Black week - zyskaj zniżki na początek roku!

Czy jesteście gotowi na tydzień rabatów? W końcu jakaś dobra wiadomość w tym roku - NOVASOL oferuje Wam zniżki na wypoczynek w domach wakacyjnych. Macie cały tydzień na podjęcie decyzji - jednak pamiętajcie, że nie tylko Wy szukacie idealnego apartamentu lub domku w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Black Week w NOVASOL

 

Domy i apartamenty wakacyjne w styczniu 2021

sdsd
Rezerwuj teraz!

 

 

Domy i apartamenty wakacyjne w lutym 2021

hjhjhj

Rezerwuj teraz!


 

Domy i apartamenty wakacyjne w marcu 2021 

hjhjhj

Rezerwuj teraz!

 

Jak skorzystać z naszej oferty Black Week

W tym roku akcja "Black Friday" rozpoczyna się 27 listopada 2020 r., ale w NOVASOL akcja rozpoczyna się już w poniedziałek 23 listopada 2020 r. Oznacza to, że nasz rabat na domy i apartamenty wakacyjne obowiązuje dokładnie od tego dnia i jest aktualny przez cały tydzień - stąd nazwa Black Week. Aby otrzymać zniżkę , użyj powyższych kodów rabatowych. Uwaga: kod na miesiąc luty nie bowiązuje w tygodniach: 7 i 8.

h

 

Wybierz się na urlop zimowy i skorzystaj z rabatu

Choć ten rok jest dość ciężki, musimy z optymizmem patrzeć w przyszłość! I właśnie wychodząc z takiego założenia, przygotowaliśmy dla Was dodatkowy rabat na trzy pierwsze miesiące nowego roku. Wszystko oczywiście w ramach akcji Black Week. Wpisanie kodu rabatowego, spowoduje, że cena Waszej rezerwacji automatycznie obniży się o 150zł. Jednym warunkiem jest minimalna kwota wynajmu w kwocie 1250zł. Do tego, przypomnijmy, że miesiące objęte promocją, są najtańszymi w naszych katalogach, więc, tak naprawdę, zyskujecie podwójnie!

fgfg

 

Proponowane kierunki na wypoczynek w ramach Black Week

Styczeń, luty i marzec to najzimniejsze miesiące w Europie, ale nie oznacza to, że nie można wybrać się na eksytujący urlop. Na peiwrszą myśl, na pewno, przychodzą góry i kraje, w których można do woli szusować po ośnieżonych stokach. Dlatego też, sprawdźcie nasze domy wakacyjne w Austrii, Szwajcarii, Francji, Niemczech oraz w południowych regionach Polski.

Rozumiemy, że nie każdy lubi uprawiać narciarstwo i to, że niektórzy szukają miejsca, w którym będą mogli, choć na chwilę, uciec od szarej rzeczywistości. Również i dla Was skierowana jest nasza oferta i rabaty w ramach Black Week. W całej Europie, czeka na Was ponad 30 000 domów i apartamentów wakacyjnych, w których poczujecie się jak u siebie! Szczególnie polecamy Wam nasze domy z basenem wewnętrznym lub/i sauną, a także obiekty wakacyjne nad morzem. Nie ma chyba wielu przyjemniejszcyh chwil, niz spacer po plaży, a następnie powrót do domku, w którym już czeka na Was rozgrzany kominek. Zapraszamy!

| Edycja
(Pierwsza publikacja )

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach