Czy myśleliście kiedyś o wakacjach z golfem? Jeżeli nie, to czas pomyśleć. Jeżeli tak, dobrze trafiliście. Golf to wbrew pozorom sport praktycznie dla każdego. Przyjemność z gry jest niezależna od wieku, płci czy poziomu zaawansowania. Wynajmując apartament wakacyjny w pobliżu pola golfowego gwarantujecie sobie wyjątkowy urlop, podczas którego nie będziecie się nudzić.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Apartamenty wakacyjne z dostępem do pola golfowego

W naszej ofercie golfiści z pewnością znajdą coś dla siebie. W wielu krajach, w których znajdziecie naszą ofertę, znajdziecie domy w pobliżu pól golfowych. Niezależnie od tego czy na wakacje wybierzecie południe Europy, czyli Hiszpanię czy Portugalię, czy północnoeuropejską Danię, a nawet rodzimą Polskę – wszędzie będziecie mogli spędzić urlop na relaksie podczas gry w golf na pobliskim polu golfowym, a po całym dniu chodzenia od dołka do dołka odpoczniecie w zaciszu własnego domu lub apartamentu wakacyjnego.

Golf podczas wakacji

Golf podczas wakacji w Hiszpanii

Hiszpania jest liderem w europejskiej turystyce golfowej. To obowiązkowe miejsce dla miłośników tej dyscypliny bez względu na poziom ich gry. Przyjeżdżają tutaj gracze w golfa z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Skandynawii i reszty Europy. Ze względu na piękną pogodę, klimat i połączenia komunikacyjne to raj dla wszystkich, którzy chcą rodzinnie i aktywnie spędzić wakacje w Hiszpanii.

Ciesz się grą w golfa, zachwyć się regionem Murcia i wypoczywaj w domach wakacyjnych NOVASOL. Wakacje w resorcie golfowym NOVASOL to idealne miejsce na każde wakacje! 6 różnych resortów golfowych w regionie Murcia to idealne miejsca na rodzinne wakacje. Znajdują się tutaj liczne obiekty wakacyjne różnego typu. Teren jest ogrodzony oraz chroniony. W naszych resortach, obok pola golfowego z 18 dołkami jest wiele basenów, placów zabaw dla dzieci oraz bogata oferta sportowa. W sercu każdego resortu znajduje się centrum z supermarketem, pubem i wieloma restauracjami.

Golf w resorcie golfowym w Murcii

Zalety wakacji w domu wakacyjnym

Prywatne zakwaterowanie będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie swobodę i brak skrępowania podczas wakacji. Własny dom lub apartament zapewnią Wam możliwość kształtowania wakacyjnego czasu wedle własnego uznania. Sami decydujecie, kiedy i ile czasu spędzicie na polu golfowym. Sami decydujecie o tym, czy, kiedy i co chcecie zwiedzić i zobaczyć w okolicy. W końcu sami decydujecie o tym, jak spędzacie wieczory i w jaki sposób zrelaksujecie się w zaciszu własnej kwatery wakacyjnej. Wszystkie decyzji podejmujecie samodzielnie, bez baczenia na z góry narzucony rozkład dnia. Wakacyjna wolność – to jest dokładnie to, co oferujemy w parze z obiektami wakacyjnymi.

| Edycja
(Pierwsza publikacja )