Galicja – idealne miejsce na wakacje  

Galicja jest wspólnotą autonomiczną, położoną w północnej Hiszpanii. Jest to również, najbardziej na zachód wysunięta kraina geograficzna oraz historyczna tego kraju. Ziemie regionu są zamieszkane od czasów starożytnych i to właśnie tutaj narodził się język portugalski. Dziś, Galicja to chętnie wybierane miejsce na niezapomniane wakacje w Hiszpanii. Piaszczyste plaże i skaliste wybrzeże, wody Oceanu Atlantyckiego oraz Zatoki Biskajskiej oraz górskie krajobrazy, przyciągają co roku miliony turystów. Dodać należy również zabytkowe miasta i smakowitą oraz wyjątkową kuchnię, która bazuje głównie na rybach i owocach morza. Zapowiadają się przepyszne wakacje.

Galicja

Popularne domy wakacyjne w Galicja

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Galicja

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Galicja

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Galicja

Loading...

Domy wakacyjne

Galicja jest regionem, który znajdziecie w katalogu NOVASOL. W tej malowniczej krainie, znajdziecie bogatą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych. Wszystkie obiekty, dostępne na naszych stronach, są w pełni wyposażone oraz zostały sprawdzone pod kątem jakości, przez naszych lokalnych inspektorów. Domy wakacyjne w Hiszpanii, są również atrakcyjnie zlokalizowane, dzięki czemu możecie wybrać, czy wolicie obiekty blisko plaży, w centrach miast czy w górach. Nasze kwatery, posiadają również dodatkowe udogodnienia takie jak basen, ogródek, widok na morze lub góry itp. Wszystkie tego typu informacje, znajdziecie w opisach obiektów.

 

Wybrzeże i plaże Galicji

Galicja ma Wam do zaoferowania niesamowite widoki, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. To właśnie tutaj, wody Oceanu Atlantyckiego zderzają się z kontynentem, dzięki czemu powstało przepiękne wybrzeże składające się z urwisk, klifów, skał, kamiennych łuków, skalistych wysp i malowniczych zatok. Miejsca te podziwiać warto zarówno podczas pieszych wędrówek, jak i rejsu wzdłuż wybrzeża. Pamiętajcie jednak, że woda oceaniczna cały czas oddziałuje na wybrzeże, dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność podczas wypraw oraz stosować się zaleceń regulaminów.

Urlop w Hiszpanii to również wakacje na plaży. Jest to oczywistość, ale nie są to takie plaże jak na południu kraju. Tutejsze plaże są spokojniejsze i dużo bardziej malownicze.  Dominują tu długie i szerokie plaże piaszczyste, jednak dno jest tu raczej kamieniste, dlatego też polecane jest obuwie ochronne, które uchroni przed niepotrzebną kontuzją. Najbardziej popularne plaże Galicji to: Pales, As Catedrais (podziwiać tu można naturalny łuk skalisty), Carnota (7 kilometrów delikatnego piasku), Bares (u podnóża klifu), Xastelas (polecana rodzinom) oraz Lumeboo (z fantastycznymi formacjami skalnymi).