Długie pobyty w domu wakacyjnym

Kto nie lubi ciepła, morza i beztroskiego stylu życia krajów południowej części basenu Morza Śródziemnego? Wakacje w domu wakacyjnym mogą być nieco dłuższe! Zwłaszcza w mroźnych miesiącach dobrze jest spędzić zimę na południu. Odwiedź swoje wakacyjne eldorado na długoterminowe wakacje i ciesz się ciszą i spokojem oraz czasem, który możesz teraz poświęcić na ulubione sprawy.

Spędzenie zimy w przyjemnej i komfortowej atmosferze w domu wakacyjnym niekoniecznie musi być drogie. Nasze motto: Im dłużej, tym taniej! Długi pobyt w domu wakacyjnym rezerwuje się w NOVASOL już od 2 tygodni i w ten sposób można cieszyć się licznymi zaletami:

Langtidsferie Spania

Zarezerwuj teraz swój długi pobyt wakacyjny we Francji, Hiszpanii lub Grecji!

Z NOVASOL możesz zarezerwować długie pobyty w przedziale od 3 do 12 tygodni. Po wcześniejszym dopytaniu możliwe są również dłuższe pobyty.

Zniżki za długie pobyty w domu wakacyjnym

Zima w przyjemnej i komfortowej atmosferze nie musi być droga. W naszym przypadku im dłużej, tym taniej.

  • Czas pobytu od 3 do 6 tygodni: 25% zniżki

  • Czas pobytu od 7 do 10 tygodni: 30% zniżki

  • Czas pobytu od 11 do 12 tygodni: 50% zniżki

Nie musisz jednak pamiętać o tych rabatach - nasz system rezerwacyjny automatycznie  przeliczy cenę! Pamiętaj tylko, że oferta ta obowiązuje tylko w wybranych, zawyczaj pobocznych terminach (późna jesień, zima, wczesna wiosna). Oferta nie jest ważna na Wyspach Kanaryjskich.

Uwagi dotyczące długich pobytów

Prosimy pamiętać, że pobyt długoterminowy nie może być łączony z innymi ofertami. W przypadku pobytu czterotygodniowego lub dłuższego depozyt wzrasta o 100 EUR na osobę. Koszty ogrzewania nie są wliczone w czynsz i zawsze muszą być płacone na miejscu. Korzystając z oferty długoterminowego pobytu, sprzątanie końcowe jest zawsze obowiązkowe i płatne na miejscu (nawet w przypadku obiektów wakacyjnych, gdzie sprzątanie końcowe jest zazwyczaj na życzenie). W przypadku nieruchomości wakacyjnych, w których końcowe sprzątanie jest już wliczone w cenę wynajmu, pozostaje to wliczone w cenę wynajmu.

Długi urlop we Francji

Długotrwały urlop w domu wakacyjnym może być tak wspaniały - zwłaszcza we Francji! Tutaj można cieszyć się życiem i żyć w ciągu dnia, w otoczeniu urokliwych targowisk, świadków historii, morze i typowy francuski savoir vivre. Nasze domki letniskowe we Francji wyposażone są w prywatny basen, duże ogrody, przytulne tarasy i najlepszą lokalizację na plaży lub w samym środku natury, co jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu.

Długi urlop w Hiszpanii

Dom wakacyjny w Hiszpanii oferuje wiele miejsca do wypoczynku indywidualnego. Ponieważ tutaj możesz spędzić wakacje Finca z dodatkową klasą na lądzie stałym, Majorce lub Wyspach Kanaryjskich! Długotrwały urlop w domu wakacyjnym jest również możliwy w całym kraju i oferuje elastyczność i poczucie bycia w domu. W tym autentycznym środowisku łatwo jest przeżyć prawdziwą Hiszpanię i poznać ją z bliska.

Długi urlop w Grecji

Niezależnie od tego, czy jesteś na plaży, czy w głębi lądu, greckie słońce i gościnność będą wszędzie mile widziane. Idealne warunki do długotrwałych wakacji na greckich wyspach, takich jak Kreta, Rodos i Santoryn lub na historycznie ukształtowanym kontynencie. Twój dom wakacyjny w Grecji może być nowoczesny lub tradycyjny dom z sercem i oczywiście nie może zabraknąć prywatnego basenu - wszystko to znajdziesz tutaj!