Czarnogóra noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Czarnogóra noclegi

Czarnogóra noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Egzotyczne krajobrazy nie muszą być zawsze odległe i niedostąpne - na południu Europy istnieje właśnie taka mała republika, którą cechuje i egzotyka i nutka świeżości. Dzięki naszej ofercie "Czarnogóra noclegi" będziecie mieli wyjątkową możliwość doświadczenia niezapomnianych przeżyć w tym kraju unikalnie położonym między Adriatykiem a wysokimi szczytami kraju, w kraju kontrastów natury.

Popularne domy wakacyjne w Czarnogóra

Loading...

Czarnogóra - różnorodność krajobrazu

Nigdzie indziej nie znajdzie się na tak niewielkiej powierzchni aż tylu wspaniałości natury, zmiennych krajobrazów, przepięknych, długich plaż, przejrzystych jezior, dzikich rzek z jedynymi w swoim rodzaju wąwozami i imponujących gór. Czarnogóra położona jest przy południowej części Adriatyku i graniczy swoim wybrzeżem na południu z albańskim, a na północy z chorwackim odcinkiem wybrzeża adriatyckiego. We wszystkich częściach kraju znajdziecie w trakcie swojej podróży tradycyjne miejscowości z bogatym dziedzictwem kulturowym. Niewiarygodne miejscowości leżące nad morzem i legendarne zatoki zapraszają do zabawy wszystkich wynajmujących dom lub apartament wakacyjny spod znaku “Czarnogóra noclegi”, a tereny górskie czarują zapierającą dech w piersiach panoramą i nietkniętą, dziką naturą.

Zmienny krajobraz wybrzeża Czarnogóry charakteryzuje się stromo opadającymi skałami, schowanymi pomiędzy nimi zatokami z przepięknymi piaszczystymi plażami oraz fascynującymi przybrzeżnymi miasteczkami, które ugaszczają historyczno-śródziemnomorską atmosferą. Udając się kawałek dalej, do terenu położonego w głębi lądu, traficie na mocno zalesiony krajobraz Gór Dynarskich. Strome kaniony często są poprzecinane niezliczonymi równinami. Największy kanion w północnej Czarnogórze to wąwóz Tara. Jako najgłębszy i najdłuższy wąwóz w Europie, przyciąga on wielu turystów szukających przygód i kontaktu z naturą.

Czarnogóra noclegi

Wypoczynek w obiekcie z katalogu "Czarnogóra noclegi"

Skorzystajcie z wypoczynku w domu wakacyjnym i doświadczcie wielorakiego piękna w jeden dzień – obszar tego bałkańskieg kraju jest nieco mniejszy niż landu niemieckiego Schleswig-Holstein.

Rano możecie napić się aromatycznej kawy na wybrzeżu adriatyckim z pięknym widokiem na akwamarynowe morze, delektować się piknikiem pływając łodzią po romantycznym jeziorze Biograd w parku narodowym o tej samej nazwie, a na koniec dnia dać się zaczarować podczas spaceru przez góry, podczas którego poznają Państwo podziemny świat pełen piękna w jaskiniach i grotach.

Bogata oferta turystyczna oferuje niezliczone możliwości, które zapewnią niezapomniany urlop zarówno szukającym wypoczynku, podróżnikom, odkrywcom jak i osobom szukającym kontaktu z naturą: relaks na pięknych, piaszczystych plażach w zacisznych zatoczkach, wędrówki po oznakowanych szlakach przez majestatyczne pasma górskie, kolarstwo górskie, rafting na rzece Tara lub szaleństwo na nartach w lokalnych ośrodkach narciarskich. Nieważne czy są Państwo amatorami aktywnego wypoczynku czy słodkiego lenistwa na plaży, domy wakacyjne NOVASOL to zawsze dobra baza wypadowa. Dlatego już dziś zarezerwujcie Państwo jeden z naszych wspaniałych domów wakacyjnych z katalogu "Czarnogóra noclegi"

.

Czarnogóra noclegi

Dom wakacyjny w wymarzonym miejscu wypoczynkowym

Czarnogóra jest krajem, na który nie można pozostać obojętnym. Jego nieocenione piękno, zdominowane przez barwy morskiego błękitu, szmaragdowej zieleni i skalistej szarości, doprowadziło Czarnogórę do statusu kraju ekologicznego, co poświadczone zostało specjalną deklaracją. Perła Morza Śródziemnego jest miejscem na wakacje marzeń - zwłaszcza, gdy można cieszyć się prywatną i nieskrempowaną atmosferą w wynajętym domu wakacyjnym!

Czarnogóra noclegi

Propozycje zwiedzania

Planując wakacje, prosimy pamiętać, iż NOVASOL oferuje Państwu sprawdzone domy i apartamenty wakacyjne w Europie. Już dziś zarezerwujcie Państwo kwaterę z katalogu "Czarnogóra noclegi" na niezapomiane wakacje:

  • Biogradska Gara - chroniony, całkiem bajkowy las, od 124 lat Park Narodowy, dzika natura na powierzchni 5650 ha w górach Bjelasia, 500-letnie drzewa, czyste, niezanieczyszczone powietrze oraz unikalna flora i fauna.

  • _Budva na Budwańskiej Riwierz_e - miasto turystyczne z bogatym życiem nocnym, gdzie żadne życzenie kulinarne nie pozostanie niespełnione, jedna z najstarszych osad nad Adriatykiem ze starannie odrestaurowaną starówką; to miasto nawet największych pesymistów przeobrazi swoim wdziękiem w optymistów.

  • Ostrog – klasztor, takie miejsce na świecie, gdzie jeszcze zdarzają się cuda; najważniejszy klasztor Serbskiego Kościoła Prawosławnego, wybudowany w 1665 r., głęboko w górach Czarnogóry, 900 m ponad skałami doliny rzeki Zeta.