Golf podczas prywatnych wakacji

Czy myśleliście kiedyś o wakacjach z golfem? Jeżeli nie, to czas pomyśleć. Jeżeli tak, dobrze trafiliście. Golf to wbrew pozorom sport praktycznie dla każdego. Przyjemność z gry jest niezależna od wieku, płci czy poziomu zaawansowania. Wynajmując apartament wakacyjny w pobliżu pola golfowego gwarantujecie sobie wyjątkowy urlop, podczas którego nie będziecie się nudzić.

Golf podczas wakacji

Apartamenty wakacyjne z dostępem do pola golfowego

W naszej ofercie golfiści z pewnością znajdą coś dla siebie. W wielu krajach, w których znajdziecie naszą ofertę, znajdziecie domy w pobliżu pól golfowych. Niezależnie od tego czy na wakacje wybierzecie południe Europy, czyli Hiszpanię czy Portugalię, czy północnoeuropejską Danię, a nawet rodzimą Polskę – wszędzie będziecie mogli spędzić urlop na relaksie podczas gry w golf na pobliskim polu golfowym, a po całym dniu chodzenia od dołka do dołka odpoczniecie w zaciszu własnego domu lub apartamentu wakacyjnego.

Golf w resorcie golfowym w Murcii

Golf podczas wakacji w Hiszpanii

Hiszpania jest liderem w europejskiej turystyce golfowej. To obowiązkowe miejsce dla miłośników tej dyscypliny bez względu na poziom ich gry. Przyjeżdżają tutaj gracze w golfa z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Skandynawii i reszty Europy. Ze względu na piękną pogodę, klimat i połączenia komunikacyjne to raj dla wszystkich, którzy chcą rodzinnie i aktywnie spędzić wakacje w Hiszpanii.

Ciesz się grą w golfa, zachwyć się regionem Murcia i wypoczywaj w domach wakacyjnych NOVASOL. Wakacje w resorcie golfowym NOVASOL to idealne miejsce na każde wakacje! 6 różnych resortów golfowych w regionie Murcia to idealne miejsca na rodzinne wakacje. Znajdują się tutaj liczne obiekty wakacyjne różnego typu. Teren jest ogrodzony oraz chroniony. W naszych resortach, obok pola golfowego z 18 dołkami jest wiele basenów, placów zabaw dla dzieci oraz bogata oferta sportowa. W sercu każdego resortu znajduje się centrum z supermarketem, pubem i wieloma restauracjami.

Zalety wakacji w domu wakacyjnym

Prywatne zakwaterowanie będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie swobodę i brak skrępowania podczas wakacji. Własny dom lub apartament zapewnią Wam możliwość kształtowania wakacyjnego czasu wedle własnego uznania. Sami decydujecie, kiedy i ile czasu spędzicie na polu golfowym. Sami decydujecie o tym, czy, kiedy i co chcecie zwiedzić i zobaczyć w okolicy. W końcu sami decydujecie o tym, jak spędzacie wieczory i w jaki sposób zrelaksujecie się w zaciszu własnej kwatery wakacyjnej. Wszystkie decyzji podejmujecie samodzielnie, bez baczenia na z góry narzucony rozkład dnia. Wakacyjna wolność – to jest dokładnie to, co oferujemy w parze z obiektami wakacyjnymi.