anne są warte odwiedzenia o każdej porze roku. Znajdziecie tu idealne warunki do urządzania pieszych wędrówek, jazdy na rowerach oraz urządzenia wycieczek po Belgii z jej pagórkowatymi wzgórzami. Zachwycą Was tu cudowne widoki.

Belgia - wakacje w Arednach

Popularne domy wakacyjne w Belgia

Loading...

Wakacje i wypoczynek? Domy wakacyjne w Belgii!

Odkryj Begię jako kraj na wakacje! Domy i apartamenty wakacyjne to idealne zakwaterowanie na wypoczynek w prywatnej atmosferze. Każdą wyprawę na zwiedzanie Belgii możesz zacząć już od drzwi naszego domu wakacyjnego. Dlatego już dziś zarezerwuj dom wakacyjny w Belgii! Każdy z nich został indywidualnie urządzony przez swojego właściciela, co nadaje im dodatkowego uroku i sprawia, że pobyt w domu wakacyjnym to sama przyjemność.

Wiele z naszych domów wakacyjnych w Belgii położonych jest na obrzeżach dużych centrów turystycznych. Dzięki temu chronieni jesteście od zgiełku masowej turystyki, a swój dzień możecie kształtować wedle własnych upodobań i niezależnie od godzin wydawania posiłków w hotelach. Domy wakacyjne znajdziecie nad morzem, przy lasach, pośród rozległych krajobrazów wiejskich, a także w górach. Przede wszystkim w regionie Ardenów posiadamy bogatą ofertę pięknie urządzonych i wygodnych domów wakacyjnych. Zachęcamy do zasięgnięcia szerszych informacji na temat naszej oferty. Za pomocą naszej strony internetowej dowiecie się więcej na temat tego, jak i gdzie warto spędzić indywidualne, prywatne wakacje.

Miasto Dinant na wakacje w Belgii

Wakacyjne atrakcje w Belgii

Kto zdecyduje się spędzić urlop w Belgii, powinien koniecznie poznać i zasmakować różnorodności sławnej belgijskiej czekolady. Będzie to wspaniała atrakcja, nie tylko dla najmłodszych członków rodziny. Również dorośli z pewnością docenią szeroki wybór i bogactwo smaków. Prawie wszystkie belgijskie miejscowości nadmorskie w regionie Flandria zachęcają do wstąpienia do lokalnych przytulnych portów i tutejszych kawiarni, skąd w spokoju podziwiać można widoki kwitnących i pączkujących kwiatów. Plaże natomiast, oferują bogatą infrastrukturę do uprawiania sportów wodnych. Piękne wybrzeże zachęca do spacerów. Liczne ścieżki rowerowe i wędrówkowe zapewniają wspaniały widok na otaczający morski i lądowy krajobraz.

Nadmorskie promenady stanowią latem przede wszystkim miejsce spotkań zarówno dla turystów, jak i lokalnych mieszkańców. Mieszkańcy tego kraju charakteryzują się otwartością i przyjaznym stosunkiem do innych. W związku z tym na pewno poczujecie się tu mile widziani. Rezerwując dom wakacyjny w regionie Flandria czy Walonia, zagwarantujecie sobie relaksujące i ciekawe wakacje w Belgii.

Czy wiedzieliście, że?

  • Walonia znana jest z przyprawianego piwa, historycznych zabytków oraz charakterystycznej architektury.

  • W prawie każdym miasteczku i wiosce w Belgii znajdziecie sklepy z czekoladą oraz wytwórców czekolady, którzy w dalszym ciągu ręcznie wytwarzają czekoladowe smakołyki.

  • Wzdłuż wybrzeża Flandrii jest 13 mniejszych miast, takich jak Oostende, gdzie możecie wziąć udział w wodnych aktywnościach.